Ταινία Transformers!

Την σνομπαρα επιδεικτικα τοσον καιρο γιατι δεν με τρελαινε το καρτουν και νομιζα οτι κι η ταινια θα ηταν ετσι.:stuck_out_tongue:

Ειδα το τρειλερ και επαθα πολιτισμικο σοκ, μετα το Die Hard εχει σειρα αυτο στο σινεμα.:smiley:

Ποτε βγαινει η ταινια βρε παιδια στις αιθουσες?
Ξερει κανεις?:-k

η sofi k νόμιζε ότι είναι cartoon…
και μην πεις για τον bob…

Ο Μπομπ Σφουγγαρακης η ταινια ηταν καρτουν, νταξ;:stuck_out_tongue:
Επαιξε τσατσια, εκανες edit.

Ολγα:
Release Date:
12 July 2007 (Greece)

δεν έκανα κανένα edit,όσοι ήταν on line μάρτυρές μου…:slight_smile:

Σε ευχαριστω πολυ!!!:slight_smile:

Σουπερ! Πολυ δραση, πολυ χιουμορ(τ’ατιμα τα Οτομποτς:p ) και οι 2+ ωρες περνανε χωρις να το καταλαβεις…

Μια αιθουσα full αντρες με μονο 3 κοριτσια…:lol:

Πότε πρόλαβες και την είδες?:stuck_out_tongue:

¶ντε μέχρι την Τρίτη το πολύ θα έχω πάει κι εγώ!:smiley:

Γαμώ ήταν.
Δεν είχε και πολύ σχέση με το μνημειώδες παιδικό, αλλά ο Όπτιμους Πράϊμ επέφερε ρίγη συγκίνησης.

Πληροφοριακά στο soundtrack υπάρχει ολοκαίνουριο κομμάτι από τους Disturbed ονόματι This moment :smiley:

Μικροτσούτσουνε Thorgal ετοιμάσου να πάμε να το δούμε!

Προσεχε πως εκφραζεσαι τρισκαταρατο ινσεκτικον (κατι εντομα ντισεπτικονς) γιατι θα μεταμορφωθω και θα σε κανω λαδακι για τα κυκλωματα μου:twisted:

Αφού μου έγραψες τα dvd αυτά, δε θα ξαναπώ κακή κουβέντα για 'σένα!

για 2 μέρες… :stuck_out_tongue:

Η ταινια ειναι για ανω των 13 ετων? Δλδ διατηρει αυτο το “παιδικο” στυλ…?:-s

Η ταινια ειναι για ολες τις ηλικιες εννοειται…Και εχει και ομορφες γυναικειες παρουσιες…:wink:

Ι 've created a monster…

Αν συνεχίσεις να αυξάνεις ρυθμούς ποσταρίσματος και άλλο, τότε θα αρχίσω να ανησυχώ…

Διαβάζω τα ποστς όσο έλειπα και τόσο πολύ Thorgal δεν είχα δει ποτέ ξανά!!!:lol: :lol: :lol:

Απο οταν μπηκα εγω εχει γινει αυτο…εχει αρχισει και ανχωνεται που τον εχω περασει…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

καλά εσύ είσαι άλλη κλάση!!! :stuck_out_tongue: Τζάμπα το παλεύει… δε σε φτάνει με τίποτα!!! :lol:

Ε,τι μπρικια κολλαμε…:naughty: :naughty: :naughty: :smiley:

χεχεχε ας προσεχες…:twisted:

τωρα ειμαι το δημιουργημα σου που δεν μπορεις πλεον να ελεγξεις:twisted: :twisted: