Κυπελλο uefa

Κρίμα για την ΑΕΚ. Πίστευα πως θα περνούσε. Πάντως έχει τη δικαιολογία των απουσιών που η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολύ σημαντικές. Σήμερα έπαιζε χωρίς Ζήκο, Έμερσον, Δέλλα, Λύμπε…Ε λογικό να χάσει.
Πάντως σκεφτείτε αν έχανε ο Θρύλος από την Παρί τι θα λέγατε. “Ταπεινώθηκε από την 16η, από αυτούς που κινδυνεύουν να πέσουν, μπλα, μπλα, μπλα…”

πολύ έπαρση η φετινή ΑΕΚ…

Ίσως επειδή ο Ολυμπιακός καυχιέτε για τα 10 στη σειρα… :roll: :lol:
Γενικά το βλέπω σε πολλούς ολυμπιακούς, πονάει που έκανε κάτι λίγο η ΑΕΚ στην Ευρώπη…?? :roll: :? :lol:

Δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ δικαιολογια. Η Παρι επαιζε χωρις Γιεπες, Παουλετα, Γκαγιαρδο, Ροτεν. Τα 7/11 της εντεκαδας της και ιδιως η επιθεση ηταν αναπληρωματικοι. Ασε που εκει δεν εφαρμοζεται το ροτεϊσιον συστεμ.

Ετσι ειναι δυστυχως…Με Βυντρα και Γκαλινοβιτς δεν μπορεις να πας πιο μακρια…

Kρίμα γιατί ο Παναθηναικός έπαιξε καλά. Πρώτη φορά φέτος τόσο καλά. Αλλά Βύντρα, Γκαλίνοβιτς και Λεοντίου είναι για σούτ.

εμένα με προβλημάτισε πιο πολύ ο Ρομέρο…πιστεύω ήταν σίγουρο γκολ στη φάση που αντί να γυρίσει τη μπάλα πήγε να σουτάρει και την έστειλε στα περιστέρια…κρίμα κρίμα κρίμα κρίμα κρίμα κρίμα…με τέτοια εμφάνιση πιστεύω περνάμε…θυμίζει Βίσλα και Αύγουστο 05 ο επαναληπτικός…

Το ζορι ρε συ ειναι στην ρεβανς που οι Γαλλοι θα βρουν πολλους ανοιχτους χωρους. Ειναι γρηγορη ομαδα και παιζουν καλα στις αντεπιθεσεις. Αν βαλετε παντως ενα γρηγορο γκολ (πριν το 20’) εχετε πολλες πιθανοτητες. Με το 2-1 ολα θα ηταν καλα, αλλα ο Βυντρα ειναι(?) για Αιγαλεω και Ιωνικο, κι οχι για ΟΥΕΦΑ.

σκατά ρε πούστη μου.
ο τρόπος είναι που σε τρελαίνει.

απόψε ο Βύντρα δεν έκανε κακή εμφάνιση…μόνο το ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος με το πέναλτι…πιο πολύ με πείραξε ο ανύπαρκτος και καταστροφικός σήμερα Ρομέρο…

Κρίμα, κρίμα, κρίμα…

Ειδα μονο το β ημιχρονο (ειχα παει στο μπασκετ). Κριμα η ομαδα επαιξε ωραια και εφαγε ΗΛΙΘΙΑ ΓΚΟΛ!!! Αν δεν κανουμε βλακιες μπορει να περασουμε, να βαλει και λογικες τιμες ο Τζιγγερ να παμε στο γηπεδο. Κορυφαιος ο Ιβανσιτς, ανυπαρκτος ο Ρομερο, οι Μποβιο Μαντζιος οταν μπηκαν βοηθησαν την ομαδα να ανεβει.

Πολύ αδικημένα παιδιά και τα 2. Τα όποια λάθη κάνουν βγαίνουν από την αδικαιολόγητη κα υπορβολική πίεση της κερκίδας…
Στο χτεσινό μου άρεσε πολύ ο Βύντρα που πλάι στον Θεο τον Μόρρις γλίτωσαν την άμυνα μας από μεγαλύτερο κακό. Τώρα για την φάση του πέναλντι θυμάστε πόσους περίπου πέρασε ο παίκτης της Λανς (5 σίγουρα ήταν) και εκεί ήταν ο μικρός λάθος υπολογισμός του Βύντρα και… αλλά σε γενικές γραμμές ήταν καλός. Όπως και ο Γκαλίνοβιτς καλός keeper αλλά τρώει μερικές πατάτες.

Ο Μπόβιο ήταν για πολλά χαστούκια και κίτρινες, μπορούσε να πάρει την κόκκινη ανετότατα.

Όσο για τον Ρομερο κάντε τον πακέτο μαζί με τον Έκι και δρόμο…

Κρίμα που ούτε καν άγγιξε την μπάλα ο Νίνης και κρίμα γιατί μπορούσαμε να κρατήσουμε το 2-1.

Εμένα ο ΠΑΟ μου άρεσε πως έπαιξε χτες πάντως, όχι ότι καλύτερο αλλα προσπάθησε…

Ελα ρε αδικημενος ο Βυντρα…Ειναι μαχητικος απλα και παιζει με παθος. Απο ικανοτητες, τιποτα. Καταρχας δεν κανει για δεξι μπακ γιατι 9 στις 10 μπαλιες του ειναι λαθος. Κατα δευτερον, μπορει στην κανονικη του ζωη να ειναι ιδιοφυια-δεν ξερω-αλλα ποδοσφαιρικα εχει iq υπο του μηδενος.
Ο Γκαλινοβιτς εχει κακιστη ψυχολογια. Αυτο φανηκε κι απο μια φαση στο πρωτο ημιχρονο που του’φυγε η μπαλα. Πρεπει να μιλησει ο Μουνιοθ μαζι του και να του πει οτι τον αφηνει στον παγκο λιγο για να ηρεμισει. Δεν ειναι καθολου κακος γκολκιπερ, απλως εχει μπλοκαρει τελειως αυτην την περιοδο.

O Βυντρα ειναι σεντερ μπακ και οχι δεξι μπακ. Αμυντικα ειναι πολυ καλος, αε σεντερ μπακ που ειναι η κανονικγη του θεση και δεν αναλαμβανει επιθετικες πρωτοβουλιες και θα δουμε τις πραγματικες του ικανοτητες. Ο Γκαλινοβιτς πλεον δεν εμπνεει σιγουρια. Ο Μποβιο μπορει επιθετικα να μην μπορει να βοηθησει αλλα χυτε απο τη στιγμη που μπηκε ισορροπησε το κεντρο της ομαδας και βοηθησε πολυ. Ο Μουνιοθ χτες εκανε πολυ σωστες αλλαγες, ισως επρεπε να βγαλει νωριτερα τον Ρομερο μονο. Πιστευω οτι εχουμε ελπιδες να περασουμε.

το ξαναλέω ότι το πρόβλημα ήταν ο Ρομέρο κι όχι οι άλλοι δύο που έκαναν τα λάθη…άλλωστε η Λανς είναι μια ομάδα με μ.ο. γκολ κοντά στα 3.το θέμα είναι ότι μπορούσαμε να βάλουμε ακόμα 1-2 γκολ και το 1 το χαράμισε ο Ρομέρο.
μην ξεχνάτε ότι ο Βύντρα κάλυπτε ουσιαστικά μόνος του όλη τη δεξιά πλευρά χθες…
κι εγώ δεν το έχω απίθανο να περάσουμε…

πάμε γερά ρε Πανάθα,για άλλη μια φορά να μας κάνεις περήφανους…πολύ δύσκολο ματς σήμερα…

Γιατί το βλέπω διπλό σήμερα?:lol: Μακάρι να περάσει ο βάζελος αλλά εγώ θα το παίξω 1-2…:roll:

Mεγαλη ευκαιρια για τον ΠΑΟ σημερα.Με τον κοσμο στο πλευρο του(ακουσα θα γινει χαμος στις κερκιδες),με την ψυχολογια στα υψη και με τον Νινη σε φοβερη φορμα μπορει να το κανει το 2-0.
ΓΕΡΑ ΡΕ!
Λεω να το παιξω ακριβες σκορ 2-0 ή 3-1.

κρίμα…δεν ξενερώνουμε ποτέ…:smiley: