ΜΕΓΑΛΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ???

σε ευχαριστω Eddie!!!καλη αρχη και σε σενα!!!

κοιτα…οσον αφορα το σετακι…αν μπορεις εστω και μετα απο καιρο να προσφερεις περισσοτερα λεφτα τοτε φυγε με 1000 για ξεχωριστο πραμα…μια κιθαρα που θα παρεις στα 300 και εναν ενισχυτη στα 100 θα ειναι πολυ πολυ πολυ καλυτερα απτο σετακι…και παιζει σημαντικο ρολο στο αν θα μπορεις να παιξεις…το ιδιο παθαινω και εγω…η dimebag tribute π εχω δεν ειναι και οτι καλυτερο για σολος…και τα ιδια πραγματα που παιζω σε αυτην αν τα παιξω στην ιμπανεζ του καθηγητη μ τα βγαζω με μιση προσπαθια…

ναι ρε φιλε αλλα ειναι η οικονομικη δυνατοτητα που δεν μου επιτρεπει να παω απο τωρα σε τοσο μεγαλα ποσα…δηλαδη λες για πρωτη φορα για εναν αρχαριο το σετακι δεν ειναι η καλυτερη επιλογη???

ενοειτε πως ειναι…!!! και αυτο κανε!!!..απλα ελεγα σε περιπτωση που ειχες την δυνατοτητα να δωσεις πολλα λεφτα οτι θα ταν καλυτερα να παρεις ξεχωριστα…αλλα για αρχη ειναι τζι τζι!

Ρε παιδια εχουμε φιλοσοφησει το θεμα δαχτυλα παρα πολυ…δλδ οποιου το μικρο δαχτυλακι δεν μπορει να πιασει την μι την μπασσα στο 24 ταστο με τον αντιχειρα πανω δεν κανει γαι κιθαρα…ενταξει εννοειται οτι καποιοσ μπορει να εχει λιγο χοντρα δαχτυλα…δεν σημαινει οτι δεν μπορει να σολαρει…με εξασκηση ολα τα καταφερνεις,πχ ο Malmsteen και ο B.B.King εχει παχος σε δαχτυλα οσο ειναι 2 δικα μ…αλλα παρολα αυτα οταν πανε να ξεκινησουν πολλοι αναρωτιουνται ως βαζουν αυτοι τα δαχτυλα στην ταστιερα,αλλα μολις ξεκινησουν οχι μονο τα βαζουν αλλα παιζουν και τοσο τελεια που εχουν εμπνευσει κοσμο να ξεκινησει…

edit:τωρα που το ξαναδιαβασα ειδα οτι γραφω πολυ επιθτεικα :stuck_out_tongue: απλα βγηκ ετσι…δεν ειναι πιθεση ουτε ειρωνια σε κανεναν…οποτε no offence

χαχα ετσι τζι τζι!!!φιλε θα ψαχω τον Τριμη…αυριο Τριτη ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτος το απογευμα???

Thanks ρε φιλαρακι!

εμ…αυριο ειναι Τεταρτη:-s

Σωστο! :smiley:

χαχα οντως…τοτε αυριο που ειναι Πεμπτη το απογευμα…αλλα δεν ξερω που ακριβως στη Χ.Τρικουπη ειναι το μαγαζι???ενταξει τον οδο θα ρωτησω και θα την βρω…αλλα απο την σταση του μετρου πανεπηστιμιου ειναι κοντα ο Τριμης???

ρε ανεβαινεις τρικουπη απο πανεπιστημιου σχεδον αμεσως στ αριστερα σου ειναι ο τριμης:wink:

να’τος ο μαν μου!!!αυτος εισαι φιλαρα!!!1000 ευχαριστω!!!

Μεγάλα ;; Δηλαδή ; Μακριά ή χονδρά ;;

To ωράριο των καταστημάτων είναι 10 το πρωί με 9 το βράδυ για αύριο (και για σήμερα) και μέχρι της 7 για μεθαύριο (για Αθήνα - Πειραιά πάντα).

το θρεντ αυτο ειναι για τα δαχτυλα ρε…οτι θελετε να πειτε περι την κιθαρα του γκοντσμακ πειτε το στο θρεντ του…

ρε τέλος.το τι δάχτυλα έχει δεν μετράει καθόλου ΜΑ Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ:p.ο michael romeo έχει κοντά και χοντρά,o vai λεπτά και μακριά,o zakk wylde χέρια αγελαδάρη με μακριά δάχτυλα,o malmsteen κολόχοντρα αλλά μακριά,ο dimebag είχε χοντρά σχετικά.ποιο είναι η διαφορά όλων αυτών?τα δάχτυλα τους.ποιο είναι το κοινό όλων αυτών??παίζουνε-παίζανε παπάάάάδες.τέλος

ενοουσα χοντρα mike stan…ισως δεν το εθεσα καλα…αλλα πιστευεις πως αν ειχα χοντρα θα το ελεγα προβλημα???αλλα τα παιδια εδω με εκαναν να πιστευω πωσ ουτε τα χοντρα δεν ειναι προβλημα!!!σας ευχαριστω ολους!!!