Το θρεντ των καμμενων

τρώω ΜΟΥΣΜΟΥΛΑ.

Άμα παίζει μπενεντίξιον ή αιχέιτγκοντ, εγώ κάνω στειτζ-ντάιβιν στο κρεβάτι ε! Άμα παίζει μπερζέρκερ ή Αγκοραφόβικ, σαικσ με την ντουλάπα. μέταλ!

Γιατι δεν υπαρχει επιλογη “Ανγκους Γιανγκ και περπατημα παπιας”;; :-k

Kατα τα αλλα αιρ γκιταρ πιο πολυ…

χααχα αυτό είχα στο μυαλό μου και το είδα πριν λίγο…

Headbanging σαν τον φιλο μ τον Asoith!!!:smiley:
Οταν υπαρχει κοσμος μπροστα ομως "παιζω τυμπανα’’…

Γιατί το δίδαξε άλλος…

… που δεν το ξέχασε ποτέ.

:smiley:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

μαλακααα :lol::lol:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧ

Ηταν τοσο ακυρο που γελαω δυνατα !!!

:lol3::lol3::bow2::bow2:

χαχαχ!αερινα ντραμς!!πολυ γελιο…και κιθαρα που και που…αλλα η ντραμς δινει και παιρνει!
(μηπως να το γυρισω σε ντραμερ?)

dude…I am amazed…

δεν ειχα ιδεα και μαλιστα ακουω Μπερι…απλα δεν εχω δει πολυ οπτικο υλικο…

ρισπεκτ!

Ολα μαζι!.. και ταυτοχρονα :stuck_out_tongue:

Και στην πραγματικότητα δεν είναι καν «ο πρώτος», χα! (αλλά εμείς αυτόν αγαπάμε)

Air κιθαρίστας ή air ντράμερ;
:p:lol:#-o

Α! Λόγω της προϋστερίας μου με το πιάνο, κάνω και αέρινα πλήκτρα πολλές φορές. Κυρίως σε ΜΜΜ όμως.


Listening to: Porcupine Tree - Gravity Eyelids
via FoxyTunes

:lol::lol::lol::lol: έχω πεθάνει στο γέλιο

Και εγώ στο σπίτι λίγο από όλο εκτός από το τραγούδι με το τηλεκοντρόλ. Δεν χρειάζεται το τηλεκοντρόλ. Το μικρόφωνο είναι σε stand γιατί παίζω και κιθάρα ταυτόχρονα και έχω μόνο 2 χέρια

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τελειο θρεντ πολυ γελιο
Λοιπον εγω ακολουθω τη μεθοδο λιγο απ ολα αλλα ταυτοχρονα, εκει που χτυπαω τον αερα με τα στυλα ριχνω και μια πεταχτη πενια στην αερινη κιθαρα ειδικα στα σολο ταφηνω ολα και πιανω την κιθαρα. Παιζω και νοτες συνηθως και προσπαθω να τις παιξω και σωστα (αναλογικα παντα).
Παλιοτερα εixa μαθει drums στο keyboard αλλα εσπασα το πληκτρο που εκανε τη μποτα και ειναι αδυνατο πλεον, παντως οσοι εχετε αρμονιο αξιζει να το δοκιμασετε τα σπαεi.

15 χρόνια μεταλ. 16 air guitar…

περπάτημα στο δωμάτιο πετώντας μπαλάκι του baseball στον αέρα

αρχισες να ταυτιζεσαι με τον μυστηριωδη χαρακτηρα του χαουζ?

btw…Ολα μαζι τα κανω αλλα ακουγοντας πιο πολυ μπλουζιες ειναι δικαιολογημενο να κυριο συστατικο να ειναι το αερινο σολο κιθαρας( καμια φορα προσεχω να ειναι σε αληθινη κλιμακα αναλογιας)

Αναλογα το τραγουδι και τη διαθεση,αλλα τις περισσοτερες φορες διαβαζω ενα βιβλιο ή τους στιχους του τραγουδιου(αν το ακουω πρωτη φορα).Αλλες φορες,σερφαροντας στο ιντερνετ.

Μόνο σουινγκ σταηλ εαρ μπέης κάνουμε οι πσαγμένοι. :afro:

…όλα τα κάνω πάνω κάτω…αιρ κιτάρ-ντραμς και τραγουδάω:band:…αλλά απόψε μού’πανε ότι είμαι φάλτσος:tomato: :cry:
:):!: