Εισητηριο για u2 καποιος;

Καλημερα παιδες…Ειναι καποιος που εχει εισητηριο για αρενα απο u2 και θελει να το πουλησει;Η αδερφη μου δεν προλαβε να παρει οποτε αν υπαρχει καποιος να στειλει p.m.
Ευχαριστω…

Καλα κι εσυ πηρες μονο για σενα? δεν σκεφτηκες την αδερφη σου, κριμα να χασει τη μεγαλυτερη μπαντα του κοσμου.[-X

Μακαρι να βρεις γιατι αξιζουν πραγματικα.

Ρε συ η αδερφη δεν ειναι και η πιο τρελη φαν των u2 οποτε δεν ηξερε αν θα παει…Τωρα που το αποφασισε δεν βρισκει…Θα δουμε:p

Tιποτα μαγκες?:-s

εχουν εξαντληθει κ στις θυρες??? αν οχι, παρε ενα για την 35 κ πηδα στην αρενα…

μαλακια μαλλον σου’πα, απο την 33 μαλλον πηδας πιο ευκολα…
εχω κ 2 χρονια διαρκειας τρομαρα μου…#-o

εχουν δικιο οι προλαλλησαντες…απλα πηδας…ac/dc ημουν κερκιδες και μαλιστα στον πανω οροφο.σιγα σιγα με υπουλιες και μανουβρες βρεθηκα αρενααααα…
λογικα θα εχουν εξαντληθει τα 33αρια…απλα μη κοιτας μονο για αρενα,ρωτα γενικα για εισητηριο!

όχι ρε μαλακισμένα να μη πηδάτε, να κάθεστε στις θέσεις σας.

Πρωτον,το εισητηριο ειναι για την αδερφη μου.Εγω εχω!
Δευτερον,εγω εχω αρενα οποτε θελει να ειμαστε μαζι…
Διαβαστε τι γραφω στο πρωτο ποστ μου και μετα απαντατε…:wink:

Αν δωσεις τα διπλασια…:stuck_out_tongue:

πρωτον, εμεις να βοηθησουμε θελουμε γιατι ειμαστε κ γαμω τα παιδια…8)
κ δευτερον, απο τη θυρα 33 δεν εχει ταφρο κ ετσι μπορεις να πηδηξεις πολυ ευκολα στη αρενα… τι δεν καταλαβαινεις??? δωσε το εισητηριο σου στην αδερφη σ κ πηγαινε εσυ απο τη θυρα… δεν παιζει να σου πουν τιποτα…

εξαρταται πως ειναι…εγω στη τουμπα πηγα να πηδηξω θυρα και εγινα 1000 κομματια…τσισακια μεχρι να περασω

Dr love…
Δεν πολυψινομαστε να κανουμε τους ταρζαν αρα αυτο που λες δεν μας εξυπηρετει τοσο…:stuck_out_tongue: (ακομα ομως ξερω οτι εισαι και γαμω τα παιδια 8))

δεν ειναι ταρζανια να περασεις ενα καγκελο 1 μετρου… λογικα δε σε βολευει λογω διαφορετικης εισοδου αρενας-θυρας…
πριν λιγο καιρο παντως ειχα δει 2 χαρτια στο τικετχαους που πουλουσαν U2 για αρενα…
λογικα θα βρεις…:wink: