Trouble

Αυτό ακριβώς είπα κι εγώ. Τον έπρηξαν οι οπαδοί για τον Wagner κι αυτός αντί να πει κάτι για τους οπαδούς, είπε για τον Wagner. Τόσο του κόβει μάλλον.

Υποκριτής δεν είναι σίγουρα. Κομπλεξικός όμως;

Ας έλεγε εστώ αυτά τα “άστοχα” ως δικαιολογίες και θα τον καταλάβαινα. Αν θες να κράξεις, κάντο και πες γιατί το κάνεις να μάθει κι ο κόσμος τι έχει παιχτεί. Άμα κράζεις, ειδικά με τέτοια “οξύτητα” χωρίς προφανή λόγο, τότε κάτι δεν πάει καλά.

Kyle Thomas κυρίες και κύριοι… Πολύ καλύτερη επιλογή, τουλάχιστον.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=169379

Μόνο που κάνουν λάθος στο άρθρο… δεν είναι ο Kyle Thomas των Witch, απλή συνωνυμία είναι.

Πάμε ρε EXHORDER! :smiley:

Δε νομίζω πως είναι κομπλεξικός ο συγκεκριμένος άνθρωπος. Μάλλον αρπαγμένος από κάτι θα έλεγα.

Εγώ πάλι καθόλου, γιατί δεν τον έχω καθόλου για τέτοιο τύπο.:stuck_out_tongue:

Εδώ έχεις δίκιο νομίζω. Ακόμα κι αν έχει δίκιο για κάτι, δίνει επιχειρήματα ακόμα και σε αυτούς που τον έκραζαν επειδή δεν είναι απολίθωμα. Δε φημίζεται για τους τρόπους του, τα είπαμε και πριν και φέρει ακέραιη την ευθύνη γι’ αυτό. Τουλάχιστον την αναλαμβάνει. Ακόμα κι αν διαφωνώ μαζί του, δε μπορώ να μην τον σέβομαι γι’ αυτό.

Μαλακια. Και περιμενα πως και πως να ακουσω τη στουντιο εκδοχη του “Sucker”.

Ο Kyle Thomas παντως ειναι ο καταλληλος τραγουδιστης για τη μπαντα. Καλη φωνη, κολλαει αρκετα, καλος live performer. Ειναι κι οπαδος, εχει ενα Trouble tattoo στο μπρατσο Να με το συμπαθειο.

Τραγικες οι δηλωσεις του Kory Clarke, βγαζουν κακια και κομπλεξ κατα την γνωμη μου. Και δεν θα περιμενα να δηλωσει κατι τετοιο. Καλυτερα που εφυγε δεν κολλαγε με τους Trouble, αν και φωναρα… Kyle Thomas λοιπον που ειναι και φαν οποτε θα δειξει και τον δεοντα σεβασμο…

http://www.decibelmagazine.com/featured/streaming-trouble-the-distortion-field-sampler/

3 κομμάτια streaming απο το νέο δίσκο

βασικα εχει διαρευσει
και οτι εχω ακουσει γαμαει!!

Kyle Thomas FTW!!!

Ξεθαμα δισκογραφιας Trouble.Για μενα ειναι οι πρωτοι 4 δισκοι,μετα ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ιδιαιτερα.
And the winner is:Run to the Light.Δεν ξερω αν ειναι απλα διαθεση της εβδομαδας αλλα τον συγκεκριμενο δισκο απολαυσα περισσοτερο.Ολα ειναι σωστα τοποθετημενα και με ‘‘αγγιζουν’’.

Περίμενα το is να μη γίνει was εδώ και καμιά ώρα που ακούστηκε, αλλά δυστυχώς έγινε:

2 Likes
2 Likes

Κρίμα ο άνθρωπος.

2 Likes

R.I.P. :frowning:
μεγάλη προσωπικότητα

2 Likes

Ένας τεράστιος και αρκετά υποτιμημένος τραγουδιστής. R.I.P

2 Likes

Επιδραστικος οσο λιγοι,χαρακτηρισε με την χροια της φωνης του ενα ολοκληρο ειδος.
Λυπαμαι.

2 Likes

RIP.
Τους έμαθα το 2007 με τις επανακυκλοφορίες των 2 πρώτων. Φωνάρα ανέκαθεν ο Eric.Δυστυχώς δεν τον είδα ποτέ live.

Και δεν καταλαβαίνω τη σύνδεση με τον Ozzy, αλλά οκ. Τελείως διαφορετική χροιά.

2 Likes

Τα έγραψα σε άλλο νήμα, το γράφω ξανά. Πολύ στεναχώρια όταν το διάβασα, τεράστια φωνή σε μια σπουδαία μπάντα. Πολύ κρίμα, αν και όταν διάβασα ότι 4 είχαν κοβιντ, και μου είπε ότι μάλλον εσκεμμένα το ειχαν αφήσει. Τέλος πάντων, δεν έχει πια σημασία. RIP

3 Likes

Πολυ κρίμα. Τεράστια φωνή, μεγάλη μπάντα.

4 Likes