U.S. Power

λεπτομερειες!!!:lol::lol::lol:#-o

σορυ… δεν το παρατηρησα!!!

Οσοι με ξερουν, θα ξερουν ποσο φανατικος US power-ας ειμαι. Γι’ αυτο και δεν τολμαω να ψηφισω σ’ αυτο εδω το thread. Αν επρεπε να διαλεξω, ομως, με το ζορι, τοτε θα διαλεγα Riot η Jag Panzer γιατι μ’ αυτους χωθηκα στο ιδιωμα.

κριμα να χουνε οι fifth angel μονο 6 ψηφους ε.

Μη μου βαζεις ιδεες…στο τσακ ειμαι να τους ψηφισω

η μια ειναι δικια μου και την ειχα ριξει ακριβως με το σκεπτικο του παπαρδελιτο οταν ψηφιζα.Αν και γενικα ευκολα Riot

Εγώ απ’ ότι βλέπω έχω ψηφίσει Jag Panzer, αλλά αν το έκανα τώρα θα την έριχνα στους Vicious Rumors που έχουν εννιά ψωροψήφους, ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΟΥΕΡΑΔΕΣ.

έτσι θα έγραφε ο awake αν ήταν μεταλάς :bleh:

Ω μαλάκα ναι :-s

Καλά ρε σεις και οι Helstar έχουν 5, ήντα να λέμε τώρα;

εδω οι titan force και οι crimson glory δεν υπαρχουν καν στο πολ…
τι να λεμε τωρα???

*και οι savatage…

Δες πρώτην σελίδαν.

οκ… αλλα γνωμη μου οι Armored Saint δεν ειναι παουερ αρα δεν εχουν θεση στο πολ.
και για ποιο λογο υπαρχουν αυτοι οι tyran pace εδω ειπαμε??
αρα εχουμε χωρο για titan force και γιατι οχι crimson glory, δε σου βαζω savatage γιατι οντως ολοι αυτους θα ψηφιζαν…

Δεν τους λες 100% power τους Crimson Glory…εχουν πολλα prog στοιχεια

O αγαπημένος δίσκος από αυτές τις μπάντες είναι το Nosferatu. Τον οποίο θεωρώ power/thrash αλλά οι 5 ψήφοι είναι τραγικοί και δεν είναι σωστά αυτά και καλό είναι να μην γίνονται αυτά τα πράγματα κλπ.

Στέλνω την αγάπη μου σε Sanctuary (άλλο power/thrash), Jag Panzer, Vicious Rumors και Riot. Αναφέρω άλλες δυο αδυναμίες μου που λογικά κάποια ψυχή θα έχει ήδη αναφέρει, τους Lethal και τους Leatherwolf.

Έριξα εγώ για σένα μπρέ αφού μόλις χτές πήρα χαμπάρι ότι δεν την είχα ρίξει ακόμη, έκατσε λουκούμι γιατί μόλις πρίν κανένα δίμηνο άκουσα πρώτη φορά Digital Dictator…ώ ναι…ναι…ναι (να ναι καλά ένα πόστ σου περί…ποιός είναι ο καλύτερος αμιγώς US Power δίσκος ever…) και βέβαια πάει δαγκωτό εκεί…για US Power μιλάμε άλλωστες

το κακό με το πολ είναι ότι έχει το ονοματεπώνυμο του us power.δε πρέπει να υπάρχουν σαν επιλογή οι jag panzer για να μπορείς να ψηφίσεις και κάτι άλλο.

Όλες οι μπάντες είναι αδυναμίες μου…Και άλλες πόσες που δεν βλέπω να υπάρχουν δυστυχώς([B][SIZE=“5”]Omen,Liege Lord,Savage Grace,Chastain,Griffin,Attacker,Shok Paris[/SIZE][/B] κ.α.)
[B][SIZE=“7”]Υποκύπτω λοιπόν στο μεγαλείο των Vicious Rumors![/SIZE][/B]
Αλήθεια θα ξαναέρθουν Ελλάδα οι Vicious Rumors;

Συμφωνώ και επαυξάνω ψηφίζοντας άλλο και επι της ουσία ψηφίζοντας Manilla Road μαζί με ΟMEN. :slight_smile:

Μονο που καμια απο αυτες τις δυο μπαντες δεν ειναι US power :slight_smile:

Καλά εγώ το πήγα θεματολόγικά περισσότερο παρά μουσικά καθώς κινούνται στον ευρύτερο χώρο του heavy/epic. OK πάω πάσο :smiley: