Ανεκδοτάκια

επισης…

[SPOILER]

Μαλλον θα το εχει πει καποιος…αλλα…ειναι παλιο και αγαπημενο…οποτε πρεπει!

πεθαινει ο πιο πιστος χριστιανος στη γη…και οπως παντα…παει στο παραδεισο.
Εκει,τον περιμενει ο Πετρος για να τον υποδεχτει και να τον κατευθυνει.Πολυ συντομα ,ερχεται ενας αγγελος και ξεκινα η περιηγηση του παραδεισου.

Εδω βλεπουμε τη προσωπικη σας βιλλα” λεει ο αγγελος.“Εχει τα παντα,καθως οτι χρειαζεστε, σας το παρεχει αμεσα”!
Με την ακρη του ματιου του καπου στο βαθος, Ο uber-πιστος βλεπει μια γυμνη φιγουρα να χανεται τρεχοντας πισω απο κατι θαμνους!!
ιδεα μου θα ηταν” σκεφτεται και συνεχιζει ηρεμος την περιηγηση.

Εδω ειναι οι χωροι διασκεδασης και ξεκουρασης” λεει ξανα ο αγγελος:“αμετρητες πισινες,νεροτσουληθρες,μπαρ,τζακουζι,ναϊτ κλαμπς και οτι αλλο βαλει ο νου σας”(ΜΠΡΙΚΟΛΛΙΑΣ!!:lol:)
Ο Hyper-χριστιανος ξαναβλεπει τη γυμνη φιγουρα!!αυτη τη φορα ειναι σιγουρος πως δεν τον γελουν τα ματια του και οπως ειναι φυσικο…αναστατωνεται!!
Πως ειναι δυνατον να συμβαινει κατι τετοιο,ΕΔΩ?στον Παραδεισο?”.
δεν λεει τιποτε στον αγγελο αλλα πλεον δεν μπορει να δωσει αλλο σημασια στα λογια του αγγελου!

Πιο κατω ο αγγελος δειχνει στον πιστο τα ρεστοραντς και τα σινεμα φλυαρωντας για τις απειρες δυνατοτητες…ομως το μυαλο του πιστου ειναι πλεον " μακρυα"…
Αν την ξαναδω,θα τη σταματησω και θα ΑΠΑΙΤΗΣΩ εξηγησεις!ΠΩΣ ΤΟΛΜΑ!??!” σκεφτεται και απλα περιμενει να αρπαξει την ευκαιρια!

σε λιγο , η ευκαιρια που περιμενε παρουσιαζεται!Η γυμνη γυναικα κανει ξανα την εμφανιση της…και παντα τρεχοντας κατευθυνεται προς το μερος του!
Αυτος, τη σταματα.

Πες μου τι θελεις,ΓΡΗΓΟΡΑ!” του λεει βιαστικη αυτη…
Συγγνωμη που επεμβαινω” της λεει αυτος “αλλα εδω ειναι ο παραδεισος!
Ναι” του απαντα η γυμνη γυναικα…“και?”
Τι δουλεια εχετε να τρεχετε γυμνη εδω περα???” ρωτα εξαλλος ο πιστος.
ε, τι να κανω??” του λεει η γυναικα “Γω την Παναγια σου ο ενας,Γω την Παναγια σου ο αλλος" προλαβαινει να ντυθει κανεις???”[/SPOILER]

^^^^ θυμίζει κάτι από την Ζωή Μετά του Αρκά το αποπάνω! χαχα!

Παλιό αλλά καλό:

ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ “PLAYBOY”…

"Αγαπητό Playboy,

Είσαι το καλύτερο περιοδικό που έχω διαβάσει ποτέ. Έχω ένα μικρό πρόβλημα με τον σκύλο μου και είμαι σε βαθιά απόγνωση. Κάθε φορά που κάνω έρωτα με τον φίλο μου (είμαι gay), ο σκύλος μας (Αγ.Βερνάρδου), έρχεται και του γλύφει τα “καλαμπαλίκια”. Έχουμε δοκιμάσει να τον δέσουμε ή να τον κλείσουμε έξω από το δωμάτιο, αλλά ουρλιάζει τόσο δυνατά που δεν μπορούμε να χαλαρώσουμε. Άσε που διαμαρτύρονται και οι γείτονες γιατί μας αρέσει να το κάνουμε στις 3 το πρωί και εκείνη την ώρα όλοι κοιμούνται. Έτσι αναγκαστικά αφήνουμε το σκύλο ελεύθερο, αλλά με το που ακουμπάει με τη γλώσσα του τα αχαμνά του φίλου μου, τελειώνει αμέσως (ο φίλος μου όχι ο σκύλος) και δεν μπορούμε να απολαύσουμε την ερωτική μας περιπέτεια. Άσε που φοβάμαι μήπως κολλήσει τίποτα ο σκύλος, γιατί μόλις πρόσφατα ξεφορτωθήκαμε τον έρπη.

Σε παρακαλώ βοήθησε με. Είμαι απελπισμένος. Χρήστος, Τρίκαλα"

Και η απάντηση του περιοδικού…

"Αγαπητέ Χρήστο,

Το πρόβλημά σου είναι εξαιρετικά απλό. Μόλις ο σκύλος έρθει στο δωμάτιο, θα αλείφετε και οι δύο τα «μπιρμπιλόνια» σας με ζουμί από χοιρινή μπριζόλα. Έτσι ο σκύλος θα γλύφει και τους δύο σας και θα τελειώνετε ταυτόχρονα. Αν η λύση σου φαίνεται κακή (γιατί θα τελειώνετε και οι δύο γρήγορα), μπορείτε την επόμενη φορά που θα μπει στο δωμάτιο ο σκύλος, να τον πηδήξετε και οι δύο (ταυτόχρονα) από πίσω. Και πες μου μετά αν θα ξαναπατήσει στο δωμάτιο. Εάν και αυτό αποτύχει, μπορείς να αλείψεις τα «κουρκουμπίνια» του φίλου σου με λίγη φόλα."

:lol::lol::lol::lol::lol:

[ακου εκει Τρικαλα. [-X]

χαχαχαχαχαχαχα,α ρε πλέιμπόυ φανς,σταθερή αξία:p

Ενα καινούργιο και καλό.

Πως χτίζεται ένα μπ***ελο?

Πετρούλα πετρούλα.

[Μπληντιν αισχρε, αυτο με τους σουρεαλιστες και τη λαμπα το εχω βαλει εγω@!(&@(!&@*!(@]

Επισης γελασα αρκετα με αυτα του cynic και τις λαμπες και ολα αυτα με τους παραδεισους.

Επισης.
Ο μικρος Γιωργακης και η μικρη Αννουλα ανοιγουν τα δωρα τους για τα Χριστουγεννα.
Αννουλα: Χαχα, εγω εχω πιο πολλα δωρα απο σενα!
Γιωργακης: Χαχα, εγω δεν εχω καρκινο!

:slight_smile:

[-X

baaaaaad karma…

Τι ειναι μαυρο,διασημο και κερναει σφηνακια;

Ο Μπαρακ ο μπαρμαν!

(Προφορικα ειναι πιο καλο απ’οτι αν το διαβασεις…)

:lol:

Κορυφαιο!!!

πώς λέγεται η αλκαλική μπαταρία που κρατάει λιγότερο απ όλες?

CURACELL :cold:

πως λεγεται αυτος που πηδαει τον Μηρ?

πηδιμηρ

Εσυ αγορι μου δε χρειαζεται να λες ανεκδοτα για ευνοητους λογους.:stuck_out_tongue:

ειναι πολυ φιλοσοφημενα για κοινους θνητους…

Τι κριμα που δεν ειμαι ο Χαιλαντερ.:stuck_out_tongue:

:expressionless: Eισαι γαματος !

Εγω που ξερω την γλωσσα,ψοφησα! :lol: #-o :lol: #-o

Πως λεγεται ενα μαυρο ζωο με μεγαλα αυτια? Κουνελ :cold:

χχαχαχα…ωρεος…

Πως πεθανε ο τελευταιος Κουρδος ? ξεκουρδιστηκε

πως πεθανε ο τελευταιος Εβραιος?

δεν πεθανε