Ανεκδοτάκια

#-o#-o#-o:lol::stuck_out_tongue:

ετσι ειναι…
αν ακους Dead Skin Mask απο slayer και χτυπιέσαι πανω στην καρεκλα και προσπαθεις να διαβασεις αυτα γινονται…

σορρυ…
αλλα και παλι καποιος εχει παλι να πει κατι αστειο απο το live…
μαμω την υγεια μου…
δεν μπορω να παω σε Live…
ζηλευω και τα εχω χασει…:frowning:

ετσι και δεν ειμαι καλα στους big-4 θα τα κοψω…

Tι εχεις ρε και δεν πας σε Lives?

[SPOILER]απο τις 4 ιουλιου που ξυπνησα με τρελους πονους στο στιθος

στο νοσοκομειο δεν βρηκαν κατι…παροτι ημουν κομματια…

αν δεν ειναι κανενας κρυμενος καρκινος (ακραιο αλλα και δυσκολο) μαλλον μου εχουν πει πως απλα ειναι κατι ψυχοσωματικο που δεν ξερουμε απο τι προκληθηκε…
και δεν υπαρχει συγγεκριμενος τροπος να φυγει…:?

εχω τρελη πιεση… μια ειναι 9,5 και μια ειναι 17,5…:!:
ποναω υπερβολικα στο στιθος οταν νιωθω πιεσμενος και πολλες φορες πολυ πονο στο στομαχι…ζαλαδες στο φουλ…
εχω παει σε ενα σορο γιατρους αλλα κανενα συγγεκριμενο αποτελεσμα…:frowning:

θα δουμε…
εχω εναν μηνα που ειμαι σχετικα καλα…

αλλα εχω χασει scorpions 3 λεπτα απο το σπιτι μου(λαρισα)…:!: και burst :!:
και septic flesh, και. . .
ΓΑΜΩ…


και μια και ειμαστε στα Ανεκδοτάκια…

στο νοσοκομειο συνομιλεια μου με τον γιατρο…

ασθενης: δεν πινω, δεν καπνιζω, δεν ξενυχταω, δεν κανω ναρκωτικα…
γιατρος: και εισαι σε αυτη την κατασταση…? ? μηπως να τα αρχιζες…???
:!::lol::lol::lol:[/SPOILER]

Πάει ο Παπανδρέου στη Γουάσινγκτον, επίσημη επίσκεψη/συνάντηση με Ομπάμα.

Εκεί που κάθονταν και τα λέγανε, ανταλλάσσανε απόψεις κτλ., πετάει ο ΓΑΠ στο μαύρο:

-Ρε συ Μπαράκ, να σε ρωτήσω κάτι; Πώς τα καταφέρνεις και διαχειρίζεσαι τόσο αποτελεσματικά μια τόσο δύσκολη θέση όπως του προέδρου των ΗΠΑ, κάνεις την πολιτική σου αποδεκτή και αρεστή και γενικώς ποιό είναι το μυστικό σου και είσαι τόσο ΓΑΜΑΤΟΣ;
-Α, είναι απλό, Τζορτζ, απαντάει ο Ομπάμας. Το μυστικό είναι να έχεις έξυπνους υπουργούς και εν γένει συνεργάτες στην κυβέρνησή σου, που να βασίζεσαι στα brains τους για να λύνεις τα προβλήματα.
-Δηλαδή; Ξαναρωτάει ο Παπανδρέου. Φέρε μου ένα παράδειγμα να καταλάβω καλύτερα τί εννοείς.
-Μισό λεπτό, κάνει ο Ομπάμα.

Σηκώνει το τηλέφωνο και παίρνει τον αντιπρόεδρο των ΗΠΑ, το Τζο Μπάιντεν.

-Έλα, Τζο, ο Πρόεδρος. Έρχεσαι λίγο;

Έρχεται ο Μπάιντεν.

-Ορίστε Πρόεδρε.
-Να σε ρωτήσω κάτι ρε Τζο. Ας υποθέσουμε ότι οι γονείς σου έχουν ένα παιδί που δεν είναι ούτε αδερφός ούτε αδερφή σου. Ποιός είναι;
-Εύκολο, Πρόεδρε, απαντάει ο Μπάιντεν. Εγώ είμαι αυτός.
-Κατάλαβες τί εννοώ Τζορτζ; γυρνάει στον Παπανδρέου ο Ομπάμα.

Ο Παπανδρέου γυρνάει στην Αθήνα σκεφτικός και αποφασίζει να διαπιστώσει κι εκείνος με τη σειρά του πόσοι έξυπνοι είναι οι δικοί του συνεργάτες στην κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ. Φωνάζει τον Πάγκαλο.

-Πες μου Πρόεδρε, λέει ο Πάγκαλος φτάνοντας.
-Δε μου λες ρε Θόδωρε. Ας υποθέσουμε ότι οι γονείς σου έχουν ένα παιδί που δεν είναι ούτε αδερφός σου ούτε αδερφή σου. Ποιός μπορεί να είναι;

Ο Πάγκαλος σκαλώνει και πέφτει σε συλλογή.

-Χμμμμ αυτό που με ρωτάς θέλει σκέψη Πρόεδρε. Να το ψάξω λίγο και θα σου απαντήσω.

Πάει λοιπόν ο Πάγκαλος στους δικούς του συμβούλους και συνεργάτες και τους θέτει το πρόβλημα που του βαλε ο Παπανδρέου. Άσχετοι όλοι όμως, κανείς δεν μπορούσε να απαντήσει. Ο Πάγκαλος αρχίζει να αγχώνεται. “Ε ρε πούστη, ρόμπα θα γίνω στον πρόεδρο, δεν μπορώ να απαντήσω μια απλή ερώτηση”. Κάποια στιγμή παίρνει το μάτι του τον Παπακωνσταντίνου να περνάει.

-Γιώργο, Γιώργο, του φωνάζει τρέχοντας προς το μέρος του. Θέλω τη βοήθειά σου.
-Πες μου Θόδωρε, λέει ο Παπακωνσταντίνου.
-Γιώργο, ας υποθέσουμε ότι οι γονείς σου έχουν ένα παιδί που δεν είναι ούτε αδερφός ούτε αδερφή σου. Ποιός μπορεί να είναι;
-Έλα ρε Θόδωρε, απλό είναι, απαντάει ο Παπακωνσταντίνου. Εγώ είμαι αυτός!

Χαρούμενος ο Πάγκαλος πάει στον Παπανδρέου.

-Πρόεδρε, τη βρήκα την απάντηση στην ερώτησή σου!
-Α, ωραία, κάνει ο Παπανδρέου. Λοιπόν, ποιό είναι το πρόσωπο που ψάχνουμε να βρούμε;
-Είναι απλό, λέει ο Πάγκαλος. Ο Γιώργος Παπακωνσταντίνου!

Ο Παπανδρέου ακούγοντάς τον κάνει επικό φέησπαλμ.

-Τί λες ρε ηλίθιε!

…και συνεχίζει:
-Η σωστή απάντηση είναι ο Τζο Μπάιντεν!

Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι ο Παπακωνσταντίνου έχει τα brains για να βγάλει την χώρα από την κρίση??? :stuck_out_tongue:

Πάει ένας τύπος σε ένα σουβλατζή:?Θέλω να μου κάνεις 4 πίτες, αλλά τις θέλω ειδική παραγγελία.

Θέλω 2 πίτες σουβλάκια και 2 σεφταλιές.
Στο πρώτο σουβλάκι θέλω το κρέας να είναι καμένο από
την μία, ωμό από την άλλη, και την πίτα ωμή.
Στο δεύτερο σουβλάκι θέλω να είναι
πολύ ξερό το κρέας και η πίτα μαύρη.
Στην μία σεφταλιά τα θέλω όλα ωμά, με το
αίμα τους, και μόνο με αγγούρι.
Στην άλλη θέλω το κρέας κάρβουνο, την πίτα
μαυρισμένη από την μία, ωμή από την άλλη και μόνο με κρεμμύδι?.

  • ?Μα είναι πολύ δύσκολη η παραγγελία σου?, του λέει ο σουβλατζής.
    Δεν μπορώ να σου την κάνω τρελός είσαι!!!?

Και ο τύπος απαντά:

  • ?Προχτές ρε καραγκιόζη που μου τα έφτιαξες έτσι ακριβώς, χωρίς να στο
    ζητήσω, δεν ήταν δύσκολα;;;

Φανταστείτε μια αίθουσα αναμονής μιας μαιευτικής κλινικής.
Ωραία.
Τώρα φανταστείτε ένα τύπο να καπνίζει σαν φουγάρο, με μάτια κρεμασμένα και κόκκινα από την αυπνία, και να κάνει βόλτες πάνω κάτω την αίθουσα. Ωραία, το ενοραστήκατε και αυτό. Τώρα προσοχή: (διαβάζετε γρήγορα)
Ξαφνικά, η πόρτα της αίθουσα ανοίγει και η νοσοκόμα που σκάει μύτη, κοιτάζει μια κατάσταση με ονόματα και λέει:

  • Ο κύριος Πετρίδης;
    (ο τύπος παρατάει το τσιγάρο και με προσδοκία λέει: )
  • Ναι;
  • Συγχαρητήρια, είναι αγόρι. Αυτή τη στιγμή είναι στο θάλαμο τρία μαζί με όλα τα άλλα μωρά. Μπορείτε να πάτε να το δείτε.
    Ο κύριος Πετρίδης, βουτάει έξω από την αίθουσα, διασχίζει τους διαδρόμους, φτάνει στην αί-θουσα τρία, και εκεί σταματάει στιγμιαία για να πανικοβληθεί. Η αίθουσα είναι γεμάτη με κούνιες με νε-ογέννητα που κλαίνε αλύπητα. Ένας Γιατρός με μια κατάσταση ονομάτων στο χέρι στέκεται στη γωνιά διαβάζοντας την.
    Ο κύριος Πετρίδης φορτσάρει προς τον γιατρό, τον βουτάει από το γιακά και αρχίζει να φωνάζει με ανυπομονησία:
  • Που είναι ο γιος μου, θέλω να δω τον γιο μου …
    (ο γιατρός ατάραχος, ρωτάει: )
  • ο κύριος Πετρίδης;
  • Ναι.
    (τα παρακάτω τα διαβάζετε σε κατάσταση πανικού)
    Πριν προλάβει να αρθρώσει νέα αιτήματα ο κύριος Πετρίδης, ο γιατρός πλησιάζει μια πιο παρα-κεί κούνια, βουτάει με δύναμη το βρέφος από μέσα, το φέρνει δύο γύρες πάνω από το κεφάλι του για να αποκτήσει αρκετή ταχύτητα, το κοπανάει με φοβερή δύναμη στον κοντινότερο τοίχο, και ενώ το μω-ρό έχει αρχίσει να αιμορραγεί, το πετάει κάτω και αρχίζει να το πατάει με μίσος στο κεφάλι, με φανερό σκοπό να του λιώσει το κρανίο …
    (όλα αυτά σε χρόνο τεσσάρων δευτερολέπτων)
    Ο γιατρός σταματάει απότομα, και γυρίζει στον αποσβολωμένο κύριο Πετρίδη:
  • Φοβήθηκες κουφάλα, ε; Πεθαμένο ήταν. :lol:

…[-X

Μαλακα σοβαρα τωρα.

stealth93. . .

[SIZE=“4”]μπαμ…!![/SIZE]

πυροβολισμός εξ επαφης

Τραγικό…

stealth93, περάστε έξω κύριε.

διαγωνισμός για το πιο ΤΡΟΥ συγκρότημα σε ένα χωριό κοντά στη λάρισα .

1ο συγκρότημα . μαύρες ν κιθάρες , δερμάτινα και ο τραγουδιστής σκάει μύτη με μια χαρλει πάνω στη σκηνη . τραγουδαν για βασιλιαδες δράκους κ πολεμιστές …
κριτής: "Αϊ καλοί είστε εσείς , τρου ! "

2ο συγκρότημα μαύρες explorer , σφύχτιδες , γούνινα σωβρακάκια , όλοι σκάνε μύτη με τις μηχανές π μαρσάρουν για μισή ώρα πριν ξεκινήσουν να παίζουν , κ έχουν καμία 20αρια γκόμενες να τρίβονται πάνω τους όση ώρα παίζουν . τραγουδάνε για πολέμους , λεηλασίες , βιασμούς γυναικών και δράκων …
κριτής: "κ εσείς παλ’κάρια μ’ καλοί είστε , τρου ! "

μετά από μια παρέλαση τέτοιων συγκροτημάτων ανεβαίνει στη σκηνή ένας τυπάκος με ένα τι-σερτ κ ένα τζινάκι . οι κριτές τον στραβοκοιτάνε . “μόνος είσαι ;” , ναι γνέφει αυτός.

τεσπα , αρχίζει εκεί να παίζει με το ένα χέρι πλήκτρα με το άλλο μπάσο , το ένα πόδι βαράει την μπότα των ντάμς και το άλλο παίζει κιθάρα 8O . με το κεφάλι βαράει καθε τόσο το χαι-χατ και παίζει ένα πνευστό . αυτό για κανα 30-λεπτο .

:-k τον καλοκοιτάει ο κριτής κ μετά από λίγο σηκώνεται έξαλλος κ του λέει :

[SIZE=“5”]“ΤΙ ΕΪΝ’ ΑΥΤΑ ΡΕ ; Είσ’ τρου μέταλ ;”[/SIZE]
:lol::lol:

** ευχαριστώ ροκιν μάνστερ

μαλακες νταξει, παω να πεθανω…

Δισκοβολε προσκυναω ρε…:D:bow::smiley:

Μαθαμε λοιπον απο που βγηκε ο ορος instrumental…:lol:#-o#-o

αμα δεν εβλεπα το σχολιο του ναιτσκαι,δεν θα το καταλαβαινα :!:

:lol3::bow2:

εχουμε ξεφυγει λεμε…:smiley:

αυτο το αρνι φταιει

:!::!::!::!:

ΟΦΕΙΛΩ να αναφερω πως το ανεκδοτο που διηγηθηκε ο δισκοβολος ειναι μια εμπνευση-δημιουργια του θρυλικου χρηστη του rocking led_zeppelin:)
και φυσικα το ανεκδοτο σπερνει ακομα πιο πολυ εαν καποιος το λεει με την σωστη προφορα

γιατί ο μπάτμαν είναι ζάμπλουτος ;

[SPOILER]γιατί πιάνει συνέχεια τον τζόκερ

:cold::cold:[/SPOILER]