Uli Jon Roth live, 1/12/2010 @ ΖΥΓΟΣ

Που το ξερεις; Ειπα οτι θα ειμαι εκει; Δε νομιζω.

Νομίζεις…

Θα έχει μπάντα

Thanx joker :slight_smile:

Ευχαριστώ παιδιά.

Με κοβω εκει χαλαρα, δεν τον εχω δει και ποτε οποτε…

Το 2008 πάντως που είχε έρθει με Mark Boals και Liz Vandall ήταν Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Α!!!

Πραγματικά όποιος δεν τον έχει δει μη χάσει αυτή την ευκαιρία!!!

Την πρώτη φορά μετά τους UFO στη Βουλιαγμένης (χωρίς Boals κλπ) ο Uli ήταν απίστευτος. Είχε πολύ καλύτερο ήχο από ότι στην επόμενη και καβ…αμε απίστευτα. Όχι ότι μετά ήταν κακός, κάθε άλλο. Επιτυχία εγγυμημένη, guys…

Nαι όντως και με UFO μεγάλη ζημιά!!!

Εντάξει, τι να λέμε. Ο τύπος είναι θεός. Τέλος…

Εγώ έχω και ένα κόλλημα με κλασική μουσική οπότε οπως καταλαβαίνεις είναι μεγάλη αγάπη ο πούστης αλλά δε με παίρνει με την καμία να κατέβω Αθήνα…

ξερουμε ποιος θα ειναι τραγουδιστης;

Ρε παιδιά εδώ λέει ότι θα παίξει ο θεός και Σαλόνικα στις 30/11

Ξέρει κανείς τίποτα;

Ισχύει κανονικά, πρέπει να έχουν βγει εισιτήρια…

Έλα ρε μάγκα μου!!! Και γαμώ! :smiley: :smiley:

το κακο ειναι οτι πεφτει τεταρτη και για οσους μενουν εκτος αθηνων/θεσσαλονικης(εφ’σον πραγματοποιηθει συναυλια κι εκει τελικα),ειναι δυσκολο…:frowning:
Ελπιζω να καταφερω να παω και να ακουσω επιτελους το Sails of the charon live!!! :smiley:

Εγώ πάω αθημερόν (για ακόμα μία φορά) Σαλόνικα για να τον ξαναδώ! Δεν έχω πρόβλημα! Απλά δεν βρήκα πουθενά αν ισχύει. Θα πάρω αύριο τηλ!

Μπορεις να δωσεις καποιες ινφο παραπανω γιατι δεν εχω φαψεβοοκ και δεν μου ανοιγει το λινκ? :slight_smile:

Ε μη φανταστείς ότι έχει παραπάνω info! Απλά αναφέρει ότι θα παίξει στον Μύλο την Τρίτη 30/11.

Πήρε ένας γνωστός μου τηλέφωνο και του είπαν πάντως ότι ισχύει κανονικά!

Ευχαριστω!!!
Θα ειμεθα εκει :wink: