Χρονια πολλά topic

Κουρεύτηκε ο Ηλιας?
Μεγια (αλήθεια πως γράφεται αυτή η λέξη/οι λέξεις και τι ακριβώς θέλει να πει);
Χρόνια σου πολλά :*

Χρόνια Πολλά στον Ηλία και σε κάθε Ηλία. Γραφικέ Φινλανδέ να χαίρεσαι τον αδερφό σου ρε, που είναι και σοβαρός… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ηλία εδώ ότι επιθυμείς να γίνει ρε… Και θα γίνει γιατί είσαι μάγκας και ωραίος (ο πιο ωραίος μετά απο μένα)…

Χρονια καλα Ηλια!!!

Έχω την αίσθηση ότι σημαίνει “με υγεία” και γράφεται “με 'γεια”.

Χρόνια Πολλά Ηλία!!!Να έχεις ότι επιθυμείς και πολλές πολλές κρητικές να…σου κάνουν αέρα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Φχαριστώ πολύ και σπεύδω να διαψεύσω τις φήμες που με θέλουν κουρεμένο. Λίγο τις άκρες πήρα…

Έχω την αίσθηση ότι σημαίνει “με υγεία” και γράφεται “με 'γεια”.[/quote]

Ναι μάλλον έχεις δίκιο, αυτή την αίσθηση έχω κι εγώ αλλά γούσταρα να το γράψω με “ι”

Χαίρομαι Ηλία που ήταν φήμες και μόνο γιατί έχεις πάρα πολύ όμορφο μαλλί και άλλωστε γιατί να το κόψεις αφού ακόμα αργεί η ώρα εκείνη που θα σε αναγκάσουν…:evil:

xaxaxa χαχαχαχαχα Το ανεκδοτο της ημερας .!!!

Άμα σου πω ότι το Σάββατο με πήραν τηλέφωνο πως στις 8 Αυγούστου παρουσιάζομαι θα το πιστέψεις;

Μήπως γλωσσοφάγατε το πανέμορφο, λαμπερό, αστραφτερό, δυνατό και συνάμα γοητευτικό μαλλί μου; :lol:

xaxaxa χαχαχαχαχα Το ανεκδοτο της ημερας .!!![/quote]

Εσύ μη μπαμπόγρια γιατί ζηλεύεις…; Αφού στο κορίτσι αρέσει περισσότερο το μαλλί του Ηλία από το δικό σου.

Το μαλλι ειναι το Α και το Ω σε εναν αντρα
kourou αν το μαλλι σου ειναι σαν του (συμπαθητικου)αυτου παιδιου στο Avatar σου, σε παντρευομαι :stuck_out_tongue:

Που παρουσιάζεσαι; Στρατό - Ναυτικό - Αεροπορία;

Ρώτα και μας…

Μπα, το δικό μου είναι πιο πολύ σαν του συμπαθητικού-οπως λες-αυτού παιδιού, αλλά δεν με παντρεύεσαι (εκτός κι αν πάμε κανένα Αμστερνταμ:p)

Ο Λιάκος έχει μακρύ, καστανό, ολόισιο πρόκα, λαμπερό μαλλί και φυσικά μου αρέσει πολύ περισσότερο από μερικών ζηλιάρηδων εδω μέσα :stuck_out_tongue: (ονόματα δεν λέμε,)

Άντε Ηλία καλός φαντάρος, δεν πειράζει, το ξαναμακραίνεις μετά (αναβολή δεν παίζει)?

azza και το δικο μου μαλλι ειναι καπως σαν αυτου του τυπα στο Avatar του kourou…

Ο Λιάκος έχει μακρύ, καστανό, ολόισιο πρόκα, λαμπερό μαλλί και φυσικά μου αρέσει πολύ περισσότερο από μερικών ζηλιάρηδων εδω μέσα :stuck_out_tongue: (ονόματα δεν λέμε, )

Καρφιιιι…Ε…Το …μαλλι του Λιακου εννοω…

όλο διαφορετικές τύπισσες το σηκώνουν αυτό το τηλέφωνο ρε azza…

(ε…ψιτ…στον αριθμό ταυτότητας έχεις κάνει ένα λάθος… :stuck_out_tongue: )

Τις έχει κάνει τηλεφωνήτριες τις κοπέλες τώρα δλδης ο κύριος :stuck_out_tongue:

Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους και εγώ αποκλείεται να έκανα κάπου λάθος, γιατί πολύ απλά…δεν είμαι ανθρωπος…!

Στρατό (πεζικό) Σταυρούπολη Ξάνθης. Κάτι θα γίνει με αναβολή πιστεύω (και εύχομαι), αλλιώς λουκέτο στο μαγαζί! Εκτός κι αν θέλει το μοναδικό άτομο που μπορώ να δείξω πλήρη εμπιστοσύνη, και φυσικά μιλάμε για τον john_vla, να αναλάβει από εδώ και στο εξής.

Όσο για σένα Άννα, όχι… μη σε παρακαλώ… μη με κάνεις να μετανιώσω για το ότι έκοψα τις άκρες (30 πόντοι :o) αυτές. Τι θες για να ξεστομίσεις ενώπιον όλων μας κι άλλα παρεμφερή κοπλιμέντα; :lol:

kourou είναι εύκολο να πάρεις αναβολή…Πάντως αν δε βρίσκεις άκρη πες μου να σου δώσω ένα χαρτί της σχολής μου(εύκολο είναι να αλλάξεις το όνομα :wink: ) για 7,5 χρόνια αναβολής :twisted: :twisted: :twisted:

…Αν όταν ο Ηλίας μιλάει για μαλλιά και λέει “άκρες” εννοώντας 30 πόντους φανταστείτε πόσους πόντους θα εννοεί όταν λέει “άκρες” για κάτι άλλο… :roll: (εξασφάλισα την απάντηση του rocking trivial? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )