Tus

εγω είχα ανοιξει το αλτερνατιβ αλλα το λοκαρεται καλως αλλα μην κλεισετε αυτο οταν εχετε για νιβο ολα τα λεω
για τα λεφτα δεν τα κρυβω

λοιπον θεούλης ο τυπας μπορει να μην σας αρεσει αλα ακουστε λιγο ειναι πολυ μπροστα


ακουστε και θαυμαστε

μην κλειδωθει εχουμε μακλιτζακσον νιβο και σκορπιονς ας εχουμε και τους.

Πιο “μου τη δινει στα νευρα” φωνη δε γινεται ομως:lol:

Ο ανθρωπος ειναι φουλ ατυχημα! Τι να πουμε, για την υπερτατη σκατοφωνη, την φατσα ή τα τραγουδια??

Τρολλαρω λιγο αλλα δεν εχω προθεση να σας αναψω μπρε. Τα παραπανω μου σχολια τα εκανα μαζι με εναν φιλο μ’ για τον ΤΟΥΣ.

ναι αλλα θελει τρομερη φαντασια για να γραψεις τετοια κοματια.

-οχι δεν ησουνα χοντρη ησουν βαρυκοκκαλη για να σε θρεψω ζητησα λεφτα απο τον πετρο κοκκαλη-

:lol: :lol: :lol: Πραγματι, πειστηκα!:lol:

δεν λεω να σα ρεσει
αλλά θέλει μια εμπνευση?η οπως θες εσυ το λες.

Οχι ρε, το εννοουσα! Γελασα οταν το διαβασα.:wink:

Εδιτ: Δεν ΠΑΙΖΕΙ αυτα τα φρυδια να ειναι αληθινα, αλλα παιζει να ειναι αποτελεσμα Τσερνομπιλ.

o Τους τα σπαει ασχημα, το μουνοδουλος ειναι επος :smiley:
ο ελληνας εμινεμ… νταξ απο ραπ δε σκαμπαζω αλλα απτους αλλους δηθεν ελληνες ραπερ απτο μπρονξ μαρεσει πιο πολυ

Για πολλά γέλια και για κλάματα μαζί…

Ε-Λ-Ε-Ο-Σ …

αιτιολογηση
τι νοημα εχει ενα ποστ ελεος και γω βαζω για τον κακομοιρη τον χετφιλντ ελεος εχει νοημα ας πουμε?|
εχεις ακουσει δισκογραφια του?η ενα κομματι?

για χαβαλέ είναι γαμάτος, το μουνόδουλος και αγαπώ την μάνα σου(ναι την πουτάνα) είναι για πολλά γέλια! τώρα από μουσικής άποψης δεν με νοιάζει…

σιγα τη φαντασια.αμα ειναι ετσι και τα σκυλλαδικα φαντασια θελουν.αυτος ο τυπος εχει απο τις χειροτερες φωνες που εχω ακουσει.κανατε που κανετε thread για τους εξαθλιωμενους του χιπχοπ γιατι δε κανετε και ενα για ffc?πολυ σοβαρη μπαντα με ψαγμενους στιχους που δυστυχως δεν εκτιμαται ιδιαιτερα

θελει φαντασια
για τετιους στοιχους

δεν κανω για φφσ που ειναι η αγαπη μου η μεγαλη για θα κανω με τα και για txc ,avtive member,zn,tigre sporakia,στοιχημα,βητα πεις,black out and on and on

εχει δικιο ο δατς.
Ας μη κανει καλυτερα.
:-({|=

νταξει ο τυπος τη πλακα του κανει περισσοτερο, να διασκεδαζει τον κοσμο θελει και ειδικα οσους τη πατησαν απο γκομενες. η φωνη αντιγραφη B-Real των Cypress Hill ειναι, και ισως Psycho Realm λιγακι επηρεασμενος, ενω τωρα ετοιμαζει και το πρωτο του αλμπουμ με DJ τον Πρυτανη των Ημισκουμπριων (που ειναι και κολλητος τους).

ασχετη απορια.thread για ξενο hip-hop υπαρχει?αμα ξερεις απαντησε μου

Καλά,τον παρεξηγήσατε λιγάκι,ούτε εγώ ακούω ραπ αλλά κάποια κομμάτια λένε αλήθειες,όπως πχ το τσόλι.Και στην τελική,από κάτι wannabe gangsta shit τύπου βουρλιώτη και δε συμμαζεύεται καλύτερος είναι.

Μέγιστο bump και έρχομαι μετά από μήνες να δικαιώσω τον τίμιο Δατς που άνοιξε το τόπικ για τον ΜΕΓΑ ΤΟΥΣ!

Μπορεί τα τελευταία του κομμάτια να’ναι καλτσες (πλην του “στοματικο στο Νικόλα”), αλλά ο τυπάς έχει γράψει ΥΜΝΟΥΣ! “Μουνόδουλος”, “κερατάς”, “αγαπώ τη μάνα σου” τι να λέμε τώρα! Νιώστε λίγο!

είναι θεούλης