TOTO 2011 Tour - European leg

πολυ καλο ,περιεκτικο και ενδιαφερον το ρεπορτ !

ασφαλως και δεν προκειται για ηρωες ,οσοι το διαβασαμε , αλλωστε

οι περισσοτερες κριτικες συναυλιων που εχω διαβασει, ειδικα στο παρελθον , απο διαφορους 'ειδημονες ’ μου δινουν την εντυπωση

α. οτι δεν προσεχαν την συναυλια ,προφανως σαλιαριζαν η μιλουσαν με διαφορους γνωστους καπου κοντα στο μπαρ , καντινα , τουαλετα , σταντ η κιοσκι

μην ξεχναμε οτι και αρκετοι απο αυτους δεν ακουνε καν ροκ , ακουγαν καποτε ,γιαυτο και σε συναυλιες οταν τους δεις εχουν υφος ΄παλι στο κατεργο ’

β. δεν εχουν ιδεα απο το ειδος η την μπαντα που βλεπουν αλλα τους ειπαν ‘τρεχε και γραψε για τους ταδε’

οποτε το να διαβασουμε απο καποιον που πραγματικα εχει επιγνωση του τι βλεπει , ειναι ιδιατερα χρησιμο

Ευχαριστω πολυ τα παιδια που γραψαν δυο λογια για το report (να’σαι καλα aor). Ευχαριστηση μου να γραψω ενα τετοιο κειμενο για μια απολαυστικη εμπειρια και ακομα περισσοτερο οταν κατι τετοιο θα δωσει αφορμη για περισσοτερες συζητησεις. Ουτως ή αλλως αυτα αποκτουν ακομα περισσοτερη αξια οταν τα μοιραζεσαι.

Να 'μαστε καλα να εχουμε κι αλλα τετοια. :slight_smile:

…πάντα τέτοια…!!!

__Πωπωπωπωπω!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!! 8)

__Το καταφχαριστήθηκα, μεγάλο και χορταστικό!! Και φουλ βιντεάκια… Αψογο! μη πω ότι μερικές φορές οι περιγραφές ήταν πιο ωραίες απο τα βιντεάκια! :smiley:

__Ε, όχι από τους Τοτο, από τα βιντεάκια λέμε -χχεχε :lol: αααχ, μας άνοιξες την όρεξη!!

οντως τα βιντεακια εγραψαν…