Toy Story 3

έχω

Με τιμάει που είδα το Lion King 22 φορες? (σε κασέτα ε)

Και μετά ενηλικιώθηκα απότομα:p

δενξερωποσοσαγαπω <3

Κι εγω το 'χω δει αμετρητες φορες (και συνεχιζω δηλαδη). Οι περισσοτεροι νομιζω. :metal:

Lion King και τετοιες ταινιες καρτουν τις εβλεπα με την αδερφη μου οολυ πιτσιρικας σε βινεοκασετες. Τις εχω δει απειρες φορες.
Μπορω να πω οτι το Toy Story 1 ηταν μακραν η αγαπημενη μου ταινια καρτουν. Ακομα ειναι βασικα. Τα τραγουδακια οπως αυτο που ποσταρε στην πρωτη σελιδα ο Shadowcaster ήταν ολα τα λεφτα. Ακομα τα θυμαμαι απ’εξω.
Τωρα δεν ξερω για τις φημες που ακουστηκαν πιο πανω αλλα θα το τσεκαρω σιγουρα, αν ακι το Toy Story 2 ήταν ψιλο απογοητευση σε σχεση με το πρωτο και λογικα και αυτο θα ειναι.

Μια από τις αγαπημένες μου ταινίες ήταν το Toy Story.Ακόμα το έχω σε κασσέτα και όταν ήμουν μικρή το έβλεπα συνέχεια.Αυτή,το Lion King και τη μικρή γοργόνα(:p).

Το 2ο δεν με ενθουσίασε,αν και σαν ταινία άκουσα καλά σχόλια.Τώρα για το 3 τι να πω,περιμένουμε να δούμε.:slight_smile:

[B]Toy Story theme song greek

Toy Story greek Woody & Buzz monoi sto benzinadiko[/B]

Εγώ θυμάμαι έμενα αμερική όταν βγήκε και είχα πάρει κουκλάκια Woody, Buzz, πατάτα, σούστα, γουρούνι…ΧΑΧΑΧ
Πάντως για ένα λόγο και μόνο θέλω να το δω μεταγλωτισμένο: άμα παίξει σε κανένα σημείο το εγώ κι εσύ μαζί θα ρθει του κερατά η νοσταλγία

αυτό το τραγούδι απλα θυμίζει τα πάντα απο την παιδική ηλικία

Το ειδα. Ειναι αριστουργημα. Καλυτερο ακομα και απο το 2. Μην το χασετε!!

Το δα σήμερα, η ταινία χώνει πολύ άσχημα. Δεν περίμενα τίποτα παραπάνω από απλή νοσταλγία αλλά τελικά είναι πολλά επίπεδα πάνω απ’ το δύο και κοντράρει το 1 εύκολα. O ham, ο μπαζ και τα εξωγηϊνάκια δώσαν ρέστα από άποψη χιούμορ. MUST SEE

Με ψησατε
Η 1η ταινια τα εσπαγε τοσο ασχημα
Απο τις αγαπημενες μου κινουμενων σχεδιων

Δεν μπορώ να μαι αντικειμενικός με μια τόσο αναμενόμενη ταινία, αλλά είναι


[SIZE=“7”]Α
Ρ
Ι
Σ
Τ
Ο
Υ
Ρ
Γ
Η
Μ
Α[/SIZE]

Ρε παιδια εχω ενα διλημμα
Τις πρωτες 2 ταινιες τις εχω δει μονο με ελληνικη μεταγλωτιση
Αξιζει η 3η παλι με ελληνικες φωνες η να προτιμησω την κανονικη version???

Edit απο οτι ειδα κανει φωνη η ελεωνορα μελετη
Φυγαμε για αγγλικο…

Ποοοο…Δεν το περιμενα τοσο καλο. Εφυγα καταενθουσιασμενος απο την αιθουσα. ΔΕΙΤΕ ΤΟ!

Υ.Σ. Τι ποσταρατε το “Εγω και εσυ μαζι” ρε…Νοσταλγια και μελαγχολια!

Α θα το δω και στα μεταλγωτισμένα ενοείται.
Για τις τυχόν θανατηφόρες ατάκες που λάτρεψα στο 1ο.

Το ειδε κανεις 3D να μας πει αμα αξιζει?
Γιατι δεν εχω ορεξη να ξαναδωσω 12 ευρω για 2-3 εντυπωσιασμους.
Αλλιως ολδ σκουλ φαση να γουσταρουμε.
Woody re!

έχω ακούσει δεν αξίζει 3d

Ειδα την ταινια σημερα με ελληνικη μεταγλωτιση
Αν δεν ειχα διαβασει πρωτα τα posts σας δεν θα την περιμενα με τπτ τοσο καλη
Στο τελος ειναι ακρως συγκινητικη

Οι σκηνες με barbie και ken μαρκαν οι χειροτερες της ταινιας
βασικα οι μονες κακες σκηνες
Ειδικα οταν μιλουσε η μελετη #-o#-o#-o#-o

το πρωτο το ειχα λιωσει!! το 3 ηταν απλα τελειο!!! το toy story παιζει να ειναι απο τα ελαχιστα καρτουν με καλες συνεχειες!! στα αγγλικα που το ειδα τα εσπαγε!! θεουλις buzz-ισπανος!! :bow2:

καλο ηταν, τοδα χτες, αν και πολυ μακρυα απο τα αλλα 2…βασικα δεν ειχε χιουμορ ιδιαιτερο-πλην 2-3 σκηνων-, απλα διαλεξαν να κλεισουν(?) την ιστορια οπως πανω κατω της αξιζε, αρκετα συγκινητικα και νοσταλγικα…σαν ενα παρατεταμενο φιναλε ηταν, οπωτε δεν μπορω ακριβως να μπω στη λογικη να το συγκρινω με τα αλλα 2…αλλα οκ, ηταν αρκετα καλο, περασε ευχαριστα η ωρα…

υγ: πολυ ομορφο tribute σε Ghibli με τον φουσκωτο Totoro στο δωματιο της κοπελιτσας…