ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
FANTASEED - Οδός Τριπτολέμου 8 - ΓΚΑΖΙ
Electro / Ώρα έναρξης 22.00
Οι Resident και Guest Djs του Fantaseed σε ένα πάρτυ αφιερωμένο στην Ευρωπαϊκή Γιορτή της Μουσικής
FLORAL - (πλατεία Εξαρχείων)
Funk, Soul, Hip-Hop / Ώρα Έναρξης: 21.00
Θεμιστοκλέους 80
Με την υποστήριξη του SONIK
Anna Mystic
Garry Potter & Mariletta
Whoami & Everlast (whoever djs) + MC the Kidd
Urban Disco
ΘΗΣΕΙΟ
Οδός Επταχάλκου & Αποστόλου Παύλου / Ώρα έναρξης: 19:00
Παιδική Χορωδία του Εθνικού Ωδείου ? Διευθύνει η Βάγια Παπαγιανοπούλου / Εργαστήριο Μουσικής Δωματίου του Εθνικού Ωδείου ?
Διευθύνει ο Απόστολος Χατωνίδης
Αλέξανδρος Χάχαλης. Ερμηνεύει το έργο του «Μούσα Γαρ Ζωοδότης» (για πιάνο μέσα/έξω)
Αυτοσχεδιασμοί από το Γιώργο Ψυχογιό / Echoes με τους Γιώργο Μπίλιο (Φωνή), Νίκο Παρδαλάκη (Πιάνο), Νίκο Κ (Βιολί)
LOOP BAR - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
Freestyle, deep house, tech / Ώρα έναρξης 17.30
Manu + Lazo
Bodj
Technosiz
Noetic
Nomik
Discog
Vynal K
Alex Radical
Mr. Statik
Kreon
Lemos
ΠΑΛAΙΑ ΒΟΥΛΗ (Πλατεία Κολοκοτρώνη)
Groove Free Style & special guest / Ώρα Έναρξης: 20.00
Σε συνεργασία με το bar «Παλαιά Βουλή»
ΠΛΑΚΑ - Ένωση Αποφοίτων της Σχολής Καλών Τεχνών (ΕΠΑΣΚΤ)
Οδός Πανός 19Α / Ώρα Έναρξης 21.30
Σε συνεργασία με την ΕΠΑΣΚΤ
Συναυλία των MOLIMO - Percussions from Congo
Προβολή του μουσικού film Woodstock.
ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΛΑΥΘΩΜΝΟΣ
Hip-Hop Stage / Ώρα Έναρξης: 17:30
Σε συνεργασία με τη ΝΟΙΖ production
Με την υποστήριξη του PLATFORM
Alcatraz (GR - FR)
DJ Coyote vs Circo Inverso
Εξωκοσμικός
Univers
Diezel+DJ Paco
Ανάφλεξη
Αντίποινα
Νεκρική Σιγή
Ρόδες
Freeman (IAM) - (FR)
ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΤΖΙΑ
Rock, Indie / Ώρα έναρξης: 17:30
Με την υποστήριξη του MAD TV
Παζάρι σε συνεργασία με το Meet Market
Bandage
Voyage Limpid Sound’
Profile
Lise Dress (DK)
Sleepin? Pillow
Transistor
Loco Star (PL)
Katrin the Thrill
Mary?s Flower Superhead
Cyanna
Skip the Use (FR-UK)
ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ
Από Electro, Drum n Bass έως House, Disco, Soul? / Ώρα έναρξης 17:30
Σε συνεργασία με την SAE
Παζάρι σε συνεργασία με το Meet Market
Γιάννης Δάνος (SAE) & Χρήστος Μπάκας (SAE)
D2
Black Athena
Ντέϊβιντ
Σεραφείμ Τσοτσώνης
ION
SANTA BOTELLA - Οδός Πανόρμου
Funk - Soul / Ώρα έναρξης 21.00
Swing Shoes (συμμετέχει η Ειρήνη Δημοπούλου)
Funk collective
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ (Πειραιώς 100) - STAGE FNAC
World Beats / Ώρα Έναρξης 17:30
Με την υποστήριξη της FAQ
Ομοθυμαδόν
Ειρήσθω εν Παρόδω
Μiranda Verouli & Desafinados
Γιώργης Χριστοδούλου & Cabaret Infantil
Τηλέμαχος Ζαγρέας και η Μπάντα των Σατύρων
Salonumuz Klimalidir
Shantel & Bukovina Orkestar (DE)
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ
Ηρακλείτου 10, Κολωνάκι / Ώρα Έναρξης 20.00
Συναυλία με έργα των Κυπρίων συνθετών: Ανδρέα Αργυρού, Άλκη Μπαλτά, Χρήστου Πήττα, Κωνσταντίνου Στυλιανού και Ανδρέα
Χαραλάμπους.
Συμμετέχουν: Έλενα Μουζάλα (πιάνο), Χάρης Χατζηγεωργίου (βιολί), Κατερίνα Μηνά (τραγούδι)