Twilight

Έχω βαρεθεί να ακούω ότι ο Edward είναι ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ. Πρέπει να πάω να το δω, ίσως αύριο. Όσοι το χουν δει ας πουν γνώμη κλπ γιατί σηκώνει συζήτηση αυτή η ταινία.

η γκομενίτσα που παίζει είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ TWILIGHT!
:evil:

Now playing: Rise Against - Whereabouts Unknown
via FoxyTunes

Απο την αφισα και το τρεηλερ παντως φαινεται χαζουλα η ταινια.
Και ο πρωταγωνιστης ειναι ασκημος.

Το soundtrack εχει paramore :<3:

Ποσο πιο κατω.

αργκ!

Ναι, είναι άσχημος. ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΡΕΕΕ. Ο “ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ” <3? AX AX

AX O EDWARD ΕΙΠΕ “The lion fell in love with the lamb” ΑΧ ΠΕΘΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟΣ

Στα υπ’ όψιν η ταινία. Λόγω Kristen Stewart. Ναι, είναι θεά.

Αυτή η ταινία και το Mamma Mia είναι οι υπέρτατοι “μαϊντανοί” σε συζητήσεις με φίλους, δεν αντέχω άλλο, θα πάω να το δω αύριο για να’χω το δικαίωμα να λέω ότι είναι χαζή ταινία. Και μόνο που διάβασα το σενάριο, είμαι προϊδεασμένος για πολύ υπερτιμημένο πράγμα.

Θυμάμαι ξέρω’γω που είχε γίνει Ο ντόρος με το Mamma Mia και είχε το πλέον χαζό σενάριο για μένα. Δεν άντεξα να την δω ολόκληρη… :stuck_out_tongue:

Έλεος, όπου πάω όλοι λένε για το Λυκόφως. Εντάξει, κι εγώ το διάβασα, πωρώθηκα για λίγο, θα δω την ταινία για καθαρά ιδεολογικούς λόγους (βαμπίρ+βασίζεται σε βιβλίο), αλλά το ζευγάρι δεν με τρέλανε… Ο Ρωμαίος κι η Ιουλιέτα, ακόμα κι ο ¶ραγκορν κι η ¶ργουεν, τους βάζουν τα γυαλιά :stuck_out_tongue:

8)ο μόνος λόγος.
με το που διάβασα ότι και καλά τα vampire είναι και το πρωί,λέω οκ μόνο για την κουκλίτσα μας!


Now playing: Anathema - Memento Mori
via FoxyTunes

Και ναι, οι εκτιμήσεις μου επιβεβαιώθηκαν

Μιλάμε για πολύ hype
Η ταινία είναι όλη κι όλη ένα love story ανάμεσα σε 2 μαθητούδια με 5 λεπτά δράσης και (διάρκεια-5) λεπτά ανίας.
Έχει φτιαχτεί αποκλειστικά για να ξετρελαθούν οι πιτσιρίκες με τον πρωταγωνιστή και ν’ανεβούν οι μετοχές του

Το μόνο που έλεγε ήταν… μαντέψτε :stuck_out_tongue:
Όχι η Kristen! Καλούτσικη κι αυτή αλλά άλλη ήταν η θεά της ταινίας… Alice ρε!

Quiz: Πρόσεξε κανείς τίποτα στο σημείο που δοκίμαζαν φορέματα οι μαθητριούλες; :p:lol:

Μουφα ταινια, καλουτσικο βιβλιο…
Χαλια ηθοποιοι και μπαζα (Ω ΝΑΙ).

Ελεος…

Μουφίτσα η ταινία, για τον χαρακτήρα του Εντουαρντ που είναι “η προσωποποίηση του τέλειου άντρα” δεν θα σχολιάσω τίποτα. Η Κριστεν μέτρια στην ταινία, σε άλλη ίσως να ναι πολύ καλύτερη.

Χαζό λαβ στόρυ πάνω κάτω, παρόλ’ αυτά βλέποντας την υπόθεση το βιβλίο παίζει να ναι καλό και θα το ψάξω.

Robert Pattinson δεν ειναι αυτος που επαιζε και τον Σεντρικ Ντιγκορι στο Χαρυ Ποτερ?
Yes it is.
Ασχημος ειναι, περιεργες γωνιες στο προσωπο.

Παντου ακουω και διαβαζω για αυτην την ταινια, οπως ειπε και ο Λεβ, πολυς ντορος για το τιποτα απ’οτι φαινεται. Και για το Μαμμα μια μου ειχε αναψει η περιεργεια και ηταν μια μετριοτητα τελικα.
Λες και δεν εχουμε ηδη αρκετα χαζολαβ στοριζ.

Επισης Jades, το ζευγαρι Arwen και Aragorn δεν το φτανει κανεις.-

Σ’ αγαπώ.

Αυτός μας έφαγε τη κοπέλα ρε βέντερ :lightsabre:

Με πείσατε, δε θα τη δω στο σινεμά:p

Έι, τι την θάβετε την ταινία ρε μαλάκες, ήθελα να πάω να τη δω για χαβαλέ. Στα διάλα.

Ο Πάτινσον πώς τον λένε, δεν είναι άσχημος, μη λέμε μαλακίες. Δηλαδή αν είναι αυτός άσχημος, τι να πει και ο Σταρόπολι ξέρω γω. Έχει τρελά βαρετό βλέμμα και γενικά είναι πολύ στημένος και κοιτάξτε-με-κορίτσια-τι-θεουλίνος-που-είμαι, αλλά ποιος “σταρ” δεν είναι έτσι μωρέ; Πάντως είναι βαρετός και φλωράκος. Πόσες πια είπαν ότι είναι ο τέλειος άντρας; :-s Σιγά μην προκάλεσε και κύματα ηδονής.

Εδώ δεν προκάλεσε κύμα ηδονής καλά καλά ως γκόμενος στην ταινία (κοινώς δεν έβαλε γκολ), σιγά μην προκαλέσει εκτός ταινίας :lol:

εδιτ: γράφτε στα παπάκια σας τον δημιουργό του poll και ψηφίστε όλοι ΟΧΙ

και όμως το msn μου έχει κατακλυστεί απο πμ λατρείας για το βλαμμένο…αλλή μια να δω θα ξεράσω:!: just make it stoooop:roll: