Trail of Tears/Gothminister/Magenta, 22/11 @ Gagarin 205

Εγω αν το σκασω το 32αρι, θα το σκασω για Γκοθμινιστερ, κυριως, και για Ματζεντα. Οι ΤοΤ δε με πειθουν, αν και θα τους ψαξω λιγο ακομα:-k.

Εγω παλι κυριως για ΤοΤ αλλα δεν εχει να λεει…Νομιζω ειναι καλο πακετο.Δεν το κοβω και για τρελο κοσμο αλλα who cares…Παιζει να ερθει και φιλος μου απο Κυπρο για ΤοΤ.

Ειναι, οντως, καλο πακετο και σε σχετικα καλη τιμη.

Τους ΤοΤ, οπως ειπα θα τους ψαξω πιο καλα. Πιο προτεινετε σα καλυτερο αλμπυμ τους, συνολικα?

Αναλογα τι ψαχνεις φιλε να ακουσεις Profoundemonium(για πιο ατμοσφαιρικα),A New Dimension Of Might(το πιο “καφρικο” αλμπουμ τους) και Existentia.Kαι το καινουριο τους,Bloodstained Endurance,ειναι αρκετα καλο.

Thanks mate!!! Checking and reverting:)!

Timetable :

[B]Doors open: 19:00

PERSONA NON GRATA : 19:30 ? 20:00

MAGENTA: 20:20 ? 21:10

GOTHMINISTER: 21:30 ? 22:40

TRAIL OF TEARS: 22:50 ? 00:30[/B]

και ενα πολύ καλό manga video στο ?a fate sealed in red? των Trail Of Tears : http://www.youtube.com/watch?v=9G0bvGVz8lk

:slight_smile:

Αυτο με την ωρα ισως ειναι προβλημα για καποιους λογω ηλεκτρικου…θα δειξει

Κυριως γι αυτους …αν ερθω
Χμμμμ θα το σκεφτω…
Λες να μεινει ο Garm μια εβδομαδα στην Αθηνα και να βγει να τραγουδησει και με Magenta τα κομματια που κανει ντουετο με την Vilde? :stuck_out_tongue:

Κανενα σχετικα προσφατο σετλιστ εχει βρει κανεις μηπως?

Πήρα εισιτηριάκι, για να δούμε τι θα δούμε λοιπόν…

Ελα να μαζευομαστε…οσοι μαζευτουμε δλδ :stuck_out_tongue:

Χαχα, λες να παίξουμε μπαλίτσα στο λάιβ? :stuck_out_tongue:

Το βλεπω πολυ πιθανο…αν κρινω κι απο την ανταποκριση σε αυτο το θρεντ,ουτε παγκο για αλλαγες δεν θα εχουμε :stuck_out_tongue:

Τέσπα, τον τελευταίο καιρό τείνω να πηγαίνω σε αρκετά λάιβ με λίγο κόσμο, αρχίζω να συνηθίζω κάπως (…not!). Θα κοιτάξω να φέρω και την μπαλίτσα μαζί μου πάντως. :smiley:

Άντε, καλά να περάσουμε όσοι πάμε. 8)

Ναι δυσκολοι καιροι…φερε καλου κακου και του μπασκετ,σε περιπτωση που δεν συμπληρωνουμε ουτε 11δες!! :stuck_out_tongue:

Ok, όλος ο κόσμος εδώ μέσα πήγε στους Isis, όσοι ήμασταν σήμερα Gagarin όμως το χαρήκαμε πραγματικά.

Ένα έχω να πω: GOTHMINISTER.-

Απλά καταπληκτική μπάντα, τι ριφ ήταν αυτά, τι ήχος ήταν αυτός. Πραγματικά, οι λίγοι που τους είδαμε σήμερα πρέπει να νιώθουμε τυχεροί.

Όχι πως οι υπόλοιπες μπάντες ήταν άσχημες. Magenta, μια χαρά, έπαιξαν τα γνωστότερα τους τραγούδια και η τραγουδίστρια γλυκύτατη (σε κάποια φάση στους Trail of Tears βλέπω μια ξανθιά και έναν τυπά να έρχονται και να κάθονται δίπλα μου, παρακολουθώντας το λάιβ, και μετά απο λίγο κατάλαβα πως ήταν η Vilde και ο Anders των Magenta :P)

Οι Trail of Tears ήταν το τρίτο κατά σειρά συγκρότημα που με ενδιέφερε να δω, αλλά μπορώ να πω πως τη δουλειά τους την έκαναν μια χαρά. Καλό χτύπημα έριξα, και ας μην ήξερα τα τραγούδια τους. Δυστυχώς έφυγα πριν το τέλος του λάιβ λόγω της κωλοκυριακής και των συγκοινωνιών.

Όμορφο λάιβ, ο κόσμος ρε γμτ λίγος αλλά η ατμόσφαιρα θερμή πέρα για πέρα. Θα το πω άλλη μια φορά: αγαπάμε γκοθούδες. :smiley:

Πάρτε φρέσκο υλικό.

Magenta

Gothminister
[B]

ΚΑΙ βιντεάκι!!

Trail of Tears[/B]

Trail of Tears τα σπασανε!!Κυριως γι αυτους πηγα και ηταν πολυ καλοι!! :wink:
(Oi Magenta λιγο αδιαφοροι,οι Gothminister αρκετα καλυτεροι)