Truckfighters Aθηνα 5/5 και Θεσσαλονικη 6/5

Mενω Συρο.Ειναι ενα θεματακι δε βρισκεις?

ααααααα πες το έτσι… εεε είναι… το παίρνω πίσω… :slight_smile:

να τα λες αυτά, γιατί εγώ κράζω όταν ακούω κάτι τέτοια από Αθηναίους… :wink:

Eιχα ανεβει 2α Λυκειου για τους Wishbone Ash χωρις σπιτι γιατι τετοιοι θρυλοι δε χανονται.Αλλα τετοιους ηρωισμους φετος δε τους σηκωνει το θεμα,καταλαβαινεις γιατι…
Πολυ στεναχωριεμαι ρε φιλος… Αλλα αυτο για τους Αθηναιους ισχυει ασχημα (Οσους δαθετουν λεφτα και μεταφορικο ετσι?Μη προσβαλλουμε αστοχα :stuck_out_tongue: )! Και εγω για την ομαδα μου στο μπασκετ το ιδιο λεω,απο ολοκληρη Αθηνα 4 εκατομμυριων κατοικων δε μπορουν να βρεθουν 8-9 χιλιαδες ατομα να γεμιζουν το γηπεδο καθε φορα?Τι ειναι,γολγοθας?

άσ’το, μην μπλέξουμε τη σαπίλα με τη μουσική τώρα… :stuck_out_tongue:

Ε καλα βρε αδερφε,απλα σου λεω οτι σε νιωθω στο θεμα του “δεν πηγαινω και ας ειναι διπλα μου” :stuck_out_tongue:

το ένα είναι κυρίως στήριξη, το άλλο είναι κυρίως απόλαυση…

και με τα αθλητικά τρως και τις ξενέρες σου, τις φλασίες σου… και συνήθως είσαι εσαεί “δεσμευμένος”… εδώ είναι άλλη φάση… :wink:

το 09 στο Αν ζητημα να μασταν 30 ατομα :? τωρα θα γεμισει μαλλον, παρομοια περιπτωση με τους red fang

μηπως ξερουμε τι ωρα περιπου θα αρχισουν;

συρο??? ελα δν τ περιμενα οτι θα υπηρχε κ αλλοσ απ τ νησι μας στ φορουμ…:lol:
κ συριανος κ γουσταρει truckfighters!!
καλη φαση…:smiley:

γαμα πανελληνιες ρε!!! θα γινει πανικοοοοοοοος!!! :thumbup:

Αίμα δάκρυα και ιδρώτας θα ναι οι βραδιά!

Οι Σουηδοί live θερίζουν. + yellow devil sauce και ολοκληρώνεται η απόλαυση διπλά.

α μάνα μ μάνα μ :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=JLDZaz5Kh7w

χαχαχαχαχα

επικό βίντεο!

παίζει να ναι και ο Ρουβάς εκεί!

ρε παιδιά το six dogs πόσα άτομα χωράει πάνω κάτω?

και κάτι δεύτερο…έχουμε κανά πρόσφατο setlist να δούμε τι παίζουν?

Καμια 200άρα έχω την εντύπωση…

Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να τιμήσω κι εγώ! Επειδή δεν έχω καθόλου επαφή ούτε με Truckfighters ούτε με τον χώρο γενικότερα, αν δεν βαριέται ας μου στείλει κανείς μερικά δείγματα ΠΜ.

ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΡΕ;;;:lol::lol::lol:

Aντε ωρε γκιαουρηδες,σπαστε τα και για μας που πηζουμε πανω απο τα βιβλια!!! [SPOILER][SIZE=“5”]ΤΡΑΚΦΑΙΤΕΡΣ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/SPOILER]

Μέτριοι, έφυγα πριν το τέλος κυρίως λόγω των άθλιων συνθηκών. Θα χρειαστεί κάποια πραγματικά τρομερή μπάντα για να ξανακουβαληθώ εκεί (το ίδιο όπως με το Fuzz δηλαδή).

φοβεροί οι τύποι! τρελλάρες, κοπανιούνται μέχρι τελικής πτώσεως, κάνουν ΜΠΑΜ ότι είναι σκανδιναβοί! χεχε! φοβερό groove, stonerάδικο jamming και πολύ καλά ξεσπάσματα! λίγο ο ήχος να ήταν καλύτερος και σε ένα καλύτερο χώρο και θα ήταν όλα ΟΚ!

μα τω αλλάχ, αν μου έλεγαν διάλεξε οποιαδήποτε μπάντα στο πλανήτη για να κάνεις παρέα μαζί τους, ΑΥΤΟΥΣ θα διάλεγα… :D:D

τελικα τα καταφερα, σε λιγο ξεκιναω απο δω και θα ειμαι στο τσακ για να προλαβω και κανα σαππορτ…αντε να δουμε! τι κοσμο ειχε εκει περα;