Twilight

Εντάξει ρε, έχει το στυλ που τραβάει τις γκομενίτσες υποτιμητικό ύφος:!:



Aχ!!! =P~:oops:

Εμένα πάλι μου άρεσε η ταινία και μου άρεσε και ο Έντουαρτ…οκ είναι ψωνάκι αλλά είναι γλυκούλης!
Δεν είναι ο τέλειος άνδρας!

αχ johnny κανείς δε σε φτάνει!

Θα βάλει στην 4η ταινία :stuck_out_tongue:

¶θλια ταινία. Μη δώστε λεφτά στο σινεμά, κρίμα! Ή μπείτε κρυφά στην αίθουσα, ή πάρτε την σε ντιβιντι. Για χαβαλέ πάντως προσφέρεται, εμείς περάσαμε καλά :stuck_out_tongue:

Η ηθοποιία και των 2 πρωταγωνιστών είναι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ άθλια που ξεσπάς σε γέλια συνέχεια, οι ατάκες είναι υπερηλίθιες και άστοχες και γίνονται κάτι φάσεις που κλάνεις στο γέλιο λέμε. Η ταινία αποτελούνταν από μιάμιση ώρα άσκοπου σουλατσαρίσματος, πάρλας και σαχλαμαρών και 15 λεπτών “δράσης”. Στο τέλος βέβαια υπήρχε το απαραίτητο ρομαντικοφλωρικοκλισεδιάρικο δεκάλεπτο και πέσανε πάλι οι ρυθμοί.

Ο πρωταγωνιστής στην ταινία πολύ πιο ωραίος από τις φωτο που ποστάρατε. Η πρωταγωνίστρια, το ακριβώς αντίθετο. Περίμενα να δω ένα φοβερό σέξυ και γλυκό τινειτζ γκομενάκι, αλλά είδα μια καθημερινή γλυκιά κοπέλα που όδευε και προς το μέτριο. Αυτό οφείλεται στο τραγικό μακιγιάζ. Ρε μαλάκες πρώτη φορά καταφέρνω σε χολιγουντιανή ταινία να διακρίνω το σπυράκι της πρωταγωνίστριας και τους μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια της. Αυτό βέβαια είχε το καλό ότι ήταν πιο “ανθρώπινη”, χωρίς έναν κόσμο μπογιές πάνω της και φίλτρα και φωτοσοπς και δεν ξέρω κι εγώ τι. Όσοι όμως είδατε την πικ της Stewart στις πιο όμορφες ηθοποιούς και περιμένετε να την ξαναδείτε, μπα. Δεν παίζει :stuck_out_tongue:

Δεν ήταν και τόσο άσχημη ρε παιδιά. Μια χαρά η ταινία, τη περίμενα τρισχειροτερη:P

καλά !!!.. δν νμζ να απάντησαν μόνο γυναίκες

εγώ πάντως δν πρόλαβα να ψηφίσω

δν μπορώ να πω ότι είναι κ κούκλος [-X

Μόλις είδα την ταινία… Η αλήθεια είναι ότι πήγα περιμένοντας τα χειρότερα, αλλά τελικά εντάξει… Αν εξαιρέσουμε το ότι υπήρχαν σκηνές που ρίχνεις το απίστευτο γέλιο ενώ δεν είναι intended, μια χαρά ήταν.

Πολυ αργα!!:frowning: Πηγαμε σινεματαδικο και ηταν η μονη ταινια για την οποια υπηρχαν εισιτηρια χωρις να χρειαστει να περιμενουμε 2,5 ωρες για την επομενη προβολη οποτε την υποστηκαμε!:stuck_out_tongue:
Ενταξει, δεν ηταν και ο,τι πιο αθλιο εχω δει. Θυμαμαι κατι παιχνιδια της ομαδας μου στο γηπεδο που η ωρα περναγε πολυ πιο δυσκολα!:stuck_out_tongue: Απο κει και περα τιποτα το ιδιαιτερο. Αν εχετε 2ωρες που δεν τις χρειαζεστε δειτε την!

Βασικα εμενα ακριβως αυτο ισως ηταν και το μονο που μου αρεσε. Αυτη η απλοτητα της πρωταγωνιστριας και η “καθημερινη” κοπελα που εβγαζε ο χαρακτηρας της…:-s

Για πες…:-k

Κριμα που στο κατεστρεψαν τα καθικια:(

Χαχαχαχαχα :lol:

ο τύπος είχε λίγη παραπάνω πούδρα και κραγιόν, αλλά ήταν ωραίος, σε αντίθεση με τις φώτοζ του που είδα στο ίντερνετ που δεν έλεγαν πολλά…
η ταινία για χάζεμα πάντως καλή ήταν, τον χαβαλέ μας τον κάναμε

Για κάτι μπαλκόνια ΝΑ με το συμπάθειο λέω, της ξανθούλας… 8)

o πρωταγωνιστης… ειναι ωραιος! μην ακουω βλακιες… ενταξει… οχι θεος αλλα εχει κατι το γοητευτικο!
η ταινια-καλη-για να περασει η ωρα.

…ειδαμε και πολυ χειροτερες:?

Δεν την έχω δει και ούτε πρόκειται στο σινεμα, όταν βγει ίσως την νοικιάσω και την δω με παρέα. Και αυτό γιατί δεν με εμπνέει η υπόθεση κι έχω βαρεθεί την κάθε βαρεμένη στο σχολείο μου να λέει συνέχεια γι’ αυτή την ταινία. Σαφώς και ο λόγος που γράφω αυτό το ποστ είναι η αγανάκτηση και όχι η γνώμη μου για την ταινία :Ρ
Vedder, ξέρουμε γιατί την σαμποτάρεις. Στο Χάρι Πότερ που έπαιζε το βλαμμένο αυτό, δεν τα είχε με την Έμμα Γουάτσον ή κάπως έτσι; :stuck_out_tongue:

Καλά είμαστε σοβαροί??? Βρικόλακες που λαμπυρίζουν στο φως??? Έλεος δηλαδή τι άλλο θα δουμε…#-o