Trollkotze: Απίστευτη τυρίλα

Ήμασταν σήμερα με τον ιφριτ σε ένα φίλο και κοιτάγαμε κάτι βιντεάκια στο youtube. Σε μια φάση πέσαμε πάνω στους ΘΕΟΥΣ της τυρίλας trollkotze. Ψάχτε τους στο youtube για να δείτε το βιντεάκι, και επίσης, το επίσημο site τους είναι www.trollkotze.de (κομμάτια μπορείτε να ακούσετε και να κατεβάσετε από το trollgesang. Περιμένω σχόλια και επίσης αν έχετε βρεί πιο τυρένια πράματα postάρετε εδώ.

Α-ΓΓΙ-ΖΟΥΝ ΤΗΝ Α-ΘΛΙ-Ο-ΤΗ-ΤΑ!:lol: :lol: :lol:
Αν και νομιζω οτι ο τρισμεγιστος Zlad τους παταει χαμου.http://www.youtube.com/watch?v=lp_PIjc2ga4

νταξει, οι Γερμανοι γενικως ειναι μεγιστοι τυρεμπορες when it comes to black metal. Εχω δει και πολυ χειροτερα…Kotze εντωμεταξυ στα γερμανικα σημαινει εμετος/ ξερατο…

ο Ζλαντ ειναι for real, η δουλευει τον κοσμο? :-k

Τι χειρότερα έχεις δει. Θέλω τεκμήρια. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

συντομα συντομα, τωρα πρεπει να την κανω και εχω αργησει κιολα!:-s

Καλα Metal Laws τι φοβερο βιντεο ειναι αυτο…ΚΑΡΑCULT!!!ως λατρης του παλιου καλου cult δεν μπορω παρα να προσκυνησω ευλαβικα…:bow2: :bow2: Ο Zlad ειναι ενας Αυστραλος κωμικος που αναπαραγει disco-pop της λατρεμενης δεκαετιας του 80…δινει τελεια το πνευμα της παλιας καλης εποχης…
Oσο για τους Trollkotze εχασα καποια πολυτιμα λεπτα απο την ζωη μου βλεποντας αυτο το αισχος με την δηθεν παρωδια τους…δεν ειναι απλως αθλιοι…ειναι ΠΑΝΑΘΛΙΟΙ …ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!! αν θελετε ποιοτικο gergel και πωρωτικη σατυρα δειτε αυτο!!

ο σατανικος παπαγαλος has his eye on you!!

Οσο για τον Zlad ενα μεγαλο ρεσπεκτ!!!
Νικος Summoning

Το κακό είναι ότι δεν το θεωρούν παρωδία… Εγώ παντως γέλασα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε.Οταν μιλαμε για τυριλα μιλαμε γι’αυτους.

τα παλικαρακια δεν παιζονται.Το καλυτερο βλακ μεταλ βιντεο κλιπ εβερ

Τι λες ρε! Αυτωνών η μουσική δεν είναι τελείως τυρένια. Απαιτώ να σβηστεί το παραπάνω ποστ. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!

ΕΛΕΟΣ !!!
Ακουσα το Die KNodelmiliz και γαμήθηκα στα γέλια !!!ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ???

German Lego Goes Viking Black Metal !!! Afta einai !!!

EDIT : Καλά ο τραγουδιστής πρέπει να είναι συγγενής του Anton Maiden !

Επίσης για τυρίλα τσεκάρετε τους Moonblood! Είναι δύσκολο να βρεις CD τους…

EDIT 2 : Άλλο γαμάτο και αυτό (In The Blood Of A Thousand Virgins Rises Chevy Chase) !! Το καλύτερο ήταν το γιουρούσι μεσα στο δάσος ! χαχαχαχ τι τρισάθλιοι!

To Bump που έπρεπε να γίνει.

Έκανες στροφή στην ποιότητα? Δεν υπάρχει το θρεντ!