Στημενη tv (?)

Ανήσυχε άνοιξε κι άλλα τοπικ!!
Στηρίζουμε!!!

διαβάστε ρε ΑΣΧΕΤΟΙ και κανενα μπλοκ να ξεστραβωθείτε!!!
http://anisixos.blogspot.com/

[SPOILER]

ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ TIVO NEWS
Γεια σας αγαπητοι αναγνωστες,
τις τελευταιες μερες ειχα πολυ πεσμενη διαθεση για τους λογους που εγραψα στο προηγουμενο ποστ και φοβηθηκα μην παθω καταθλιψη.Γι’ αυτο αγορασα το περιοδικο tivo news που εχει προσφορα ενα βιβλιο που μιλαει για την καταθλιψη.
Επομενως στο επομενο ποστ θα γραψω γι’ αυτα που διαβασα στο βιβλιο, αφου η καταθλιψη ειναι ενα πολυ ενδιαφερον θεμα και αφορα πολυ κοσμο.
Σε αυτο το ποστ ομως θα γραψω για οσα διαβασα στο tivo.To tivo ειναι ενα τηλεοπτικο περιοδικο ποικιλης υλης οπως ειναι και τα αλλα του ειδους πχ 7 μερες tv.Ασχολειται με τα της τηλεορασης, εχει gossip, συνεντευξεις, μαγειρικη, θεματα υγειας, μουσικη, σινεμα, ζωδια.
Παμε να δουμε λοιπον:
-Κατερινα Παπουτσακη και Ορεστης Τζιοβας ειναι μαζι και σκεφτονται αρραβωνα (βαθμος ασημαντοτητας : 10)
-Ο Μαραντινης και η Χρηστιδου θελουν δευτερο παιδι (βαθμος ασημαντοτητας : 10)
-Ο Νινο αναζητα τον μεγαλο ερωτα οπως τον βιωσαν οι γονεις του (βαθμος ασημαντοτητας : 10)
-Η (Σ)βισση θελει να γινει μιουζικαλ οπως η Μαρινελλα (βαθμος ασημαντοτητας : 10)
-Η Βικυ Καγια παρακολουθησε την παρασταση “Ραους” (βαθμος ασημαντοτητας : 10)
(Αξιοσημειωτο παντως ειναι οτι φωτογραφηθηκε με τους συντελεστες της παραστασης και ο λογος ειναι προφανης.Ο επωνυμος διαφημιζει με την παρουσια του την παρασταση)

εγω να ξέρεις απο εδω και περα ειμαι ταπεινός σου αναγνώστης!!!

[/SPOILER]

Οκ

[SPOILER][/SPOILER]

:D[COLOR=“White”]…[/COLOR]

Θα μπορουσα να ειμαι η Ναταλια αλλα ειμαι ο anisixos.
Αλλα αν ημουν η Ναταλια γιατι να διαφημιζα τον εαυτο μου υπονοωντας οτι εκανα κατι στημενο για να διαφημιστω και ταυτοχρονα να υπονομευσω το μεσο στο οποιο δουλευω;

για να μας ριξεις σταχτη στα ματια

Αυτο το παιδι μιλαει στην καρδια μου και στις βαθυτερες αγωνιες μου. Ανησυχε κιπ ον δε γκουντ γουερκ.

Το θεμα που θιγω ειναι κοινωνιολογικο.Αυτο ας γινει αντιληπτο.

το θεμα εχει μεγαλη αναλυση αλλα οταν λες σαν παραδειγμα την εκπομπη της λαμπιρη τι απαντησεις περιμενεις?:!:

το θεμα που ανοιγεις εχει λιγοτερο ενδιαφερον και σημασια απο το να βλεπω τη σαμπρελα του ποδηλατου μου να ξεφουσκωνει μεχρι τελους…

Μετά και το άλλο τόπικ του ανήσυχου, εγώ τον ανακυρήσσω με δάκρυα στα μάτια επίτιμο μέλος του φόρουμ μας και περιμένουμε νέα τόπικ που θα φιλοξενήσουν τις ανησυχίες του.

Μην τους ακούς παληκάρι μου, απλά δεν ξέρουν. Εγώ στηρίζω.

Παιδι με ανησυχιες ε, οχι μαλακιες.

ΜΑΝΙΤΑΡΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ. και οχι το μαγικο.

Επιτελους καποιος βαζει τα πραγματα στη θεση τους!Κατω τα χερια απ το ιερο σπερμα του Φρεντι Γερμανου,το Ναταλακι μας.

Ανησυχε,να σαι καλα ρε μαν.Παρακολουθω χρονια τωρα την πορεια της Ναταλιας και ειμαι φαν απ την εποχη που τα ειχε με τον Ιμβριο.Ποτε δεν εδωσε δικαιωμα ρε συ,οντως.Δεν μπορει ξαφνικα να πεταγεται ο καθενας και να λεει τετοιες μακακιες για μια τοσο ταλαντουχα στιχουργο.

Πιστευεις οτι οντως δεν απειλειται η θεση της δλδ?Δεν παιζει να σταματησει η εκπομπη ε?Στημενα ειναι ολα αυτα?

Καλο θα ηταν να συνεχισουμε την κουβεντα μας απο εδω. :slight_smile:

Λετε αυτο που πειραζει καποιους σχετικα με το Ναταλακι να ειναι το σκυλακι που εχει στην εκπομπη;;; :-k

Στοκος.Κανει καλο στις πορτες.

Έπος! Κρίμα που κλειδώθηκε γρήγορα και δεν πρόλαβα να εκφράσω την εκτίμησή μου για την μπρίτνευ ως δημιουργό.

επέστρεψε και με ΥΦΑΚΙ

μπαχαχαχαχ

8O

οφείλουμε ενα ευχαριστώ στον anisixos που κατάφερε να κανει το comeback του awake!!!

ΝΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙ…!!! :smiley:

ΑΥΤΟ :!: