Κυπελλο uefa

Πηρα την αφορμη για αυτο το τοπικ απο το ποστ του Πανου για στο τοπικ του Champioms League.
Τεταρτη: ΑΕΚ-Παρι σεν Ζερμεν
Πεμπτη: Λανς-Παναθηναικος

Και τα δυο ματς τα βλεπω στο 1Χ. Μακαρι να διαψευστω για το 2ο. [-o<

Θα διαψευστεις. Δεν παιζει καν το Χ.

:lol: :lol: :lol:
κακέ!
θα δείξει…με το φετινό Παναθηναϊκό ποτέ δεν ξέρεις…

Πιο πολυ πιστευω οτι θα εξαρτηθει απο την Λανς το παιχνιδι παντως. Η οποια φετος ειναι λιγο πολυβολο.
Η ΑΕΚ ειναι σε τραγικη φορμα, μαλλον θα πει κι αυτη αντιο…

Καλα και η Παρι ειναι για κλαματα φετος για αυτο μην το βλεπεις τοσο σιγουρο για την ΑΕΚ. Οντως απο τη Λανς θα εξαρτηθει περισστερο το ματς με τον Παναθηναικο αλλα σε οπεριπτωση που το αποτελεσμα επιτρεπει σεναρια προκρισης του ΠΑΟ τοτε τα πραγματα μαλλον ανατρεπονται.

αν παίξουμε καλά,τότε πιστεύω ότι ακόμα κι αν χάσουμε,θα είναι με σκορ πρόκρισης.
μπορεί να φάμε και 4…κανείς δεν ξέρει μ’αυτήν την ομάδα φέτος.

Ένα από τα δύο ματς ΑΕΚ-ΠΑΡΙ θα έχει πολλά γκολ. Λογικά το δεύτερο. Κατά τη γνώμη μου αν η ΑΕΚ κερδίσει 1-0 στο πρώτο θα προκριθεί. Και με 0-0 έχει πολλές ελπίδες. Το βλέπω όμως δύσκολο. Η ΠΑΡΙ θα παίξει πολύ κλειστά στο ΟΑΚΑ, θα μας αγχώσει και βλέπω να τρώμε πρώτοι γκολ και μετά να τρέχουμε.
Νομίζω ότι και οι δύο ομάδες θα βάλουν γκολ χωρίς να γίνουν πολλές ευκαιρίες. Προβλέπω να τρώμε κοροιδίστικο γκολ από λάθος, και να ισοφαρίζουμε με΄γκολ-αίμα - κατάθεση ψυχής και πανυγιρισμούς με τα μούτρα στη λάσπη του ΟΑΚΑ. :slight_smile:
Δυστυχώς το 1-1 μου μοιάζει το πιθανότερο σκορ.

Άκουσα δηλώσεις Mουνιόθ και συμφωνω. : “Αν παίξουμε όπως παίξαμε στα τελευταία ματς δεν θα χάσουμε απλά αλλά και με διαφορά…”

Ο Νίνης πως θα ταξιδέψει εκεί? Κοπάνα πάλι απο το σχολείο?? :lol:

ο Μουνιόθ δεν προσφέρει παραμύθι,λέει τα πράγματα με το όνομά τους…μπράβο,αλλά μην πας και πολύ κόντρα στα ΜΜΕ γιατί τον προηγούμενο τον έφαγαν… :?

Πάμε γερά σήμερα και αύριο όλες οι ελληνικές ομάδες, έστω κι αν κάποιες ξηγιούνται πούστικα…

Συμφωνω για το Χ,νομιζω οτι δεν θα μπει ευκολα γκολ σημερα.
Αλλα αν βαλει πρωτη η ΑΕΚ,η Παρι δεν νομιζω να ρισκαρει να ανοιχτει για να μην φαει και 2ο.Θα κοιταξει να κρατησει το 1-0 και να το γυρισει στην εδρα της.
Αν ομως βαλει κανα γκολ η Παρι,σκουρα τα πραγματα για την ΑΕΚ…Θα την κυριεψει το αγχος,οι Γαλλοι θα κλειστουν πισω απο το κεντρο και αντε να βαλει γκολ μετα.

Μακαρι παντως να περασουν και οι 2 ομαδες μας,να παρουμε και καναν βαθμο στη βαθμολογια της UEFA…

σκούρα τα έχει βρει η ΑΕΚ μέχρι στιγμής πάντως…

αν ήμουν γαύρος,μετά τα σημερινά πρωτοσέλιδα των εφημερίδων της ΑΕΚ,θα είχα αρχίσει τα καντήλια…
0-2 λοιπόν…κρίμα.

Όταν ξεκίνησε ο αγώνας το άκουγα στο ραδιόφωνο και λέγανε κάτι κουλά πως η ΑΕΚ τρομερή μπάλα, ζήτημα χρόνου να σκοράρει η ΑΕΚ, καλύτερη μπαλα του 2007 η ΑΕΚ μέχρι που είδα το ματς στην τηλεόραση και κατάλαβα πως αν είσαι “βαμμένος” εκφωνητής βλέπεις άλλο ματς… :roll:

Πάντως κρίμα αν και είχε κάνει δηλώσεις ο Φερέρ πως πιό πολύ καίγετε για το ντέρμπι του Σαββατοκύριακου πάρα το σημερινό…

Μακάρι να κάνουμε εμείς αξιοπρεπή εμφάνιση στην Ευρώπη αύριο και ας χάσουμε και από την ΑΕΚ στο ντέρμπι…

EΡΑ Σπορ ειχες βαλει ??? Ο Παναγιοτοπουλος περιεγραφε ο οποιος ειναι βαμμενος. Κριμα για αποψε αλλα η Παρι επαιξε σωστα. Βαρετο ματς σωστα κλεισμενη η Παρι της βγηκαν δυο φασεις σε γκολ.

Παιρνουμε εμεις σειρα για αυριο…

Σάββατο παίζουμε??πάλι??Πέμπτη στη Γαλλία και Σάββατο ντέρμπι??

Όχι από αθλητικά μόνο supersport fm αλλά πολύ μονόφθαλοι, όπως όταν μεταδίδει ματς του γαύρου ο Χελάκης…

Και μετά γελάγατε με τον Σόλιντ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Καταλαβα!
Το ΑΕΚ-Παναθηναικος ειναι κυριακη.

α,είπα κι εγώ…που να δείτε το πρωτοσέλιδο της score