Μοtorhead Live in Greece

Με αφήνει παγερά αδιάφορο η συγκεκριμένη συναυλία,ιδίως μετά το άκουσμα των τιμών…(μιλάμε έκλασα στο γέλιο…τι άλλο θα ζητήσουν αυτοί οι @#$%@! οι διοργανωτές δλδ???)

κ η ειρωνία του όλου θέματος: Ο Lemmy λέγεται Lemmy επειδή συνέχεια ζητούσε δανεικά (lemmy>lend me)…

Ξεπαραδιάσματος συνέχεια αλλά τι να κάνω … μια τρέλα την έχουμε…:roll: :roll: :roll: :roll:

re gamwth den 8a xoun teleiwsei oi eksetaseis ta endosxolika…re pousth…etsi exasa kai waters persy

Εγώ την επόμενη μέρα θα έχω εργαστήριο 8 το πρωί…8) 8) 8)

den thn xano me tipota…apo to na doso apistefta posa gia mpantes pou den ta aksizoun 100% protimo na doso 40 gia motorhead oi opoioi tha speiroun oti kai na ginei…pantos ama ta 45 gia motorhead einai polla ti na po??:-k :-k

H alh8eia na legetai oi Motorhead ta lefta toys ta a3izoyn. Apo atoma poy toys exoyn dei zwntana 3erw oti ta live toys einai eggyhsh.

re paidia 3erei kaneis pou mporw na brw eisitiria gia destruction sti xanthi edo stin a8ina???/:roll: :-s :-k

Mallon sto Rock City.
Gia perissoteres plhrofories mpes sto site ths Metal Bolt Productions.

Λοιπον μιας και το τοπικ ειναι για μοτορχεντ στην κρεπερι 24ωρο στον γερακα δουλευει ενας τυπος που ειναι ιδιος ο Λεμι

[SIZE=“1”]ασχετο[/SIZE]

Ναι, αλλά ο Lemmy έχει όλα του τα δόντια…:smiley:

χαχαχχαχααχαχχαχααχχαχαχα θεος!!!

λολ! εκει δουλευε η κοπελα μου.

[SIZE=“1”]επίσης ασχετο.[/SIZE]

ον τοπικ.

το καλο με τα λαιβ των μοτορχεντ ειναι πως βαζουν και πιο κουλα κοματια στο σετ λιστ που δε το περιμενεις. βλεπε over the top που το παιζανε το 2004. αναμενω πως και πως το σετ λιστ της περιοδειας.:smiley:

Nαι παιδιά αλλά please βάλτε το σε spoiler. Προτιμώ να το μάθω εκείνη τη βραδιά

Απ’ότι έχω καταλαβει παίζει την συναυλία της Θεσσαλονίκης να την διοργανώνει η didi music και η συναυλία της Αθήνας κάποια άλλη εταιρία. Υπάρχει τεράστια διαφορά τιμής στα εισιτήρια. 48 ευρώ στην θεσσαλονίκη και 40 ευρώ στην Αθήνα.

Τι είπες τώρα!!!

Μότορχεντ στην Αθήνα…Τι είπες τώρα!!!

Κατά τοις 1 που πήγα να πάρω εισιτήριο είχαν πουληθεί άλλα 7 ?!?!?!? 8O 8O 8O

Κανονίστε να κάνουν καμιά ακύρωση λόγω κόσμου και θα δείτε τι θα πάθετε…:twisted: :twisted: :twisted:

Αν γίνει αυτό θα γίνει λόγω τιμής και όχι λόγω “κόσμου”

Ναι ο κόσμος που δεν θα πάει λόγω τιμής…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: