Ανεκδοτάκια

ΕΛΑ ΕΛΑ, φρεσκοτατο

ο μελισσος στο hood, mah niggah, πως λεγεται;

άρρεν bee

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν και δεν καταλαβα jesus απο την ερωτηση,τουλ.πιανω τ’αστειο

Ήταν μια φορά ένας τύπος και πηγαίνει σ? ένα εστιατόριο… Έρχεται λοιπόν το γκαρσόν και του λέει:

  • Τι θα θέλατε κύριε;
  • Θα ήθελα έναν καφέ… και που σαι, να έχει 254 κόκκους καφέ, 158 κόκκους ζάχαρη, να το βάλετε σε μπρίκι με διάμετρο 58 cm και να το βράσετε στη θερμοκρασία των 67.3 βαθμών Κελσίου επί 2 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα…
  • Συγγνώμη κύριε, μήπως είστε πυροσβέστης;
  • ΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ… ;

[SPOILER]- … Απ τη στολή…:|[/SPOILER]

συζητάνε δύο αρνιά
-Το Πάσχα τι κάνεις; Θες να βγούμε;

[SPOILER]-Δεν μπόρω…έχω γύρισμα :|[/SPOILER]

Δυο πληροφορικάριοι συζητουν:

  • Πωπω μαλακα ασε, εχω προβλημα
  • Τι προβλημα ρε?
  • Ασε μαλακα χρειαζομαι λεφτα επειγοντως
  • Ελα ρε πες, θα σου δανεισω εγω, ποσα θες?
  • 500 ευρω![SPOILER]
  • 500? Χμμμ… Να πουμε καλυτερα 512 να το στρογγυλεψουμε? [/SPOILER]

Λεει ο Τοτός στην κοπέλα του:"έλα το βράδυ απ’το σπίτι,δεν θα’ναι κανείς…"
παει λοιπόν η κοπέλα το βράδυ απ’το σπιτι…και δεν ήταν κανείς!

Γυρνάει εκτάκτως ένας υδραυλικός μια μέρα από τη δουλειά του και πιάνει στα πράσσα τη γυναίκα του μʼέναν άλλο στο κρεβάτι.Τον τσακώνει από το γιακα και του λέει:
-Τι θες ρε αλήτη, μπουνιές,κλωτσιές ή βρισιές?
-Εεε τι?
-Λέγε ρε, μπουνιές,κλωτσιές ή βρισιές?
-Εεε?βρισιές!

[SPOILER]Βγάζει λοιπόν μια βρύση από την τσάντα του και τον αρχίζει στις?βρυσιές…[/SPOILER]

Λέει η Δασκάλα στα παιδάκια:
Παιδιά θα σας λέω ένα γράμμα κι εσείς θα μου λέτε μια λέξη που να αρχίζει απʼαυτό.
Όλα κυλούσαν ομαλά με τον Τοτό αμέτοχο ως συνήθως, ώσπου φτανουν στο γραμμα «π».Τότε γεμάτος ενθουσιασμό, ο Τοτός σηκωνει το χέρι του
-ΚΥΡΙΑ,ΚΥΡΙΑ,ΚΥΡΙΑ!!!
Η δασκάλα,παρότι κανείς άλλος δεν σήκωνε χέρι,δεν εδινε στον Τοτό το λόγο(για ευνόητους λόγους).Ο Τοτός συνέχιζε(ΚΥΡΙΑ,ΚΥΡΙΑ,ΚΥΡΙΑ!),όταν διστακτικά σηκώνει το χέρι της η μικρή Αννούλα. Γεματη ανακούφιση η δασκάλα λέει:
-Ααα πές μας Αννούλα,

[SPOILER]-Πούτσα κυρία! [/SPOILER]

Τι είναι πράσινο, ζει στο κέντρο της γης, και τρώει πέτρες;

[SPOILER]Το Πράσινο Πετροφάγο Τέρας[/SPOILER]

Έστω ότι τρυπάμε τη γη κατά μήκος του άξονά της από τη μία άκρη ως την άλλη. Αν ρίξουμε μία πέτρα από τη μία άκρη θα φτάσει στην άλλη;

[SPOILER]Όχι, αφού θα τη φάει το Πράσινο Πετροφάγο Τέρας[/SPOILER]

[SPOILER]Είμαι ηλίθιος…μολις είδα αυτό εψαχνα να βρω ποιος είπε ανέκδοτο για τους tool… :expressionless: :roll:
[/SPOILER]

καμιά μέρα θα πάθω έμφραγμα εδώ μέσα…

[SPOILER]

ηταν αυτο που ηθελα να πω την αλλη φορα και το ειχα ξεχασει

:lol: :lol:

τα ηξερα γαματα
[/SPOILER]

συζητανε δυο
-και δεν μου λες η γυναικα σου ειναι καλη στο κρεβατι
-τι να σου πω,αλλοι λενε ναι κι αλλοι λενε οχι

τι ζει στο δασος και μοιαζει με ρυζι

[SPOILER]το πελαφι[/SPOILER]

τα επομενα δυο μπορει να προσβαλουν καποιον

[SPOILER]τι ειναι κιτρινο και τον παιρνει απο τον κωλο

[SPOILER]η πουσταρδα[/SPOILER]

τι ειναι κοκκινο και τον παιρνει απο τον κωλο

[SPOILER]η γκευτσαπ[/SPOILER][/SPOILER]

Πρώτη ημέρα στο σχολείο και ο αυστηρός δάσκαλος θέλει να μάθει τα ονόματα των μαθητών του.
Ρωτάει λοιπόν τον πρώτο:

  • Πως λέγεσαι εσύ παιδί μου;
  • Μιχάλης κύριε απαντά το παιδί,
    πλάφ πέφτει η φάπα στον μηθητή
  • Μιχαήλ παιδί μου όχι Μιχάλης κατάλαβες;
    και πάει στον επόμενο μαθητή.
  • Πως λέγεσαι εσύ παιδί μου;
  • Μανώλης κύριε απαντά το παιδί και πλάφ πέφτει και σε αυτόν φάπα από τον δάσκαλο.
  • Εμμανουήλ παιδί μου και όχι Μανώλης κατάλαβες;
    Πάει και σε τρίτο μαθητή και κάνει την ίδια ερώτηση
  • Πως λέγεσαι εσύ παιδί μου;
    και το παιδάκι φοβισμένο του λέει…

[SPOILER]Πετρουήλ κύριε:-s[/SPOILER]

:lol3:

αγαπάμε dmembra

τι κανει ενα παιδι σκαρφαλωμενο σ ενα βραχο στην εθνικη οδο?

[SPOILER]μετραει τα astra :|[/SPOILER]

Εϊναι 1η Ιανουαρίου 2001.
Μπαίνει ένας γαίδαρος σε ένα μπαρ.
Λέει στον μπάρμαν:
-Ένα νες μέτριο.
-Με γάλα;
-Χωρίς.

Είναι 1η Ιανουαρίου 2002.
Μπαίνει ο ίδος γάιδαρος στο ίδιο μπαρ.
Λέει στον μπάρμαν:
-Ένα νες μέτριο.
-Με γάλα;
-Χωρίς.

Το 2003 το ίδιο.
-Νες μέτριο.
-Με γάλα;
-Χωρίς.

Το ίδιο και το 2004.
-Νες μέτριο.
-Με γάλα;
-Χωρίς.

Και το 2005:
-Νες μέτριο.
-Με γάλα;
-Χωρίς.

Τέλος πάντων γινόταν αυτό κάθε χρόνο…οπότε έρχεται φέτος…
-Ένα νες μέτριο.
-Με γάλα;
-ΝΑΙ, ΜΕ ΓΑΛΑ!!

Το ηθικό δίδαγμα:

[SPOILER]Ήπιε ο γαίδαρος τον φετινό με γάλα!!! [/SPOILER]

ένα πραγματικά καμμένο ανέκδοτο…

[SPOILER]είσαι σίγουρός[SPOILER]οκ then…[SPOILER]
Είναι ένας τύπος που είναι μισός άνθρωπος μισός πορτοκάλι…μπαίνει σε ένα μπαρ με κάτι γκόμενες αριστερά και δεξιά του, πάει στο μπαρμαν και του λέει : " Βάλε μου ένα ποτό, και κέρνα και όλο το μαγαζι" το κανει ο μπαρμαν, πίνει το ποτο του ο μισος ανθρωπος μισος πορτοκαλι πληρώνει και φεύγει…την επόμενη μέρα τα ίδια…μπαίνει μέσα παίρνει ένα ποτό κερνάει όλο το μαγαζι και φεύγει…την άλλη μέρα πάλι τα ίδια…τεσπα, γινόταν αυτό κάθε μέρα όσπου μια μέρα του λεει ο μπαρμαν…“ρε φίλε να σε ρωτήσω κάτι…ελπίζω να μην προσβληθείς…αλλά…να…είσαι μισός άνθρωπος-μισός πορτοκάλι…πως γίνεται αυτο;;και όλες αυτές οι γκόμενες και τα λεφτα;;τι παίζει;;;…” “είναι απλό” του λέει ο μισος άνθρωπος μισος πορτοκάλι…"μια μερα βρήκα ένα λυχνάρι, το έτριψα, βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότ έχω τρεις ευχες…η πρώτη ήταν [SPOILER]να έχω λεφτα…πολλά λεφτα…ατελείωτα λεφτα[/SPOILER]…η δεύτερη ήταν [SPOILER]να έχω γκόμενες,πολλές γκόμενες…άπειρες γκόμενες[/SPOILER]…και η τρίτη ήταν…[SPOILER] να με κάνει μίσο άνθρωπο μισό πορτοκαλι…:|[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

χαχαχαχαχαχαχα προσκυνω :bow:

:dunno:

[SPOILER]

[/SPOILER]

*ηταν ενας κουτσος και ειχε μια σκοντα,και την εκανε ταξι
μπαινει ενας λεει
-βαλε να δουμε λιγο τσοντα ρε μαστορα
-οκ
μπαινει ενας αλλος λεει
-βαλε να δουμε λιγο τσοντα ρε μαστορα
-οκ
μπαινει ακομα ενας και λεει
-βαλε να δουμε λιγο τσοντα ρε μαστορα
-οκ

ποιο ειναι το ηθικο διδαγμα?

[SPOILER]στου κουτσου την σκοντα οσο θελεις τσοντα[/SPOILER]

*ηταν ενα σαλιγκαρι παντρεμενο με εναν κυκλωπα
τελικα ο κυκλωπας πεθανε και το σαλιγκαρι παντρευτηκε εναν αλλο κυκλωπα

ποιο ειναι το ηθικο διδαγμα?

[SPOILER]το καλο το σαλιγκαρι ξερει κι αλλο μονοματι[/SPOILER]

*ηταν ενας που σπουδαζε πληροφορικη
κι ουτε ο αλλος ειχε γκομενα

Τα ηθικά διδάγματα τα ήξερα αλλά αυτό είναι γαμάτο:lol::lol::lol:

Δεν το έπιασα:-s

ήταν ένας που σπούδαζε πληροφορική (που εννοείτε ότι δεν έχει γκόμενα) και ένας άλλος που ούτε αυτός είχε γκόμενα:p

Υπήρχει ένα θέμα με την σύνταξη γι’αυτό δεν το έπιασα!:stuck_out_tongue:

Ένα αρκετά γνωστό αλλά αγαπημένο
Εγγονός: Ρε γιαγιά, μήπως είδες ένα κουτί με χάπια…κάπου τα ξέχασα.Γράφανε LSD απ’έξω…
Γιαγιά:[SPOILER]Γάμησέ τα τα χάπια ρε!Τους πράσινους δράκους στην κουζίνα τους είδες;;; [/SPOILER]

AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAX!!!

Aνέκδοτο δεν το λες αλλά γαμάει!:lol:

[SPOILER] [COLOR=“Red”]Ιδού πως κάθε είδος μεταλλάς θα έσωζε την κλασσική πριγκίπισσα από τον Δράκο.[/COLOR]

[COLOR=“Red”]HEAVY METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει πάνω σε μία Χάρλευ, Σκοτώνει τον δράκο, πίνει μερικές μπύρες και γ@μάει την πριγκίπισσα

[COLOR=“Red”]GRIND METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, ουρλιάζει κάτι ακατανόητο για περίπου 2 λεπτα και μετά φέυγει…

[COLOR=“Red”]EPIC METAL: [/COLOR]Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει καβάλα σε ένα άσπρο Μονόκερο, αποφεύγει τον δράκο, σώζει την πριγκίπισσα και κάνουν έρωτα
μέσα σε ένα μαγικό δάσος

[COLOR=“Red”]POWER METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει και αρχίζει να χοροπηδάει κοροϊδευτικά γύρο από τον δράκο,

ο δράκος νευριασμένος στην προσπάθεια του να πετύχει τον πρωταγωνιστή καίει την πριγκίπισσα,

το κάστρο και το διπλανό χωριό, στο τέλος παθαίνει ανακοπή και πεθαίνει. Ο ήρωας φεύγει να βρει άλλες πριγκίπισσες.

[COLOR=“Red”]THRASH METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο και γ@μάει την πριγκίπισσα. Απλά και γρήγορα.

[COLOR=“Red”]FOLK METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει μαζί με μερικούς φίλους του παίζοντας ακορντεόν, βιολιά, φλάουτα και πολλά ακόμα παράξενα όργανα,

ο δράκος αποκοιμάται (απο όλο αυτό τον χορό). Ο πρωταγωνιστής φεύγει χωρίς την πριγκίπισσα

[COLOR=“Red”]VIKING METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει πάνω σε ένα πολεμικό καράβι, σκοτώνει τον δράκο με το τρομερό του πέλεκυ,

τον ψήνει και τον τρώει πίνοντας κρασί από τον κρανίο του, βιάζει την πριγκίπισσα μέχρι θανάτου,

λαφυραγωγεί το κάστρο και το καίει πριν φύγει.

[COLOR=“Red”]DEATH METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο, γ@μάει την πριγκίπισσα, την σκοτώνει και φεύγει.

[COLOR=“Red”]BLACK METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει τα μεσάνυχτα, σκοτώνει τον δράκο και τον παλουκώνει μπροστά από το κάστρο…

μετά σοδομίζει την πριγκίπισσα και πίνει το αίμα της σε μια ιεροτελεστία πριν την σκοτώσει…

υστερα ανασκολοπίζει την ξεπαρθενεμένη πριγκίπισσα.

[COLOR=“Red”]GORE METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, σκοτώνει τον δράκο και σκορπίζει τα εντόσθια του μπροστά από το κάστρο,

γ@μάει την πριγκίπισσα και την σκοτώνει…

μετά γ@μάει το νεκρό κορμί,

ανοίγει την κοιλιά και τρώει τα έντερα της,

γ@μάει το πτώμα για τρίτη φορά, το καίει και μετά γ@μάει ότι έχει απομείνει για μία τελευταία φορά.

[COLOR=“Red”]DOOM METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, βλέπει το μέγεθος του δράκου και σκέφτεται ότι δεν θα τον νικήσει ποτέ,

παθαίνει κατάθλιψη και αυτοκτονεί. Ο δράκος τρώει το πτώμα και την πριγκίπισσα… και είμαστε όλοι καταδικασμένοι

[COLOR=“Red”]PROGRESSIVE METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει με το όργανο της επιλογής του και παίζει ένα απίστευτο σόλο για 26 λεπτά,

ο δράκος αυτοκτονεί από βαρεμάρα. Ο πρωταγωνιστής πάει στο δωμάτιο της πριγκίπισσας, αλλάζει όργανο και της παίζει ακόμα ένα solo

με όλες τις τεχνικές που έμαθε τον τελευταίο χρόνο… η πριγκίπισσα αποδρά και τώρα ψάχνει τον Heavy Metal πρωταγωνιστή.
[COLOR=“Red”]
GLAM METAL: [/COLOR]Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει, ο δράκος γελάει με την εμφάνιση του και τον αφήνει να περάσει.

Ο πρωταγωνιστής κλέβει το μακιγιάζ της πριγκίπισσας και προσπαθεί να βάψει το κάστρο με ένα πανέμορφο λιλά χρώμα.

[COLOR=“Red”]INDUSTRIAL METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει φορώντας ένα λαδωμένο παλτό, κάνει χυδαίες χειρονομίες στον δράκο και συνοδεύεται

έξω από την χώρα των θαυμάτων από τους φρουρούς ασφαλείας.

[COLOR=“Red”]CHRISTIAN METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής περνάει καθώς γυρνάει από την εκκλησία και τραγουδάει μία μελιστάλακτη μπαλάντα

στον δράκο για το πόσο τον αγαπάει ο Ιησούς και ότι ο δράκος πρέπει να γυρίσει σε αυτόν.

Ο Δράκος αλλαξοπιστεί αμέσως και πάει να εξομολογηθεί. Όταν η πριγκίπισσα προσπαθεί να “ευχαριστήσει” τον ήρωα της

απαντάει ότι δεν κάνει σεξ πριν τον γάμο.

[COLOR=“Red”]TECH METAL:[/COLOR] Ο Πρωταγωνιστής παίζει ένα ολόκληρο τονικό riff αλλάζοντας ανάμεσα στα 11/16 και 13/16 με το αριστερό του χέρι

καθώς χτυπάει μία αυξανόμενη χρωματική σειρά με το δεξί.

Ο Δράκος παθαίνει ένα μαζικό εγκεφαλικό ανεύρυσμα και πεθαίνει.

Η πριγκίπισσα πάει σε μουσική σχολή για να καταλάβει τι στο διάολο έπαιζε ο πρωταγωνιστής.

[COLOR=“Red”]SPEED METAL: [/COLOR]Ο Πρωταγωνιστής καταφθάνει με απίστευτη ταχύτητα, φρενάρει απότομα και καρφώνεται πάνω στον τοίχο του κάστρου,

ο δράκος πεθαίνει απο τα γέλια. [/SPOILER]

old 8)