Πόσα Γκίγκα;

Έλα,αφήστε τα αυτά πειρατές και πειρατίνες…Έχετε μαζέψει του κόσμου τα mp3 εσείς…Μεταξύ μας,εγώ έχω 8 GB και κάτι ψιλά

Γύρω στα 10 dvd-r.

6GB mp3 kai 15GB music clips…

peripou 2 GB omos me 56k :oops:

καμια 30 cd στο αμαξι, και αλλα 15G στο pc σπιτι…

18Gb μουσική αλλά δεν είναι όλα ροκιές, άσε που μερικά επαναλαμβάνονται για κάτι cd που είχα ετοιμάσει κάποτε…Δηλαδή γύω στα 14-15 πρέπει να είναι από τα οποία 50-60 άλμπουμς τα έχω περάσει από cd και δε τα έχω κατεβάσει(άρα άντε να έχω κατεβάσει 1-2 gb στο σύνολο…)

Αυτά, περιμένω adsl για να γίνω angel in black στην θέση του angel in black…Και μόνο η λίστα σου γμτο παίρνει χρόνια να την κατεβάσεις :evil:

20 GB είναι τα ripαρισμένα από τα δικά μου cd
άλλα 40-50 Gb είναι κατεβασμένα και αντιγραμμένα από φίλους. Ντρέπομαι αλλά όσα μου αρέσουν τα αγοράζω ή τουλάχιστον προσπαθώ να τα βρω.

220GB se dedicated sklhro disko (dld HDD mono gia mp3z!)
bebaia den einai ola metal/rock, alla olwn twn eidwn…

50γιγα χωρια ντιβιντι 8)

Gurw sta 25 giga

Εμένα είναι γύρω στα 2,5 γίγα αλλά δεν έχω ολοκληρώσει την συλλογή μου ακόμα …
Πρόσφατα έφτιαξα γύρω στα 150 cd του φίλου μου και έπιασαν 5 γίγα χώρο…

180 giga mono se mp3 (Metal, Gothic , Hard Rock . Aor , Thrash) & 75 giga mono se Videoclips ( Αντιστοιχουν περιπου σε 2000 + cd και 980 Video Clips )

Ta Live Dvd και τα οriginal Audio cd δεν ειναι ripariσμενα

15 gb metal mp3 ποιότητας 128-192k και μερικά 56k.3gb videoclips και άλλα 7gb διάφορα άλλα τραγούδια πολλών ειδών.

αα και 130 cds

Γύρω στα 250Gb, μόνο ολόκληρους δίσκους κατα 90% rock, και κατα 70% 192bps kai pano.

720 Gb peripou. Poly (para poly) Rokk, poly blues, ta vasika toulaxiston jazz, ligo apo country k merikoi diskoi klassikhs mousikhs.

100 gb se ekswteriko disko mp3+ videoZ
twra gia afta ta ekswfrenika n00mera px 720 gb( o mi gi dld 8O)
kaliera kanta 160kb/s para 320 kai 480 :twisted:

Είστε όλοι κλέφτες και πειρατές της μουσικής…
Ανδρέα δεν έχω πρόβλημα να γίνω κλεπταποδόχος…

Ανεβαινουμε ρεεε … θα χρειαστω και αλλο 300 στο συντομο μελλον .

Βtw , τελικα εχασα μονο 15 cd … τα οποια μπορω να τα βρω ευκολα.

Ανδρέα! Θέλω και εγώ! LOL!

BTW Πολύ καγκουριά thread!

ΚΑΜΙΑ 60 ΑΡΑ GB ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΔΙΣΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.(ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ):wink:

ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.