ΜΑΛΑΚΑΣΑ

ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ-SUNWAYS TRAVEL
Για το πρόγραμμα δρομολογίων, το κόστος για το εισιτήριο των λεωφορείων (με επιστροφή στην Αθήνα) και πληροφορίες για την διάθεση των εισιτηρίων παρακαλούμε απευθυνθείτε στο πρακτορείο “Sunways” (τηλ. 210-3234513).
:thumbup: :thumbup:

Eυχαριστω φιλε.Ξερει ομως καποιος απο προσωπικη εμπειρια αν θα βρω εισητηρια αν παω την προηγουμενη μερα?Λετε να εχουν εξαντληθει?:-k

Πιθανο ειναι φιλε μου… Εγω θυμαμαι προπερσι οτι ειχα παει αρκετες μερες πιο πριν, και βρηκα μονο και μονο επειδη δυο παιδια ειχαν επιστρεψει τα δικα τους την ιδια μερα…

Μεχρι 3-4 μερες πριν πρεπει να πας… Οσο πιο νωρις, τοσο το καλυτερο…:slight_smile:

Μπορώ να ρωτήσω κατι που πιθανόν πολλοί θα έχουν την ίδια απορία,στην συνέντευξη τύπου που παραχωρήθηκε τέθηκε καθόλου το θέμα ασφάλειας και τι μέτρα έχουν παρθεί να αποφευχθούν καταστάσεις όπως στο ejekt festival??

Δεν νομίζω πως ο … “αγαπητός” μας κύριος θα αφήσει να του κάνουν τέτοια πράγματα! Εξάλλου, για σεκιούριτι έχει όλες τις γνωστές μούρες της νύχτας !!! Τα γνωστά προβλήματα όμως θα παραμείνουν ( ποδαρόδρομος, κανα 2 ώρες στα μπαρ για ζεστή μπύρα και 1 € το νεράκι - πάντα με κουπόνια!!! - ). Αλήθεια, έχει αναρωτηθεί κανείς για ποιό λόγο να τραβάμε το ζόρι με τις 2 ουρές με τις μάρκες?

ε, λογικο ειναι απο μια μερια. για να μη καθυστερουν στα μπαρ και καλα. εδω στα εβερεστ πας πολλες φορες και βγαζεις αποδειξη πρωτα, και μετα τη δειχνεις. δες το κι ετσι.

βασικα θα πρεπε να βαζαν κι αλλα κιοσκια για να αποφυγουν τις μεγαλες ουρες. αυτο ναι. ελπιζω να το κανανε φετος.

καλα και αυτο που λες για μουρες νυχτας και τα λοιπα, σορυ δηλαδη, αλλα τι θα σου κανουν; θα σε σπασουν στο ξυλο; δηλαδη, οκ, εδω καλα - καλα απο το νομο δεν επιτρεπεται καν να σε ψαχνουν. θα σηκωσουν χερι; αν πας και κανεις εσυ μηνυση για ξυλοδαρμο τους εχεις γ@μησει.

ειναι υπερβολη ολιγον τι. νταξ, αν πας και συ για τσαμπουκα, το πολυ να σε ριξει κατω να στον κοψει ξερω γω. αλλα αν γινει, ε θα πηγαινεις γυρευοντας και συ. δε θα φταιει ο αλλος κιολας.

Angmar, εννοώ πως δεν θα τολμήσει να τους κουνηθεί κανείς, άσε που αν είναι να γίνει κάτι θα το ξέρουν από πριν. Τις μάρκες τις βάζουν για να μην βάζουν τσεκαδόρους όπως στα μπαρ, λες και αυτούς που τις δίνουν δεν τους πληρώνουν.