Ανεκδοτάκια

Αρκει να μενουν ως δηθεν.

Ένας μεγάλος μάγος έρχετε στην πόλη και με τα πολλά το παίρνει αυτό το αυτί του Σάκη και ενθουσιάζετε! Αμέσως τηλεφωνεί τον Τάκη για να τον πει να πάνε μαζί!
Έρχετε η μέρα της παράστασης, πάνε τα 2 φιλαράκια και αράζουν μπροστά μπροστά στην σκηνή για να τα βλέπουν όλα καλα! Μετά από λίγο τα φώτα πεφτουν και βγάινει ο μάγος με το καπελάκι του, το πουκαμισάκι του το ραβδάκι του κλπ κλπ! Χαμός από κάτω! Ξεκινάει ο μάγος, παίρνει μια τράπουλα, την πετάει στον αέρα και με το που πέφτει κάτω βγαίνει ένας λαγός! Τρελαίνετε ο Σάκης, ανεβαίνει πάνω στην στηνή, του αρπάζει το καπέλο και το πετάει κάτω και μετά αρχίζει να τον χειροκροτεί!
Ο μάγος Υποκλίθηκε και έστειλε χαρούμενος τον Σάκη στην θέση του!
Στην συνέχεια, βγάζει ο μάγος ένα μπαλόνι, το φουσκώνει και με το που το σκάει βγαίνει από μέσα ένα σκυλί! Χαμός από κάτω και ξανά ο Σάκης πάνω στην σκηνή! Του αρπάζει το καπέλο και το πετάει κάτω και αρχίζει να τον χειροκροτάει μέχρι να τον πεί ο μάγος να κάτσει κάτω! Άρχισε όμως να τα παίζει ο Τάκης… Να μην τα πολυλογώ, ο Σάκης έκανε το ίδιο πράγμα μετά από κάθε κόλπο! Τελειώνει το σόου και πως βγαίνουν έξω ρωτάει ο Σάκης:
-Καλά έ, απίστευτος! τον έχω δει πολλές φορές αλλά σήμερα έδωσε τον καλύτερό του εαυτό! Σε άρεσε εσένα;
-Ναι ρε καλός ήταν δεν μπορώ να πω αλλά τι καραγκιοζιλίκια ήταν αυτά ρε;; Με κούφανες!
-Ααα… όλα κι όλα… τον έχω δει τόσες φορες και είναι εκπληκτικός… Του βγάζω το καπέλο!!

:tomato::tomato:

Ε, οχι.

facepalm

Προ ολίγων λεπτών,βλέποντας Άρσεναλ-Μίλαν

Πως λέγεται ο παίκτης που συνεχώς σου ζητάει τον λόγο,λέει ξέρεις ποιος είμαι εγώ,πουλάει μαγκιά κτλ;
“ΜεΞε(ρ)ς;”

Δάσκαλε αυτό ήταν για ξεκάρφωμα;;

Ένα πρόχειρο για να ετοιμάσω την επιστροφή μου:D

Και πότε γυρνάς;;;

Χαχα, αυτο ακριβως εχω σκεφτει και εγω ουκ ολιγες φορες απο τοτε που πρωτοακουσα τον Mexes :stuck_out_tongue:

αν προσθεσεις οτι ειναι και Σαλλλονικιος καρντασης μπορεις να μην αλλαξεις καθολου και το ονομα :stuck_out_tongue:

Είναι ο Τανάσης και γυρνάει στο τσαντίρι και με την μία πάει να Πηδήξει την Σούλτανα!
-Σουλτάνα, έλα εντώ! Τέλω να σε πηντήξω!
-Είσαι τρελός; κοιμούνται τα παιντιά! Ντεν τέλω να ξυπνήσουν και να μας ντουν!
-Έλα εντώ ρε Σουλτάνα και έχω όρεξη σήμερα!
-Ντεν γίνετε σι λέω! Θα μας ντουν και οι γείτονες!
-Έλα εδώ ρε Σουλτάνα και αν με κάτσεις θα σε ντόσω ένα κινιτό!
-Ε, άντε καλά τότε!
Αρχίζει ο Τανάσης να πηδάει αλλά μετά από λίγο η Σουλτάνα θυμήθηκλε το κινιτό!
-Τανάση μου, πέρασα υπέροχα! Αλλά να… Με εκείνο το κινιτό που λέγαμε… τι θα γίνει;
-Όταν λέει κάτι ο Τανάσης είναι νόμος!
Γράφε! 6975245…

:smiley:

:lol::lol: βρε τον Τανάση:lol: :slight_smile: :!:

Xαχααχχα…άμα έρτει ο Τανάσης, τ’όνομά σου τα ξεχάσεις…

Είναι ένας και σπέρνει κουκιά. Περνάει άλλος και του λέει “Γεια σου Γιάννη”.
Και λέει αυτός “[SPOILER]Γιώργο με λένε”.[/SPOILER]

:lol3::lol3:

δεν επιασα το αστειο :-s

^^

-“Tι κανεις Γιαννη?”
-“Κουκια σπερνω”

Ένα φρέσκο από το site ΩΠΟΥ Η GOOGLE TO ΟΔΗΓΕΙ ΣΕ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ,ΟΥΥΥΥ

[SPOILER]Ο γιος του Τάκη περνάει στο Πανεπιστήμιο σε άλλη πόλη. Μετά από 2 μήνες ο Τάκης αποφασίζει να επισκεφτεί τον γιο του για να διαπιστώσει ότι όλα βαίνουν καλώς.
Ο υιός του στέλνει τα σχετικά στοιχεία (διεύθυνση κλπ) και ο Τάκης ξεκινάει από το χωριό για να τον βρει. Με τα πολλά και ψάχνοντας με το ΤΑΧΙ για ώρες, ο Τάκης φθάνει στη διεύθυνση που του έδωσε ο υιός. Με έκπληξή του, ο Τάκης, διαπιστώνει ότι η διεύθυνση αντιστοιχεί σε ένα γήπεδο ποδοσφαίρου…

  • “Μα τι γίνεται εδώ!!!” αναρωτιέται "… ας πάω να δω τι διάολο συμβαίνει"
    Μπαίνοντας στο γήπεδο και ψάχνοντας απεγνωσμένα τον υιό του, το μάτι του πέφτει σε ένα αναμμένο κερί και σε έναν τύπο ο οποίος είναι κουκουλωμένος με ένα sleeping bag και την πέφτει μέσα στα δίχτυα. Πλησιάζει για να ρωτήσει και έκπληκτος βλέπει τον υιό του να διαβάζει, υπό το φως του κεριού.
  • “Τι κάνεις εδώ ρε χαϊβάνι!!??”
  • “Ωωωω! Καλώς τον πατέρα! Τι εννοείς τι κάνω?.. Εδώ μένω.”
  • “Εδώ μένεις!!! Μα είναι δυνατόν!!! Τι είναι εδώ?”
  • “Καλά που ζεις? Δεν βλέπεις!? Ολόκληρη φοιτητική εστία!”
    [/SPOILER]

Δάσκαλε, με απαγοητέβυς… Θέλω κανονική επιστροφή…

Τι ειπε ο γυμνοσαλιαγκας στο σαλιγκαρι;;;[SPOILER]Πληρωνε τωρα χαρατσι μαλακα :p[/SPOILER]

Τώρα μιλούσα με έναν φίλο μου και θυμήθηκα το παρακάτω ανέκδοτο!

Είναι 2 ψεύτες, ένας ψαράς και ένας κυνηγός και έχουν αράξει σε ένα καφενία και λεν ιστορίες…
Αρχίζει ο ψαράς:
-Πήγα τις προάλλες που λες για πσάρεμα με την βάρκα στην θάλλασα και αφού είχα φύγει καμιά 500 μέτρα μέσα συνειδητοποιώ ότι έχω κσεχάσει το καλάμι! Ε, τί να κάνω, ουτάω στην θάλασσα με τον σουγια… Πως κυνηγάω κάτι τσιπούρες, βλέπω έναν καρχαρία να έρχετε κατα πάνω μου! Γυρνάω και εγώ, τον ρίχνω 5-6 μπουνιές και τον άρχισα μετά με τον σουγιά και τον ξέσκιζα! έτρωγα καρχαρία για 1 μήνα!
-Σιγά τι έκανες…
Τις προάλλες εγώ είχα πάει για κυνήγι στο δάσος μπας και πιάσω κανένα ζαρκαδι… Έτσι όπως περιμένω, βλέπω με την άκρη του ματιού μου Ένα ζαρκάδι! Σηκώνω το όπλο να του ρίξω αλλά με το άλλο το μάτι βλέπω μια αρκούδα! Τι να κάνω… Ρίχνω τελικά στο ζαρκάδι και ορμάω στην αρκούδα με έναν σουγια! Την ξέσκισα μιλάμε… Ο μαλάκα όμμως είχα πάει στο δάσος με το ποδήλατο και δεν ήξερα πως να κουβαλίσω το ζαρκάδι… τι να κάνω… Βάζω τα πόδια στον όμο και…
Εκείνη την στιγμή χτυπάει το τηλέφωνό του!
Μιλάει, τελιώνει και Επιστρέφει στην κουβέντα!
-Που είχαμε μείνει;;
-Εκέι που έιχες τα πόδια στον όμο!
-Α ναι!! Και την ρίχνω έναν πούτσο… άλλο πράγμα!!!

Μπέρδεψε τα ψέματα ο μπαγλαμάς! :stuck_out_tongue: