Ανεκδοτάκια

Προειδοποίηση:Το ανέκδοτο είναι δικό μ κ το βγαλα πριν λίγο ενώ καιγόμουν στο διάβασμα.

Είναι δυο φίλοι σένα μπαρ κ βλέπουν έναν περίεργο τύπο να μπαίνει μέσα.Πλησιάζει τον μπαρμαν κ του λέει:Φίλε βάλε το γνωστό αλλά πρόσεξε ε χωρίς πάγο.Βγάζει ο μπάρμαν ένα περίεργο μπουκάλι κ του γεμίζει ένα ποτήρι γαλαζοπράσινο υγρό που έβγαζε καπνούς.Το πίνει ο τύπος μονορούφι κ αρχίζει να ρεύεται ασταμάτητα κ πολύ δυνατά.Το βλέπουν αυτό οι δυο φίλοι κ παθαίνουν πλάκα.-Καλά ρε μαλάκα τι ήπιε αυτός?
-Α-παγο-ρευτικό
#-o

αχαχαχαχαχαχαχαχα
τελειως καμμενο αλλα καλο, ευγε:!:

του χημικου εισαι?:stuck_out_tongue:

ΚΑμμενο αλλα καλο!

Διάβασα πριν από λίγο ένα αρκετά διασκεδαστικό αντικομμουνιστικό ανεκδοτάκι!

Στην ΕΣΣΔ στη δεκαετία του '30, τρεις τύποι γνωρίζονται στη Σιβηρία και συζητούν για το πώς εξορίστηκαν.

Λέει ο πρώτος:

-Λοιπόν, εγώ 2-3 φορές άργησα 5 λεπτά να πάω στη δουλειά και με κατηγόρησαν για δολιοφθορά.

Λέει ο δεύτερος:

-Έλα ρε! Εγώ 4-5 φορές πήγα στη δουλειά 5 λεπτά νωρίτερα και με κατηγόρησαν για κατασκοπεία!

Και ο τρίτος:

-Σας έχω ρε. Εγώ ούτε μια φορά δεν πήγα στη δουλειά πιο νωρίς ή πιο αργά. Πάντα, μα πάντα πήγαινα ακριβώς στην ώρα μου. Ε, με κατηγόρησαν ότι είχα στην κατοχή μου δυτικό ρολόι!

μιας και πιάσαμε ΕΣΣΔ να πω και εγώ ένα.
ήταν ο στάλιν και γούσταρε μία γκομενίτσα.και της λέει σε μία φάση “πες μου ότι χάρη θες και θα στην κάνω αμέσως”.του λέει αυτή “άνοιξε τα σύνορα” και λέει ο στάλιν

πονηρούλα,θες να μείνουμε μόνοι:stuck_out_tongue:

mickey-hey miney i want to break up with you
minney-are you fucking crazy?
mickey-no…I’m fucking dαιsy:lol:

μια φορα ηταν 3 μικροβια ,του δοντιου,του αφτιου και του αιδιου και συζητουσαν

λεει το μικροβιο του δοντιου
-αφηστε εμενα καθε μερα μπαινει ενα τριχωτο πραγμα και προσπαθει να με πιασει,αλλα εγω καθε φορα κρυβομαι πισω απο ενα δοντι και δεν τα καταφερνει

-αυτο δεν ειναι τιποτα (λεει το μικροβιο του αφτιου),εμενα καθε μερα ερχεται ενα μακρυ ασπρο πραγμα και προσπαθει να με πιασει,αλλα εγω καθε φορα παω πιο μεσα και δεν τα καταφερνει

-ααα καλα αυτα δεν ειναι τιποτα (λεει και το μικροβιο του αιδιου),εμενα καθε μερα ερχεται ενας καραφλος τυπας και μπαινει και μετα βγαινει και ξαναμπαινει και ξαναβγαινει και δεν ξερει τι να κανει και συνεχως μπαινοβγαινει,και σαν να μην εφτανε αυτο οταν φευγει ξερναει και τα παντα!

τοτε πεταγεται το μικροβιο του δοντιου και λεει

  • αυτον τον πουστη τον ξερω και εγω!

(σορρυ αν το εχουν ξαναποσταρει)

αχ .και με χιουμορ…σε αγαπω:(

ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΣΤΟΠ ΔΙΣ ΜΑΝΤΝΕΣ!!!

ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΞΕΚΟΛΛΑ Ε!!!

ΡΕ Μ*******Ο ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΞΕΚΟΛΛΑ Ε!!!

8):D:)

της αρεσε :oops:
ειμαι χαπι…θα κοιμηθω γαματα σημερα…

και για να μην ειμαστε οφ τοπικ:

Ρωτάει ένας κουφός μια ξανθιά:
-Πόσο κάνει δύο και ένα;
-Τέσσερα.
-Να τη φας και ναναι κρύα!!![

λοιπον το ανεκδοτακι ειναι λιγο μεγαλο, αλλα αξιζει τον κοπο :smiley:

Ήταν κάποτε ένας τρομερά έξυπνος άνθρωπος που είχε δείκτη ευφυΐας γύρω στο 1000 αλλά είχε ένα τρομερό πρόβλημα … Δε μπορούσε να συνεννοηθεί με τους κοινούς θνητούς. Πήγαινε στο φούρνο να πάρει ψωμί και όπως έκανε να μιλήσει στο φούρναρη άρχιζε τα επιστημονικά του και ο φούρναρης τον έχανε.

  • Δε γίνεται , σκέφτεται, κάτι πρέπει να κάνω. Καλή η επιστήμη και η εξυπνάδα αλλά έχω αποκοπεί από όλους τους ανθρώπους και κοντεύω να πεθάνω στη πείνα. Αν μπορούσα να μετριάσω λίγο την εξυπνάδα μου θα ήμουν αρκετά έξυπνος για να συνεχίσω την επιστημονική μου εργασία αλλά όχι τόσο ώστε να μη μπορώ να επικοινωνήσω με τους άλλους.

Πάει λοιπόν σε ένα συνάδελφό του εξειδικευμένο στην ανθρώπινη ευφυΐα να του βρει λύση στο πρόβλημά του.

  • Μη στεναχωριέσαι καθόλου, του λέει. Μόλις τελείωσα το νέο μου μηχάνημα που μπορεί να αυξομειώσει την ανθρώπινη ευφυΐα. Τρέχει Windows Vista και είναι πολύ απλό στη λειτουργία του. Με το πράσινο κουμπί ανεβάζει λίγο το IQ, με το κόκκινο το κατεβάζει.

Θα μπεις μέσα σε αυτή τη κάψουλα και θα λες το πρώτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλό. Το μηχάνημα αναλύει τα όσα λες και σου εμφανίζει στην οθόνη το IQ σου. Εγώ βλέποντας το IQ σου στην οθόνη θα πατάω το κατάλληλο κουμπί μέχρι το IQ σου να πέσει στο επίπεδο μιας απλής ιδιοφυΐας.

Ξετρελαίνεται ο τύπος, μπαίνει μέσα στη κάψουλα λέει στο μικρόφωνο το πρώτο πράγμα που του έρχεται στο μυαλό … μια απίστευτα δυσνόητη θεωρία που ενοποιεί τη θεωρία της σχετικότητας και τη κβαντομηχανική σε 4 λέξεις.

Το μηχάνημα βαράει κόκκινα και βγάζει IQ=1024 !!!

Ο άλλος επιστήμονας πατάει μια φορά το κόκκινο κουμπί. Μετά από 1´´ ο τύπος μέσα στη κάψουλα αρχίζει να αναλύει μια οικονομοτεχνική θεωρία που καταργεί τη φτώχεια στο πλανήτη, προστατεύει του φυσικούς πόρους, αναστρέφει τη μόλυνση του περιβάλλοντος κλπ .

ΙQ = 876 . πατάει ξανά το κόκκινο κουπάκι ο άλλος

Αυτό γίνεται μερικές φορές μέχρι που χωρίς προφανή λόγο, τα VISTA κολλάνε και το IQ αρχίζει να πέφτει κατακόρυφα. 800 . 700 … 600 … 400 234 . 113 . 75 . 47 . 21 . 7. Αγχώνεται ο
γιατρός αρχίζει να δοκιμάζει τα πάντα, Esc, backspace, ctrl-c, ctrl-alt-delete αλλά το task manager είχε παγώσει. Με τά πολλά απλά τραβάει το καλώδιο από τη πρίζα, ανοίγει την κάψουλα και αρχίζει τον άλλο στα χαστούκια μπας και τον συνεφέρει.

  • Μίλα μου … πες κάτι
  • Θρύλε ολέ, θρύλε ολέ, θρύλε ολε ολέ ολέ

:lol::lol::lol:
θα σε σκοτωσουν εδω με αυτα που λες ρε!!!

αχαχαχχααχχααχαχ!! Αυτο ηταν εντελως pc nerd inside joke αλλα γαμησε! :lol:

:lol: :lol: #-o

Ηταν μια φορα σε ενα μπαρ και συζητουσαν 3 μικροβια,ενα του δοντιου,ενα του αφτιου και ενα του αιδιου(ξερετε…),και λεγανε το τι τραβανε καθε μερα…

Το μικροβιο του δοντιου λεει “εγω 3 φορες την ημερα παλευω με ενα τριχωτο τερας που προσπαθει να με τραβηξει…αλλα εγω κρυβομαι πισω απο ενα δοντι και γλυτωνω!!!”

Πεταγεται του αφτιου και λεει “αυτο παιδες δεν ειναι τιποτα εμενα καθε μερα μπαινει μεσα στο αφτι να με κυνηγησει ενα μεγαλο τερας με βαμβακι μπροστα,αλλα εγω μαπινω πιο μεσα και του ξεφευγω…Αστα να πανε”

Ρωτανε το μικροβιο του αιδιου…
Και λεει αυτο “Εκει που ειμαι βλεω καθε μερα ενα καραφλο κυριο ο οποιος εχει βαρεθει την ζωη του και το μονο που κανει ειναι να μπαινει,να βγαινει,να ξαναμπαινει,να ξαναβγαινει…και αυτο το κανει πολλες φορες!!Και ειναι τοσο που ηλιθιος που στο τελος ζαλιζεται και ξερναει και κανει ολο το μερος χαλια!!!”

Πεταγεται τοτε το μικροβιο του…

δοντιου και λεει "Τον ξερω και εγω αυτον το ΜΑΛΑΚΑ #-o :lol::lol::lol:

λολ εδω το ειχα διαβασει…:lol: :lol: