Trans Siberian Orchestra European Tour

Ανακοινώθηκαν οι πρώτες ημερομηνίες για την πρώτη επίσκεψη των Trans Siberian Orchestra στην Ευρώπη.

Μάρτιος 2011

Thu. Mar. 17, München, DE Zenith
Fri. Mar. 18, A-Wien, AT Stadthalle
Sat. Mar. 19, Stuttgart, DE Schleyerhalle
Tue. Mar. 22, Berlin, DE Tempodrom
…Wed. Mar. 23, Hamburg, DE CCH2
Thu. Mar. 24, Düsseldorf, DE Philipshalle

Δε ξέρω για εσάς αλλά θα προσπαθήσω να τους δω!!!

ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕ!

Ήδη ψήνομαι για ακόμα ένα ταξιδάκι στο Βερολίνο.

43.5 το εισιτήριο της συναυλίας και 65 τα αεροπορικά πάνε έλα από Σαλόνικα!!!

Ελπιζω να ερθουν ρε ΓΑΜΩΤΟ!!!

μακαρι να ρθουνε…ΑΝΤΕ!

Για να έρθουν οι TSO οι μόνοι χώροι που τους κάνουν είναι το Badminton και τα 2 μέγαρα μουσικής…

Θεσσαλονίκη ξεχάστε το εξ’ αρχής δλδ…

Τώρα Αθήνα να βρεθούν 2000 άτομα να δώσουν από 30?-50? για να δουν TSO? Δε νομίζω…

Μαλλον θα αναγκαστω να συμφωνησω με τον απο πανω…Μακαρι δλδ να τους φερουν και να γουσταρετε αλλα…

Εγώ θα περιμένω μήπως ανακοινωθούν κι’άλλες ημερομηνίες (καλά Ελλάδα είμαι σιγουρος δεν παίζει) μήπως και κάτσι πιο κοντά από Βερολίνο. Πάντως το σίγουρο είναι ότι αν δεν γίνει κάτι σοβαρό δεν τους χάνω!!!

Εγω ένα δίσκο έχω ακούσει, ο οποίος είναι και πανέμορφος (αμ τι θα 'ταν), αλλά πιο πολύ καίγομαι για να δω Caffery & Middleton on stage.

Respect!!! Και οι δύο στο facebook ποστάρουν συνέχεια φωτό από τα live στο Αμέρικα και oι μόνες λέξη που μπορώ να βρω για να τα περιγράψω είναι f’cking amazing!!!

Φέρτε τους και Ελλάδα :please:
Πάντως άλλο ένα ταξιδάκι Γερμανία δε θα με χάλαγε. Έχει και φθηνά εισιτήρια η Lufthansa

Και γιατί Lufthansa?? Easyjet 65 ευρά πάνε έλα από Σαλόνικα και 67 από Αθήνα :wink:

αλήθεια…ακόμα καλύτερα :wink: 23 Μαρτίου που παίζουν στο Αμβούργο έχω και γενέθλια :roll:

Βρήκα τι θα κεράσεις δηλαδή:D

Και γω θέλω!!! :smiley: :smiley:

ρε εσείς θα μου το κάνετε δώρο :stuck_out_tongue: τσάμπα πράμα

Εγώ πάντως λέω να το κάνω το δωράκι στον εαυτό μου και να μην χάσω τέτοια ευκαιρία. Πέφτει λίγο μακριά η Αμερική!!! :stuck_out_tongue:

Ανακοινώθηκαν και 2 ακόμα live

16 - Zürich, Ch - Hallenstadion
17 - München, Germany - Zenith
18 - Wien, Austria - Stadthalle
19 - Stuttgart, Germany - Schleyerhalle
22 - Berlin, Germany - Tempodrom
23 - Hamburg, Germany - CCH2
24 - Düsseldorf, Germany - Philipshalle
26 - Amsterdam, Holland - Heineken Music Hall
28 - London, UK - Hammersmith Apollo

Στο επίσημο site δεν έχει περαστεί ακόμη η ημερομηνία για το Λονδίνο…http://www.trans-siberian.com/tour1/index.php
Το πιο πιθανό είναι ότι επιτέλους θα τους δω στη Βιέννη εκμεταλλευόμενος και το Σαββατοκύριακο που ακολουθεί…

Όντως δεν έχει περαστεί αλλά ισχύει 100%

Εγώ λέω για Amsterdam μιας που δεν έχω πάει κιόλας. Πάντως σίγουρα κάπου θα τους δω!!!