Turntable.fm

www.turntable.fm

βαριεμαι να μπω στα διαδικαστικα.

μπαινεις, προσπαθεις να παρεις θεση dj, και μετα παιζεις για τους αλλους στο ρουμ , και πεφτει κεφι ή μουτζα. πολλες μουτζες; τρωει ποδι το κομματι σου και παιζει ο επομενος dj. πολυ κεφι; μαζευεις ποντους και γινεσαι γαματος.

5 ειστε συνολικα επανω, και κανετε παιχνιδι, και οταν φυγει καποιος, παιρνει αλλος τη θεση του.

θα φτιαξουμε και ροκεν ρουμ αν ενδιεφερθουν αρκετοι γιατι βαρεθηκα να παιζω με τυπαδες που βαζουν ροκγιουλακαχαρικεη και παρανταησιτι.

Το θεμα ειναι πως μπαινεις μοναχα μεσω facebook. οποιος μεχει ή καποιους απο την ΚΛΙΚΑ ΜΟΥ, συμμετάσχει κι αυτος, αλλιως με κανετε ή καποιον που τοχει ηδη αντ και συμμετασχετε. αυτα.

μοναχικες βραδιες μπορουμε να οργανωνουμε και ΤΡΑΣ ΘΗΜΣ.

επισης πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε, θα κανονιζουμε ξερωγω να εχουν ολοι ευκαιρια να ΠΑΙΞΟΥΝ

Η νέα τρέλα της παρέας! “Άκουσε την”… ραδιοφωνικά με τους φίλους σου και ξεφάντωσε με τις μουσικές επιλογές των κολλητών σου!

Δελτιο Τυπου

ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ, οσο το εγραφα, βαλαν και ΧΟΥΡΙΚΕΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΤΑΗΣΙΤΙ. σωστε με.

EDIT: Να το rocking room, [SIZE=“6”]ΚΛΙΚ[/SIZE]

Όποιος δεν έχει φεισμπουκ και θέλει να συμμετέχει τον πούλο;

τον πουλο.

Γιεη παίζει παρανταης σίτυ! Φκιάξε ροκενρουμ όμως, θα ενδιαφερθούμε, είμαστε καμμένοι.

http://turntable.fm/rocking_yo

right now only friends of friends on facebook can get in.
και στο invite lis βγαζει αχτο Please try again…

εχεις καναν φιλο που να τοχει;

αλλιως, καπου στο contact info user page μου εχει το λινκ για το ΦΒ, δε θα το βαλω τελειως φορα παρτιδα.

εχε χαρη που εσβησα το fb γιατι θα σε εξαφανιζα απο τα ντεκς…χαρακιρι θα εκανες απο την ντροπη σου

δεν εχω…
καλα επειδή βαριέμαι και δεν βρίσκω κανένα contact info θα δοκιμάσω αλλη φορά
τη γλίτωσες!!

Tο είχα δει στο [B][U]rocking racoon[/U][/B]
Καλή φάση αλλά προς το παρόν δεν είναι ανοιχτό για όλους

Edit:Μπήκα…φάση έχει

so, μολις μας μπλοκαραν εισοδο.

γκρεητ σακσες.

Φαντάζομαι πόσες εκατομμύρια τους ζήτησαν :lol:

καπιος που να το έχει να με κάνει ΦΡΕΝΤ???

Μου μυριζει καψιματακι. Παω να το δοκιμασω!

@@ μονο για US λεει -.-

Άμα μπεις απο tor είναι κομπλέ

αλλά και πάλι χρειάζεται φίλο

Και από hidemyass μπαίνει.

Αλλά υπάρχει κανά κονέ να μας χώσει?

εγώ μόλις μπήκα με hotspotshield.com

κανά ρόκεν ρουμ;

έφτιαξα room χωθείτε
http://turntable.fm/extreme_metal8

για βοηθησε

Could not connect to turntable. Please try again. If you still cannot connect, you might have a firewall blocking your connection. (6508)

με το hotspotshield Ολαυτα. τι κανω;

install, connect, start(εμφάνιση διαφημιστικού site) μετά από όλα αυτά εμένα loadάρει κανονικά το site, μήπως στα αλήθεια έχεις κανα firewall

πριν 2 ώρες μπήκα πάντως κανονικά