Ουτε στον εχθρο μου!

υπαρχουν μερικες φορες που συμβαινει κατι σε εμας η σε καποιον γνωστο μας και ειναι τοσο ασχημο που λεμε “ουτε στον εχθρο μου τετοιο πραγμα”.
καποιοι το ενοουν, καποιοι πιο κακουργοι οχι, και το λενε για να μην παρεξηγηθουν στην εκαστοτε παρεα

σε αυτο το θρεντ θα λεμε πραγματα που Θελουμε να συμβουν στους εχθρους μας8O

για να το κανουμε και πιο πικαντικο θα λεμε αν θελουμε και για πιο λογο επιθυμουμε να του συμβει αυτο αλλα και σε ποιον:D(ριλίζ γιορ ιβιλ σαϊντ…)

θα ηθελα στον μ#!&! τον σπυρο τον συμμαθητη να τσακιστει με την κωλομηχανη του και να γινει χιλια κομματια οπως του αξιζει του μ!#^* !

Θα ήθελα όλοι αυτοί οι κάγκουρες με τα μηχανάκια και τα φτιαγμένα αμάξια που μαρσάρουν και κάνουν τους μάγκες μία φορά καθώς περνάνε από μπροστά σου,να τους βρίσεις και καθώς σταματήσουν,βάλουν όπισθεν και έρχονται πίσω να στουκάρουν σε κάποιο άλλο αμάξι με κάνα ντούκι μέσα και να τους μαυρίσει το ντούκι και εσύ να γελάς:p:lol::lol:

ειναι ενας τυπος που η μαπα του ειναι λες και του την εκλασα και ολες τον γουσταρουνε…θελω να καει τοσο ασχημα απο κανα χημικο,και ετσι οπως θα μπουρμπουλιθριαζει το δερμα του να του ριξουν παγωμενο νερο,και μετα να ψηθει ζωντανος οπως θα ψαχνει τον ηλεκτρικο διακοπτη…:twisted::lightsabre:

:lol::lol:

χαχαχα!Ξεχειλιζει απο κακια. :lol: Εγω δε θελω να ευχηθω σε κανεναν τιποτα κακο(παρ’οτι καποια ατομα με εχουν πληγωσει πααααρα πολυ)γιατι πιστευω οτι κατα βαθος κακο στον ευατο τους κανουν απο μονοι τους…ασε που καποια στιγμη θα τα βρουν μπροστα τους. :stuck_out_tongue: :twisted::–

:lol::lol:

τι εχουν τα φτιαγμενα αμαξια?:-s

το προβλημα το εχουν αυτοι που τα οδηγουν γτ ειναι καρακαγκουρες του κερατα και ποζεραδες,ασε που συνηθως οταν λεμε φτιαγμενα αμαξια εννουμε κατι φιατάκια με ενα σποιλερ μπροστα και δεκα ηχεια πισω

Περισσότερα άλογα και μεγαλύτερο kagourability.

και περισσοτερα εξοδα

μηπως ειναι “Kagourocity”?

ie: “pakistanovelocity” το οποιο αφορα την εμβελεια της μυρωδιας του Πακιστανου,το καλοκαιρι, στο τρολλευ,στην Πατησιων με τσιτα τον κλιματισμο.

Αυτο ειναι το τοπικ “ειμαι κομπλεξικος/ζηλευω τον αλλο και θελω να πεθανει”?

δεν μου εχει τυχει (thank araya=god)…αλλα οταν το ακουσα…ναι…ας μην το ξανακουσω(και πες το ουτε στον εχθρο μου εστω!!)μετα απο πολυ πιωμα…τσιρλιο και ξερασμα ταυτοχρονα…να μην ξερεις που να πας!!!να χεσ$!ς η να ξερασεις!!!χααχχαχαχα(τωρα αμα στο λενε αυτο συμπονεις η γελας!!!:lol:)

εγω παντως εκλασα στο γελιο!!!

αηδια…

αλλα σατανικο

Το εχω παθει!8)8)

Σε όσους μηχανόβιους/αυτοκινητιστές που βλέπουν κοπέλα και γκαζώνουν για να δείξουν ότι είναι μάγκες:
ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΟΛΩΝΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟ@#$%^& ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΩ!!!

Συμφωνω.:wink:

Νευριασμενη μας γυρισες τζειντς.:smiley:

Σκέψου όμως να μην είσαι ωραία και να μην γκαζώνουν όταν σε βλέπουν. Τότε θα παρακάλαγες να γκάζωναν.

-Σε όσους δεν είναι υπεύθυνοι όταν οδηγούν, είτε αμάξι είτε μηχανάκι και βάζουν στους άλλους σε κίνδυνο, ένα τρακαρισματάκι παραγγελιά. Όχι τίποτα σοβαρό, ίσα ίσα να πάθουν ένα σοκ μπας και βάλουν μυαλό.
-Ειδικά στους κάγκουρες με τα μηχανάκια που γκαζώνουν/φωνάζουν όταν τους πιάνει κάτι και θέλουν να βγάλουν την υπέρμετρη μαγκιά τους, ένα τρακάρισμα σε μια κολόνα/ένα κάδο και καπάκι αστυνομία και μπαγλάρωμα αν δεν έχουν δίπλωμα. Μπας και βάλουν μυαλό.
-Στους τσαντάκηδες, τρακάρισμα με άλλο όχημα και σπάσιμο ποδιών, μετά λιντσάρισμα από πολίτες με ξύλο.
-Στους παιδόφιλους, δημόσια αποκάλυψη των στοιχείων τους και ευνουχισμός.

  • στους gay…να τους παρουνε τα make up…!