Νεος Δισκος U.F.O. "The Monkey Puzzle"

Στις 25 Σεπτεμβριου οι βεττερανοι του Hard Rock θα κυκλοφορησουν το νεο τους δισκο που θα εχει τον τιτλο “The Monkey Puzzle”. Και αν κινητε μουσικα και ποιοτικα κοντα στον προκατοχο του “You Are Here” θα μας ικανοποιησουν.
Η συνθεση της μπαντας εχει ως εξης: Phil Mogg, Pete Way, Vinnie Moore, Paul Raymond και εδω και 9 μηνες στα τυμπανα επεστρεψε ο Andy Parker.
To track list ειναι:

  1. Hard Being Me
  2. Heavenly Body
  3. Some Other Guy
  4. Who’s Fooling Who?
  5. Black And Blue
  6. Drink Too Much
  7. World Cruise
  8. Down By The River
  9. Good Bye You
  10. Rolling Man
  11. Kingston Town
    Στην επισημη ιστοσελιδα της μπαντας www.ufo-music.info μπορειτε να δειτε το εξωφυλλο του δισκου.Λοιπον αναμενουμε μεχρι τις 25 Σεπτεμβριου.

ΡΕ!!! Στο site τους λέει ότι έρχονται 2 & 3 /12 σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Ωραία! Δεν τους είχα δει την προηγούμενη.
Το “You Are Here” αξίζει ρε Rychehead; Ο τελευταίος δίσκος τους που έχω είναι το Covenant, το οποίο βρίσκω συμπαθητικό. Ούτε το “Sharks” έχω ακούσει. Τι λέει αυτό;;

Δεν αξίζει

Γαμάει

αν και δεν ειμαι απο τους φαν αλλα απ οτι εχω ακουσει τριγυρω ειναι σχετικα κακο αλμπουμ

Το “You Are Here” ειναι πολυ καλος δισκος, ακουσε τον αφου στον εχω γραψει ρε καμενε στο CD με τα mp3 που σου ειχα στειλει με το ποζερι. Το “Sharks” φιλτατε Cozy ειναι μεγαλη μαπα!! Αντε τα λεμε στις 3/12 στο Gagarin!!!

Ωραία, αν το βρω σε καλή τιμή θα το τσιμπήσω. Thanks!
Walk On Water…

@ Rychehead:για το sharks μιλουσα

To “Walk on water” ta spaei…

To Walk On Water μπαινει διπλα στα albums που εβγαζαν στα 70’s, αφου δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα Phenomenon, Force It,και Lights Out

χαλαρωσε…
αυτοι οι δισκοι ειναι η ιστορια του Hard Rock! ασε που κ ο Vinnie δεν πιανει ουτε μια τριχουλα απο τα @@ του Michael…
οταν τους ειχα δει ειχε σκοτωσει ολα τα σολο συν που ειχε κ απαισιο ηχο!
αλα κ παλι ufo χωρις τον αρχηγο(Way) να τρεχει πανω κατω δεν λεει με την καμια!

i digress- briskw to sharks megalh diskara kai to here - elafrws bareto.

και ποιος σου ειπε ρε φιλε bluezlick οτι ο Pete Way δεν ειναι στην μπαντα?Πλακα θα κανεις.ο Pete ειναι και παραειναι στους U.F.O .Μην ανυσηχεις κα πανω κατω θα τρεξει και το μπασακι του θα παιξει και ολα θα τα κανει.Ειναι τρελαρας ο τυπος.Μεγαλο καψιμο.

Ίσως να μπερδεύτηκε ο Bluez με το ότι ο Way δεν πηγαίνει στις Αμερικανικές περιοδείες επειδή δεν του βγάζουν βίζα!!
Ερώτηση προς τους φανατικούς: Ο Way ήταν παντρεμένος με Ελληνίδα η οποία πέθανε πρόσφατα ή καμία σχέση;;

Telika Tatianes katantisame…

λαθος μου…

συγνωμη!

Ναι, ηταν παντρεμενος με μια ελληνιδα η οποια οπως ειχε ο ιδιος δηλωσει πεθανε το 2001 απο ναρκωτικα. Απο τοτε ο Pete την εκοψε την πρεζα γιατι εβλεπε πως η ωρα του ερχοτανε αν συνεχιζε αλλα το ποτο δεν το κοβει με τιποτα…

Οντως :roll:

Στο παρακατω link μπορειτε να κατεβασετε σε αρχειο torrent το νεο δισκο των U.F.O. “The Monkey Puzzle”. Μολις τωρα το βρηκα και σας ενημερωνω, αυτη τη στιγμη το κατεβαζω και εγω.

http://www.2torrents.com/tor.php?id=344170

Σπευσατε!!!