Ζητω πικαπ και δισκους

σητω συσκευη πικαπ σε πολυ καλη κατασταση και βινυλια…

τιμη 100 ευρω

:-s

δηλαδη?

καλα γιατι ρωτας? δεν καταλαβες , ειναι σαφεστατη η αγγελια…:-k

ΖΗΤΩ!

ΖΗΤΩ!!!

μισο,για να το εμπεδωκω…:stuck_out_tongue:

Θελει, ενα ΚΑΛΟ πικαπ (ή εστω ενα μουφα που να ειναι σε ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ κατασταση…)

ΚΑΙ δισκους…:-s

με 100 ευρω…:-s

ας πουμε οτι ενα πικαπ “Χ” θα δωθει 50 (?) γιουρια…ή τελοσπαντων, οσο να’ναι…και του μενει ενα Υ ποσο για τους δισκοι…:-s

Με 2-3 δισκους βολευεται?
Ειναι κατι σαν “νεο ξεκινημα” και απλα τους θελει για να δοκιμασει το πικαπ ή για να συμπληρωσει οσο μπορει τους υπολοιπους που εχει απο παλια και μαζευαν σκονη γιατι δεν ειχε πικαπ πριν?
Θελει μετσαλ?
Ροκ?
Σκυλαδικα?
Τερη Χρυσο?:-k

Σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλη κατασταση και αυτους?Οσο αφορα το βινυλιο και μονο ή και τα εξωφυλλα?:-k

Θελει Picture discs?:-k

απλα αν εδινε 100 για βινυλια μονο και ελεγε τι ειδος ψαχνει μαλλον δεν θα ρωτουσα!:stuck_out_tongue:

μας δουλεύεις ρε φιλε? με 100 ευρω, ουτε την κεφαλη δεν παιρνεις…αν μιλαμε για σοβαρο πικαπ

λοιπον μαγκες επειδη πειρατε πολυ φορα…
ηθελα ενα πικαπ κεφαλη για ενα ξεκινημα…
και οσον αφορα τους δισκους ξεχωριστα…τα φραγκα…

(και οσον αφορα για μουσικη λεω μεταλ)

οποιος καταλαβε καταλαβε…και αυτος που τα εχει και τα πουλαει ας μου πει.

Ψάξε στις αγγελίες, κάποιος πουλούσε ένα πολυ καλο πικαπ πριν κάτι μήνες, και απο βινίλια θα βρείς πολυ πράμα…

man…

πλακα σου κανω!
απλα μου φανηκε καπως “γενικο” και ποσταρα!:stuck_out_tongue:

δισκους αν εισαι αθηνα κανε μια βολτα απο μοναστηρακι και κανα μετροπολις (εχει κατι λιγα καινουρια ομως)…

εχει πολυ πραμα

Για δίσκους μακριά από Μετρόπολις. Οι κλέφτες έχουν πχ το Blues for the red sun των Kyuss 37 ευρώ. ΟΞΩ ΛΑΜΟΓΙΑ

ισχυει αλλα ξερεις εσυ κανα αλλο μερος να εχει βινυλια tool?
αν ξερεις πες μας δλδ κ μας να ξερουμε:p

Από έλληνα προμηθευτή τα αγοράζουν, αν ψάξεις απ’ αυτόν μπορείς να τα πάρεις φτηνότερα.

Καλα δεν τα ξεκαθαριζεις και εσυ ρε παιδι μου.
Κεφαλη με 100 ευρω μπορεις να βρεις μια αρκετα καλη σε καταστημα.
Για δισκους πες απο που εισαι για να σε βοηθησουμε.
Αν δεις στις Αγγελιες υπαρχουν αρκετα παιδια που πουλανε δισκους.

Εγω απο Μετροπολις τα βινυλια που εχω δει ειναι 10-15 ευρα. Και το echoes των Pink Floyd (3 βινυλια) 33 ευρα…
Λογικες μου φενονται οι τιμες

(Μιλαω για το Μετρλοπολις στο Ηρακλειο αν και δεν νομιζω να εχει διαφορα απο μαγαζι σε μαγαζι…)

loooolll :lol: επανέκδοση κιολας ε? που λογικα θα ναι και ψηφιακη

Κρητης ή Νεο?:roll:

αδερφια εγω επειδη δεν ειμαι απο αθηνα,ειμαι απο λαμια,και εδω δεν υπαρχουν δισκαδικα και ποσο μαλλον βινυλιο.Τωρα η τιμη που σας ανεφερα ηταν ενδεικτικη.Γιατι κατεβηκα μοναστηρακι και βρηκα κατι πικαπ ΓΑΜ**** τα .χιλιοχτυπημενα και ταλαιπωρημενα.Για αυτο ρε μαγκες απευθηνθηκα εδω στο φορουμ γιατι ηθελα και πιο πολυ συμβουλες,γιατι δεν ειχα ποτε πικαπ.Οσα χρονια ακοουω μεταλ ηταν απο κασσετα.
Τελοσπαντων σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας και το κατατοπισμο σας.

παντως αν καποιος απο εσας εχει ακουστα κανενα πικαπ ας μου πει…

ΝΙΚΟΣ:lol:

λοιπον ακου
με 100 ευρω παιρνεις πικαπ (τπτ φοβερο φανταζομαι τη δουλεια του θα τη κανει) - ψαξε στο skroutz (βαλε πικαπ στα ελληνικα).

Ειναι καποια που εχουν ενσωματωμενο ενισχυτη κ 2 ηχειακια απο 10 watt το καθενα με ρετρο εμφανιση.

Ριξε μια ματια

δεν χρειαζεται πολλα βινυλια ρε…παρε ενα πικαπ και το Transcendence…την βγαζεις ανετα…