Ταινία Transformers!

Πάντα άκρως βαρετά τα έβρισκα τα transformers[-X

:ban: :ban:
άντε,γιατί αργείτε?

Ξερει κανεις σας ενα παιδικο Silver Rider?Ειχα τρελο κολλημα μικρος με αυτο…

Silver Hawks θυμάμαι χεχεχεχεχε…

κορυφη! ειδικα το τραγουδακι ητανε ολα τα λεφτα silveer rideeeeer ohh!

Φοβερή μουσική!!! Ή εκεί που ανάμεσα στο παιδικό έλεγε silveeer rideeer και ακουγόταν και το μαστίγιο, όλα τα λεφτά!8)

ναιι!!!

Ρε μαγκες εχουμε φαει το κοσμο εγω και ενα φιλαρακι μου για να βρουμε το συγκεκριμενο τραγουδι αλλα τιποτα.Στο youtube δε εχω βρει τιποτα σχετικο.Ισως να φταιει που δε ξερω το τιτλο του τραγουδιου.Γνωριζεται εσεις? :slight_smile:

Όχι:( Όποιος το βρει το θέλω και εγώ!!!:smiley:

:ban:

καλά το λέει. ακούς εκει βαρετα τα transformers… :ban:

λεπον. θα του κανουμε μηδενισμο των ποστ, θα παραπονεθει, και μετα μπαν…και μετα σβησιμο account…:lol:

πολύ δημοκράτης ειμαι…:lol:

Τι να κάνουμε …γενικά μικρός έβλεπα μόνο τα παιδικά του Disney και το Muppet Show, σε όλα τα άλλα βαριόμουνα και προτιμούσα το pc μου και το playstation:-s

PC και Playstation???8O 8O 8O

Eγω οταν εβλεπα Transformers στην τηλεοραση (Δημοτικο) ΜΟΝΟ ασπρομαυρο Gameboy ειχα και λιγα χρονια μετα οταν αρχισα να ακουω Μεταλ η μαμα μου μου πηρε για ανταμοιβη Sega Mega Drive!!:lol:
Playstation ηρθε πολυυυυυυ μετα σπιτι μου!!!:slight_smile:

Τα καλά του να είσαι γεννημένος το 1988:) Και πριν βγει το Playstation πάλι στον υπολογιστή την έβρισκα. Αυτό είναι από τα καλά του να έχεις μπαμπά κολλημένο με τεχνολογία-υπολογιστές. Βέβαια επειδή κάθε τρεις και λίγο κάτι κακό έκανα στον δικό του, απο τετάρτη δημοτικού είχα το δικό μου pc:)

Μήπως εννοείς τους αστρομαχητές;

Κι όμως φίλε δεν αλλάζω με τπτ το ασπρόμαυρο Gameboy, τα Transformers και όλα τα ΓΑΜΑΤΑ καρτούν που βλέπαμε τότε…
Αχ εποχές ρε πούστη… :frowning:

ρε παιδια δε θυμαστε?που αυτος με τη μαυρη στολη ειχαι ενα καπελο καουμποι και ηταν και κοκκινος και μπλε μαχητης.κριμα.ααα και δε εννοω τους power rangers… :wink:

Εγώ είχα πάρει ένα ασπρόμαυρο GameBoy pocket αλλά το χρησιμοποιούσα μόνο σε ταξίδια, σε κατασκηνώσεις και στην ώρα του μαθήματος…

αστρομαχητές!!!τι είπατε τώρα ρε??με τραγουδάκι τρελή poserιά!!!
ο μαύρος ο αρχηγός με το άλογο δεν ήταν?:-k
ο μπλε cowboy και καλά
και αυτός με την κόκκινη στολή ο ραλίστας:D
καλά δε τα θυμάμαι?

NAIIIIIII! :smiley: Mπαβο!

μιλάμε για ΚΟΡΥΦΑΙΟ cartoon…αλλά θυμάμαι αμυδρά ρε γαμώτο την όλη φάση…θυμάμαι ότι πιλοτάριζαν κι ένα σκάφος όλοι,το οποίο γινόταν ρομπότ…είχα και μια γκομενίτσα με κάτι ροζ μερικές φορές:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: