Ποδοσφαιρο- Το τελευταιο καστρο των ανδρων!

Λοιπον μαγκες παιξτε γιατι χανομαστε!!!
Συζητηση περι του ποδοσφαιρου ειναι περιτη εδω το μονο που συζηταμε ειναι οτι δεν πρεπει να γινει ποτε μα ποτε αυτο το αθλημα πρωτευων στοιχειο των γυναικωκ η αν οχι πρωτευων αλλα μια ασχολια τους!Εαν εχει μεινει κατι πιστευω που πραγματικα μας κανει οχι ανδρες απαραιτητα αλλα χαζοχαρουμενους παιδακια ονειροπαρμενους κλπ κλπ ειναι το ποδοσφαιρο μαζι με μπυρα και πανω απ ολα το μοναδικο θεμα που θα μιλησεις κ ξερεις ΟΤΙ ΚΑΤΑ 98% Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ!:lol:(το 2% ειναι οτι πολλες περιμενουν να ακουσουν για κανα ομορφο και να πεταξουν την μλκ τους η να δουν αν οντως μιλας για μπαλα η ειναι συνθηματικα μηνηματα για γκομενες του στυλ ωραιο γκολ ο κακα και εκινη την στιγμη ενω η γυναικα ειναι στην κουζινα κανεις μια χειρονομια χαρακτητιστικη τι κομματι ειναι αυτην στο μινιμαρκετ ρε?8O
Γι αυτο κ εγω πηρα τα μετρα μου!!!Καθησα σκεφτηκα κ κατεληξα- φανταστητε εναν κοσμο που οι γυναικες θα μιλανε για μεταγραφες κ διαιτησια να φερνουν φιλες να δουν αγωνα να βριζουν κ να θελουν να δουν την ομαδα τους π.χ παναθηναικος και εγω ο καημενουλης να λεω μηπως να δω λιγο τον ολυμπιακο μ που παιζει τσαμιονσ λινγ κ να σ εξηγει με γυνακειο τροπο οτι τι να δεις μωρε αφου 5 θα φατε8O8O!!!(μετα αμα της ανοιγα το κεφαλι εγω θα εφταιγα??? :lol::lol:οποτε η λυση ειναι μια μιλατε οσο λιγοτερο γινεται για μπαλα μπροστα τους λαθη σαν το euro να μην ξαναγινουν φερνουν γυναικες στο γηπεδο:lol: κ τελος ΒΓΑΛΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ΠΙΣΙ ΤΗΣ Η ΒΑΛΤΕ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΚΥΡΙΑΚΗ( ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΓΚΟΛ) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΩ!!! εμενα αυτο παντως με βοθησε αρκετα και πλεον δεν εχω κανενα προβλημα απλα σκεφτομαι τι θα κανω με το γιουροπα λινκ κατι πρεπει να σκεφτω για τις πεμπτες:lol

Υ.Γ 1 Δεν εχω τιποτα με τις γυναικες σε οποιοδηποτε θεμα ειμαστε ισοι παντου κ σ’ολα αλλα μην τα ισωπεδωνουμε κ ολα:p

Υ.Γ 2 Απλα δεν αντεχω να εξηγω καθε φορα σε κρισιμο χρονικο σημειο <<τι ειναι οφσαινντ?>> και <<με ποιους ειμαστε??? Με τα κοκκινα γαμω την π@@@%% με τα κοκκινα!!!
Υ.Γ 3 Περιμενω ιδεες η παραπονα η οτιπηποτε σχετικο να ειπωθει εδω…
Υ.Γ 4 Οταν καμια φορα εχει ψιλοδιακοπη ο αγωνας εχω παρατηρησει το εξης-το κεφαλι γυναικων να ειναι καθηλωμενο στο δαπεδο η καπου στο αχανες συμπαν κ μολις της μιλησεις να λεει ναι ναι βλεπω Α στα κομματια αμα βαριεσε σηκω φυγε μην με πρηζεις με τις χαζομαρες σ α + οτι παντα σε πειραζουν οταν βλεπεις αγωνα ενω κατα την διαρκει της ημερας ουτε κουβεντα
Υ.Γ 5 Σορρυ κοριτσια(του φορουμ) αλλα τα θελλει ο κωλος σας:lol:

john?

βασικα…
1)που ζεις?ααααραγμα στο συννεφο…εχεις χασει επεισοδεια
και
2)σε εχω standar στο προ :twisted:

τα πάντα όλα θα spamάρουμε εδώ

Εγώ πάντως ξέρω κοπέλα που η ΜΑΝΑ ΤΗΣ διοργανώνει βραδιές τσου-λου με πίτσες/μπύρες, παίζει φανατικά στοίχημα ενώ ο άντρας της δεν ασχολέιται καν με το άθλημα. ΘΕΑ!

Μήπως ρεύεται κιόλας;

δεν το ξέρω, αν και φήμες που τη θέλουν να διασκεδάζει σε κακόφημα μπαρ με καλλίγραμμους ΡΩΣΟΥΣ ελέγχονται ως ανακριβείς… :p:p:p

Μηπως το “καστρο” εχει πεσει??
Η μανα μου περσι ειχε διαρκειας στην ΑΕΚ, ενω ο πατερας μου και εγω παμε 2-3 φορες τον χρονο στο γηπεδο…
:?:?

Καλα, γαμα τα φιλε. Εμενα η αδερφη μου εχει διαρκειας στον Παναθηναϊκο σε ποδοσφαιρο-μπασκετ-βολλευ (ανδρικο και γυναικειο) και εγω απλως παω γηπεδο οποτε μπορω και οποτε δεν παιζει η… Celtic!!!#-o:lol:

Εγω γουσταρω να ασχολουνται οι κοπελες με μπαλα (οχι περισσοτερο απο μενα ομως:p) αρκει να ειναι με την Celtic!:smiley: Aντε, και με τον Παναθηναϊκο…
Βεβαια σε αυτο υπαρχουν και εξαιρεσεις. Πχ η κοπελα ενος φιλου μου ειναι Παναθηναϊκος αλλα οποτε καθετε αν δει αγωνα του ΠΑΟ στο ποδοσφαιρο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην χασουμε ανεξαρτητως αντιπαλου!!!8O8O#-o Αφου οταν παιζει ο ΠΑΟ κανουμε να αδυνατα-δυνατα για να μην το μαθει! Βεβαια καμια φορα ανοιγει τυχαια την TV και τρωμε γκολ σε κρισημα σημεια!:lol:

Φιλε Guardian7, αν και γαυρος, αν θες να κανεις και συ κατι καλο για το ποδοσφαιρακι, μπες στο “μαχη των τιτανων” και δηλωσε συμμετοχη για την μπαλιτσα που ετοιμαζεται… Αντε μπραβο, οχι μονο λογια!!:smiley:

Καλα Θαναση αυτα που ειπες για την αδερφη σου ειναι η ψήλος στα άχυρα απο αυτα που εχει κανει ως οπαδος :stuck_out_tongue:

Aστα, δεν μπορουμε να την μαζεψουμε, ζουμε ενα οικογενειακο δραμα…[-X:?

Αφου οταν δεν παιζει ο ΠΑΟ παει στα τοπικα και κυνηγαει τους φιλοξενουμενους.8O

Φιλε Guardian7, αν και γαυρος, αν θες να κανεις και συ κατι καλο για το ποδοσφαιρακι, μπες στο “μαχη των τιτανων” και δηλωσε συμμετοχη για την μπαλιτσα που ετοιμαζεται… Αντε μπραβο, οχι μονο λογια!!:D[/QUOTE]

πλάκα κανεις θα ερθω αθηνα για να παιξω μπαλα? ξερεις ειναι κ καποιες ωρες μεχρι εκει α κ μην ξεχασω καποιος προτιστως ανεφερε κ για προ καποια πραματα ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ… Αναφορικα κ μονο εχω ενα χρονο που σταματησα να παιζω μπαλα επαιζα Α ερασιτεχνικο λαρισας στον αρη λαρισας κ πιο πριν στον ηρακλη λαρισας καποια χρονακια οποτε μην προκαλειται γιατι ποτε δεν ξερεις8) οταν ειναι για γκαρντιαν η μπαλα δεν υπαρχει τπτ αλλο:p:lol:8O

αντε οφ τοπικ παλι εγινε η δουλεια πισω στο θεμα μας γρηγορα:lol:

Εγω παλι πιστευω οτι οι γυναικες δεν πρεπει να ασχολουνται με τα ποδοσφαιρικα.Γιατι δεν ξερουμε την τυφλα μας, πριζουμε και το boyfriend με ερωτησεις τυπου “Τι ειναι πεναλντι;” και χαλαμε και τα βραδια μας που θα μπορουσαμε να τον αφηναμε στην ησυχια του να πορωθει με την μπαλα και εμεις να παμε βολτα με φιλες και να μιλαμε για αποτριχωσεις, μασκαρες και πεντικιουρ.Τελος.

Ειδικα αμα το boyfriend ειναι πορωμενος γαυρος…:-s:p

[QUOTE=Soul_thorn;629997]Εγω παλι πιστευω οτι οι γυναικες δεν πρεπει να ασχολουνται με τα ποδοσφαιρικα.Γιατι δεν ξερουμε την τυφλα μας, πριζουμε και το boyfriend με ερωτησεις τυπου “Τι ειναι πεναλντι;” και χαλαμε και τα βραδια μας που θα μπορουσαμε να τον αφηναμε στην ησυχια του να πορωθει με την μπαλα και εμεις να παμε βολτα με φιλες και να μιλαμε για αποτριχωσεις, μασκαρες και πεντικιουρ.Τελος.

ακυρο!!!αμα δεν ξερεις…ναι καλυτερα να μην βλεπεις γιατι οντως ειναι ενοχλητικο να ρωτας και δεν σε αναγκαζει και κανενας!!!αλλα ελα τωρα…να παμε βολτα να μιλαμε για αποτριχωσεις να πουμε!!!αμα μιλαμε για barbies εντελως(και εδω δεν αναφερομαι σε σενα…μην παρεξηγηθεις κ ολας)…δεν χρειαζεται να το αναφερεις κ ολας!!!κανε τα δικα σου αλλα μη ριχνεις και το επιπεδο για τις υπολοιπες!!![-X

[quote="“pax,post:14,topic:9756”]

Σιγα βρε που θιχτηκες κιολας!Το post καταρχην ειχε χιουμοριστικο χαρακτηρα.Αλλα ελα τωρα (οπως λες και εσυ) υπαρχουν παρα πολλες γυναικες που ασχολουνται με το ποδοσφαιρο μονο και μονο για να δειξουν στους αλλους οτι “Κοιτα με, δεν ειμαι σαν ολες τις αλλες, βλεπω μπαλα” και μπλα μπλα… Φυσικα υπαρχουν και γυναικες που να ασχολουνται σοβαρα με τα αθλητικα αλλα κατα την αποψη μου μονο το 20% .

Σωστότατη, για μένα αυτό το είδος είναι πολύ πιο FAIL από αυτές που πρέπει να εξηγήσεις 5 φορές το οφσάιντ.