Μοtorhead Live in Greece

Παίζει να κάνουν αλλαγές στο κωλοστάδιο Ξιφασκίας ή το θεωρούν μια χαρά όπως είναι?
Όσοι ήταν στους Tool καταράστηκαν αυτόν τον (ας τον κάνει ο θεος) συναυλιακό χώρο.

ναι! αυτο ειναι! αν και μαλλον θα θυσιασω τη 3η του RW, αλλα ποιος χεστηκε?? εδω μιλαμε για Motorhead:metal: :metal:

Ναι τρελη μ@@ακια η φαση,αλλα ο χωρος στην Αθηνα χωραει πολυ,μα πολυ περισσοτερο κοσμο,οποτε μαλλον γι αυτο και η διαφορα.:-k

παλι καλα δεν ειναι 50:p :-k #-o

Δεν νομιζω να παιξουν φραγκα, δυσκολα θα παω.

Παμε για κανα ριφιφι ρε 'σεις, γιατι αλλιως …

σκεφτομαι τι αλλο πλεον να θυσιασω! :-k #-o

Τι εισιτήρια του θανάτου είναι αυτά?

Αλλη μια συναυλια που την καταστρεφουν με την επιλογη του χωρου.

Αλλη μια συναυλια που δεν θα παω λογω χωρου και οχι λογω χρηματων .

Οχι παλι να χασω συναυλια λογω ακριβου εισητηριου ΕΛΕΟΣ ρε παιδια φοιτητες ανθρωποι ειμαστε δεν ειμαστε Ωνασιδες…
Τι να πω ρε εχω χασει παρα πολλεσ συναυλιες λογω τιμης και μετα καθε φορα το μετανιωνω λεγοντας “μια τρελα εχουμε κ εμεις αν ειναι να την χανουμε και αυτην ε τι ρολο βαραμε σε αυτην τη ζωη!!”…

Τεσπα θα προσπαθησω να κανω το ταξιδι και να παω αθηνα να τους δω παρα το οτι θα εχω μαθηματα η εξεταστικη…(δηλαδη μαζι με τα εξοδα ταξιδοιυ εμενα μου παει καμια 70αρα)…

Εκτός από την πανάκριβη τιμή…
Έλεος κανα ανοιχτό χώρο δεν μπορούσαν να βρούνε για τη Θεσσαλονίκη…ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ
Έχει 2-3 Θέατρα και αν θεωρούν το πχ το θέατρο Δάσους ηΓής μεγάλο υπάρχει και το θέατρο Συκεών όπου έχουν γίνει συναυλίες παλιότερα πχ Archive και συνήθως ελληνικές…

Όσο για το principal πάντα βάζουν λεοφωρεία σε συναυλίες. Θα πάω αύριο στον Αγγελάκα και επειδη δεν παίζει παρέα με μέσο πήρα τηλ και κράτησα θέσεις. Θα πρέπει απώς να πάρετε ένα τηλεφωνο τον καιρό της συναυλίας για να μπορέσουν να υπολογίσουν πόσος κόσμος θα μεταφερθεί με λεοφωρείο.

Ρωτας αν τα δινουν?Υποθετω πως οι δημοι εκτος του οτι ζητανε τρελα ποσα για ενοικιαση των χωρων(για να κανουν μαλλον πεζοδρομια,το φετιχ του δημαρχου μας.)σιγα μη δωσουν το ομορφο θεατρακι τους σε"καφρους" και “βανδαλους”.Ιδιως το θεατρο Δασους εχει αρκετο καιρο να φιλοξενησει Metal συναυλια απ οσο θυμαμαι.:-k

Εχω ακουσει οτι αυτοι οι Μotorhead ειναι λιγο αγριοι . Ισχυει αυτο;

Φημες,φημες :lol:

Δε ξέρω πόσο άγριοι είναι, αλλά στην τελευταία τους συναυλία (το open air δεν πιάνεται) κάηκαν δύο αμάξια.

παιδια, πρεπει να μας ανησυχει το γεγονος οτι στην ιστοσελιδα της didi αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει τιποτα σχετικο ή ειναι κατι το προσωρινο??

πάντως κ χτες το βράδυ κ σήμερα το πρωί το είχε…τώρα όντως δεν είναι…:-s

Xμ. :-k
Ισως να το εβγαλαν μεχρι να το διορθωσουν γιατι ειχε κατι λαθακια απ’ οτι θυμαμαι.

Καντε την στο Λυκαβητο ρεεεεε!!!Που θα χωθουμε παλι μεσα στο θερμοκηπειο του αεροδρομιου??

Στις τιμές μήπως?

lol :yes:
yeah right…