Tza!

Δεν ακουει HIM:!::!::!::!::!::!:

:lol::lol::lol: Ναι σωστά!

:D:D

Είσαι θεά…ΤΕΛΟΣ. Καλωσήρθες κι’ από μένα:D

Εχεις ωραια ακουσματα, ωραιο αβαταρ και ωραιο νικνεημ. Βελκαμ!

Τέτοια λέγε :!:
Καλώς ήρθες!

καλως ηρθες!!
καλα posts:)

Πολύ όμορφα ακούσμτα…διαφορετικά…χρειαζόμαστε τετοιες παρουσίες…ειδικά με Sigur Ros και Radiohead έγινες αμέσως απο τους συμπαθέστατους users!Καλώς όρισες!!:slight_smile:

Να 'σαι καλά!! :):oops:

να υποθέσω πως εσύ άκουγες τα CD που έγραφα στη Νεφέλη? :lol:

Ρε παιδιά έχει νινκεημ ρακομελάκι. Δε πα ν’ ακούει και morbid angel, της αξίζει ρησπέκτ μόνο γι’ αυτό.

Τι εχουν οι morbid angel?

Eίναι μπούληδες. Αλλά όχι όσο οι MDB.

Karvou exactly!! Απο σενα εμαθα τους Air(ελπιζω να μιλαμε για το ιδιο σιντι :stuck_out_tongue: )
Δεν τους μπορω αυτους που ακουει η νεφ…Αυτα ειναι του διαβολου πραματα που λεει και η γιαγια μου (οφκορσ τζοκιν:p)

Παιδιά το ΡακόΜελακι βγηκε γιατί με λένε Μελισσάνθη(για εσάς που δεν με ξέρετε) κοινώς για τους φίλους Μελάκι, οπότε κότσαρα και το Ρακό μπροστά και να μαι :smiley:

μόνο τους Αιr? Και Archive πρέπει από τα δικά μου CD και Portishead και Sigur Ros και πολλά ακόμα :stuck_out_tongue:

Τέρμα τα CD στη Νεφέλη! Σε εσένα θα τα φέρνω από εδώ και πέρα που τα εκτιμάς περισσότερο!!! :smiley:

Καρβου σε λατρεύω στο χω πει? :stuck_out_tongue:
Καλά οι Archive δεν παιζονται!! (ποτε θα ερθουν ελλαδα??? :cry::cry: ) και οι Sigur Ros απλά με έχουν στιγματίσει!!(Btw έχουν βγάλει το Heima που είναι σαν ταινία-tour-συνέντευξη και τα σπάει!! Αν δεν το έχεις δει ψάξτο) Και σορρυ αλλά εγώ μόνη μου τους έμαθα τους Sigur Ros :stuck_out_tongue:

Όσο για Portishead…The Rip :bow:

Επ, καλώς τη γειτόνισσα! Τώρα πήρα χαμπάρι ότι μπήκες στο forum :lol:. Καλώς ήρθες λοιπόν και καλό κάψιμο :smiley:
Αν καταφέρετε και βάλετε και τη μεγάλη αδελφή θα προσκυνήσω :stuck_out_tongue:

Κωστής

Κωστηηηηηηη!!! αντε καλως σε βρηκα και εσενα απο δω!
Το καψιμο το χω σιγουρο μην ανησυχεις!! ειναι εμφυτο :stuck_out_tongue:

(καλα οσο για την βικυ μην ελπιζεις…μονο αμα γκρεμιστουν ολοι οι φουρνοι της αθηνας :p)

Η Βίκυ είχε έρθει στο πάρτυ το περσινό, είναι τρου μη την υποτιμάτε!

έχει δει και Nanowar!

πφφφφ!τα άκουγα τα cd!άλλωστε εγώ της τα έδωσα…:cry:
Πάλι τα ακούω!:frowning:

όσο για τη βίκυ δεν παίζει να γραφτεί…ακόμα θυμάται τους Ανώριμους και απορεί που ήρθε και άντεξε τόσο!:stuck_out_tongue: