Trendy HooliGuns

Για πειτε καμια γνωμη ωρε…

στο μεταξυ κυκλοφορει και καινουριο clipακι “Αντε σπασε ρε Μαλακα” διασκευη του αντιστοιχου επικου απο την δεκαετια των 80’z !!

εγώ τους είδα live και τους ερωτεύτηκα. τα περισσότερα κομμάτια τα είχα ακούσει και γούσταρα αλλά ζωντανά περνάνε σε άλλη διάσταση. επική μορφή ο Sexpyr

Ο τραγουδιστής είχε κάποια σχέση με τα Ημισκούμπρια για κάνω λάθος??
Χαβαλέ έχουν δεν μπορώ να πω…

φιλική σχέση, ναι

απο τα λιγα τραγουδια τους που εχω ακουσει μου αρεσει το wanna be gangsta που το αφιερωνω στον νιβο και την φαμιλια του και το οι μπατσοι ειναι που αναφερεται στους αγαπημενους μας μπασκινες

Καλή φάση:lol::!:

Oι τυποι τα σπανε,το παμε και σε αλλο θρεντ.

Η διασκευη ειναι τελεια.:smiley:

Επος κομμάτι με συμμετοχή TUS

Κομματάρα!

το Wanna be gangsta παλι με feat tus ειναι καλυτερο

παίζανε χθες σε ένα live που πήγα (μαζί με καμμιά 20αριά γκρουπς ακόμα δλδ) και τους είδα. Πλάκα έχουν, εντάξει. οι στίχοι χαβαλετζίδικοι και ό,τι να ναι (εχω ψωμί - έχεις κρεμμύδι?), χαχα! παίξανε και το “σπάσε”.

Απο το 2010 βγαινει νεος δισκος!!
ιδου και το trailer

ΧΩΛΕΤΡΑ

τασπασε το τρέηλερ

Σήμερα “Mind the HooliGuns” 21: 00 - 23:00 στο www.mindradio.gr !! με σουπερ guest καλεσμένους…
trampakoula ξερεις εσυ :wink:

edit: Το λινκ για το κλιπακι πιο πανω δε δουλευει λογω βλακειας που δερνει το utube
για οποιον ενδιαφερεται οριστε ΧΩΛΕΤΡΑ

ο γιές :slight_smile:

Καθε Πεμπτη “Mind the HooliGuns” 21: 00 - 23:00 στο www.mindradio.gr !!

Αυτη την Πεμπτη (24/09) μαζί μας θα ειναι οι POEM!! Ζωντανά τα μηνύματά σας στην ώρα της εκπομπής μπορείτε να στειλετε στο Msn του συγκροτήματος, trendyhooliguns@hotmail.co.uk

stay tuned

οσοι πιστοι προσελθετε!!

Οι Trendy Hooliguns τα σπανε!! Τους έχω δει και live κ ελπίζω κάποτε να ξαναμπορεσω!!:slight_smile:

?ΤΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ?

Εν αναμονή του πολυαναμενόμενα διαφημιζόμενου δεύτερου δίσκου cd ή όπως αλλιώς πείτε το, με περισσή αγάπη σας προσφέρουμε 11 κομμάτια και ένα δώρο από το ξύπνημα των χαζών για να τα χαρείτε εσείς και όλο σας το σόι…Για τρίτη φορά απολύτως τσάμπα σας παραθέτουμε τις πνευματικές μας ανυσηχίες όσον αφορά τους manager, τους κριτικούς του διαδικτύου τις σεξουαλικές σχέσεις και αλλα πολλά…Στη δουλειά αυτή ακούγονται πέραν των υποφαινόμενων και οι: Funky Monkey, Μαυρίλος καθώς και το Πλοκάμι του Καρχαρία σε ένα κομμάτι από τα παλιά…Τα έσοδα θα διατεθούν για την ενίσχυση των φτωχών και πολύπαθων παιδιών της Κηφισιάς και της Γλυφάδας…

Κατεβάστε τα…ε το ?από τον κάτωθεν διαδικτυακό τόπο:
www.trendyhooliguns.gr

http://rapidshare.com/files/350483211/Trendy_HooliGuns-Ta_Petamena_demo_2010.rar

http://www.trendyhooliguns.gr/audio/Trendy_HooliGuns-Ta_Petamena_demo_2010.rar

εισαι τελειος!!!