Ανεκδοτάκια

  • Με ειπε κοντη…
  • Κι εσυ τι εκανες?
  • Του εριξα κεφαλια στ’ αρχιδια.

…είναι και μαρτυριάρης:p :slight_smile: :!:

Ρωτάει ένας γυφτος τον άλλον:
-Πόσα Τ.Ε.Ι. εχει η Ελλαντα?
-Αγκραμματο είσαι?Ντωντεκα και μένουν στον Όλυμπο!!!

…:lol::lol::lol: μου χρειαζόταν ένα καλό γέλιο, τώρα:):!:

Μπαίνει μια ξανθιά σε ένα μπαρ, κάθεται στη μπάρα και λέει στον μπάρμαν που ήταν μαύρος:
-Αγάπηηηη, θα μου βάλεις μια βοτκίτσα?
Την κοιτάει περίεργα ο τυπάς, της φέρνει τη βότκα και αυτή την πίνει μονορούφ και του ξαναλέει

-Αγαααπηηηη, θα μου βάλεις και ένα ουισκάκι?
Της το φέρνει, το πίνει και αυτό μονορούφι και του ξαναλέει

-Αγάπηηηη, θα μου βάλεις και μιια τεκίλα?
Έχει μείνει ο μπάρμαν με αυτά που κατεβάζει η άλλη

-Αγάπηηηηη
Ωχ, σκέφτεται ο μπάρμαν, τώρα τι θα ζητήσει?

[SPOILER]Αγάπη…θα μου βάλεις ένα ποτηγάκι νεγό?[/SPOILER]

Πως λέγεται η κατάσταση στην οποία έχοντας πιει σου φαίνονται όλες ωραίες;

[SPOILER]Πότοshop :p[/SPOILER]

Μιά πολύ συγκινητική κινέζικη ιστορία:

朣楢琴执执瑩浻牡楧硰执 执獧浻牡 楧敬 瑦瀰絸朣杢㑳执獧扻 捡杫潲湵潣潬昣 昸昸 慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬 敮牡氬 晥⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥 捥 捥戻捡杫潲 湵浩条眭扥楫楬敮 牡札慲楤湥 潴昣昸昸攣 散散戻捡杫 潲湵浩条洭穯氭湩 慥牧摡敩瑮 琨 灯捥捥捥慢正牧畯摮 椭慭 敧獭氭湩 慥牧摡敩瑮琨灯捥 捥捥 慢正牧畯摮椭慭 敧楬敮牡札 慲楤湥潴昣昸 昸攣散散戻捡杫潲 湵 浩条楬敮牡札慲楤湥 潴昣昸昸攣 散散汩 整牰杯摩慭敧牔湡 晳 牯楍牣獯景牧摡敩 瑮猨慴瑲潃潬卲 牴昣昸 昸摮潃潬卲牴攣散 散潢 摲牥硰猠汯摩 搻獩汰祡戺潬正潭 潢摲牥爭 摡畩瀲 漭戭牯敤慲楤獵 硰敷止瑩 戭牯敤慲楤獵 硰戻 牯敤慲楤獵 硰执獧搴摻獩 汰祡戺潬正瀻獯瑩 潩 敲慬楴敶执獧搴筮楤 灳慬湩楬 敮戭潬 正漻敶晲潬

Ακόμα κλαίω… Ειδικά όταν είπε: 汦睯攺

Η συμφωνια του Τρακη με τους Κινεζους

Η άνοδος Ballad φεγγάρι Qin Ying Εκτελεστικό Εκτελεστικό Jiong Yang Sha Mu Mu Τσουάν Jiong Yang Jing Wu Mi Jian άνοδο φεγγάρι Lap 㑳 εκτελέσει πάρει Si Chuan ξυλοκοπήθηκε pigwash Youminshanzhen Dongdong αργή ποζιτρονίων εκτροφής επιστάτη Qiao Ying έληξε ελλειψοειδές παράνομη Ji κατατεθεί Sapporo Man Ελάτα Tu peg αργού Han Mu Xia Jing Wu Zhi Lang ⁴ διατήρηση διατήρηση Wan διατήρηση Wan Wan Wu Yak pigwash Αντιστροφή Παίρνετε Xi Sui Alto κουπί ψηλά-ho από Sapporo Man Ελάτα Tu Mu Xia διατήρηση Zhendong Dong Αντιστροφή Λουάν μαζεύοντας χαλαρά pigwash σκόνη You Hao της Kuang Si Στήθος - σίτιση ανυπόκριτη Sedong εκτροφής ΑΠΟΛΥΤΩΣ Xiao Wan Wan Wan Πτέρυγα Lin φώτα Kun αργή ποζιτρονίων ελλειψοειδές παράνομη Qi Qiao μαστού επιστάτη Mu - σίτιση ανυπόκριτη εκτροφής ΑΠΟΛΥΤΩΣ Rex Dong Xiao Wan Wan Wan Πτέρυγα Lin φώτα Kun αργή ποζιτρονίων εκτροφής επιστάτη Qiao Qi peg ελλειψοειδές παράνομη Man Sapporo Ελάτα Tu Mu Xia κατακράτηση Zhendong Dong δίδυμο διάσπαρτα διάσπαρτα αμφίβολο pigwash Παίρνετε Si ταινία Tally Ho Sapporo Man Ελάτα Tu Mu Xia διατήρηση Zhendong Dong δίδυμο φλιτζάνι πούδρα συγχέεται το σύνολο You Ji Bo Yu Xi Όρος περιστρέφεται πιο γρήγορα Ben γεμίσουν κτηνοτροφία ΑΠΟΛΥΤΩΣ Xiao Xun βασιλιάς Πτέρυγα Lin Yuan Xin αποτροπή κωδώνισμα των πολύτιμων λίθων Tan Shao παραβιάζουν Zhendong Dongqiaoxinshan Shao Huang κόψει αντιβαίνουν δίδυμο διάσπαρτα διάσπαρτα Fangshaceonhong Όρος Nuohui να εξαλειφθεί Chai περιστρεφόμενη πόρτα Tan Tan Fang Huang κόψει διαφορά περιστρέφεται ΑΠΟΛΥΤΩΣ Yi Lian Mang Yan Ke Man Ελάτα κυνήγι Sha ισχύουν μόνο ανόητοι Ke Ying Yan Mansongliesha Tigukeman Songlieshazhi Juanqianchanhui Taichaishitan Zhengdaixunying Yiqiaojinshi Zhenzhijuanqian Shisonghuiqin Dongjiexiayan Shanzhengliuzhen Nishan

Δεν το 'πιασα το ανέκδοτο.

Εμένα τετραγωνάκια μου βγαζει.

Στην Ελλάδα της οικ. Κρίσης, δύο γερασμένες ιερόδουλες:

-Τι κωλοαναδουλειά κι αυτή ρε Λενώ! Έχω φτάσει να κάνω τσιμπούκι για ένα πιάτο φακές…

-Τυχερή μωρή! Τι παραπονιέσαι. Εγώ έχω φτάσει να κάνω τσιμπούκι απλώς για να βάλω κάτι στο στόμα μου!

QUOTE απλώς…για να προσκυνήσω
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

…μάλλον, αυτό είναι το στόρι:p :slight_smile: :!:

  • Από που μας τηλεφωνείτε?
  • Από το skype.
  • Ωωω, τα φιλιά μας στο όμορφο skype…

-Λενε πως σε καθε γειτονιά υπάρχει ενας παιδοφιλος!
-Μαλακίες, στην δικιά μου δεν εχει…
-Αφου το πανε στις ειδησεις ρε
-Σου ειπα δεν εχει, μονο κατι καυλακια 10 χρονα εχουμε!

ειναι η δασκαλα στη ταξη και κανει μαθημα στα παιδακια.αναμεσα τους και ενα τυπακι απο αλβανια.
-για πες μας κλαουντιο,τον Πλατωνα τον ξερεις?
-οχι κιουρια
-για πες μας κλαουντιο,τον Σωκρατη τον ξερεις??
-οχι κιουρια!
-για πες μας κλαουντιο,τον Αριστοτελη τον ξερεις?
-οχι κιουρια!
προσβεβλημενο το παιδακι απο τις ερωτησεις της δασκαλας τη βρισκει στο διαλειμα…
-να σε πω κιουρια,τον Αιμιλιο τον ξερεις?
-οχι παιδι μου!
-να σε πω κιουρια,τον Αρτουρ τον ξερεις?
-οχι παιδι μου!
-να σε πω κιουρια,τον Ερμαλ τον ξερεις?
-οχι παιδι μου!

[SPOILER]τοτε ΜΑΜΟΥΙΜΠΑΛ για παρεες δε θα μιλας[/SPOILER]

Δεν το 'πιασα.

κανείς όμως

Νομίζω ότι η δασκάλα του έλεγε να μην παριστάνει ότι έχει και καλά γνωριμίες.:-k

Επικρατεί μια ασάφεια και μια καταχνιά.