Trans Siberian Orchestra European Tour

Στο site δεν αναφέρει αν προστεθούν άλλες ημερομηνίες :confused:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩ…αλλα ταξιδι στ εξωτερικο απλα δεν παιζει γαμω…
ελπιζω σε ενα θαυμα…

Θα 'μαι Λονδίνο :smiley:

Ψηλέ μου τη σπας, στό’χω πει; :x

Ε ναι. Μου βγήκε και πρώτος στο “who loves you today” στο facebook πανάθεμα τον :stuck_out_tongue:

Δε βλέπω να κλείνουν και άλλες ημερομηνίες πάντως. Έχει βγει και trailer για το tour:

http://www.youtube.com/watch?v=sYSLf8PKDs8

Εχω την αδερφη μου στο Amsterdam, μακαρι να μαζεψω λεφτα και να παω! Θα ειναι φοβερη εμπειρια!

Cozy και γω για εκεί το ψήνω αλλά μάλλον θα “αναγκαστώ” να πάω Βερολίνο. Θα δείξει!

Προβλημα. Βλεπω να πηγαινω καπου, αλλα δεν ξερω που. Επισης, βλεπω οτι τα εισιτηρια δεν ειναι “παντοτινα”, οι μερες περνουν. Αμστερνταμ-Βιεννη εχω παει, αλλα τις ξερω καλα. Στη Βιεννη θα εχω και φιλο για “τουρ”.

Θα προτιμουσα Λονδινο (θα ειναι και η συζυγος μαζι, συνεπως ωραια βολτιτσα καθως δεν εχει παει), θα βλεπαμε και κανενα μιουζικαλ, αλλα δεν υπαρχουν τιμες αυτη τη στιγμή για αεροπλανικα εισιτηρια και δεν ειναι καιρος για ρισκα (δλδ να αγορασω εισιτηρια και να μου μεινουν αμανατι).

Βερολινο-Στουτγαρδη-Ντισελντορφ ειναι “μια η αλλη” στα λεφτα του αεροπλανου (η Στουτγαρδη βολευει γιατι θα δω και ενα ματσακι μπουντεσλιγκα), οποτε το Μοναχο δειχνει αυτη τη στιγμη λογικη επιλογη απο τιμες, αλλα δε βλεπω πολλα διαθεσιμα εισιτηρια. Οι επιλογες μαλλον θα εξεταστουν το ΣΚ, θα ελεγξω και τι εισιτηρια εχουν απομεινει, για να δω αν και που μπορω να παω.

Εγώ κατέληξα για Βερολίνο μιας και μόνο εκεί βολεύει από Σαλόνικα και οι τιμές για Λονδίνο όπως είπε και ο jonkyr δεν έχουν βγει και θα προσπαθήσω να τα κλείσω όσο πιο γρήγορα γίνεται!

Που λέτε να κλείσω;

Προσανατολίζομαι προς την 22 ή την 14 κάπου στη μέση και τέρμα άκρη!

Α ρε. Δεν είναι καιροί αυτοί για ταξίδια. Τυχεροί όσοι τους δείτε, θα είναι σίγουρα φοβερή εμπειρία. Εγώ πάλι κρατάω και έχω να θυμάμαι τις δυο Savatage συναυλίες το 2000-τοσο που είχαν έρθει…

Ιούνιο 2001 και Φεβρουάριο (:wink: 2002 :stuck_out_tongue:

Ε πάνε χρόνια απο τότε. :stuck_out_tongue:

(ναι Φεβρουάριο ήταν, το θυμάμαι!)

Ellanor θα έδινα και το αριστερό μου, ξέρεις τι, για να είμαι σε εκείνες τις συναυλίες οπότε τώρα βολέυομαι με υποκατάστατα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και να όντως δεν είναι καιρός για τέτοια αλλά δε γαμείς… προτιμώ να πάω και να μην έχω φράγγα να βγαίνω κανα μήνα παρά να το αφήσω έτσι!

Ξέρει κανένας με ποιο line-up θα σκάσουν οι TSO?

O Σκρουτζ, ο Ιουδας, ο Εβραιος Τελωνης, ο Ντιλινγκερ, ο Gene Simmons, ο Ζαν Κλοντ Τρισε, ο Λωρης, ο Ριβαλντο, ο Μιραλας, ο Roger Waters, το ΚΙΝΟ (ναι προκειται περι οντοτητας) και ο υπευθυνος συγκοινωνιων Λονδινου.

???#-o

Χαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol:

αν θυμάμαι καλά ήταν να έρθουν Φθινόπωρο μαζί με symphony x αλλά αναβλήθηκε λόγω των γεγονότων της 11ης Σεπτεμβρίου και ήρθαν Φεβρουάριο στο κλειστό του Σπόρτινγκ μαζί με Blaze Bayley. Από τα καλύτερα λάιβ που έχω πάει. Απόδοση, σετλιστ (πολλά μέντλευ)έστω και χωρίς Ζακ. Και πολύ περπάτημα μετά για να πάω από το γήπεδο Αγίους Αναργύρους όπου με φιλοξενούσαν. Μέρος του λάιβ της Θεσσαλονίκης είχε κυκλοφορήσει και σε bootleg. Πάω να του ρίξω μια μάτια να θυμηθώ τα παλιά.