Uli Jon Roth live, 1/12/2010 @ ΖΥΓΟΣ

http://www.musicboxproductions.gr/DEFAULT.ASPX?PID=79&DTS=61

E όχι ρε πούστη μου μόνο Αθήνα… έλεος…

ωραια πραγματα… :slight_smile:

Όσοι έρχονται μέχρι Ιούνιο-Ιούλιο θα τους χάσω…Καλά όχι πως έχω πάει και σε πολλούς τελευταία με τις αφραγκιές μου…Aλλά τι δε θα έδινα να άκουγα κάτι τέτοιο…


:cry:

γαμω το φανταριλικι μου…:(#-o[-X

Γαμώ , θα είναι φοβερό live και μόνο να παίξει τα δικά του ,
προσευχές για Cast Away Your Chains
http://www.youtube.com/watch?v=2Q5lSDyKfhs
και οτιδήποτε απο Electric Sun .

Για τους απο πανω
Παιδιά μην ανησυχείτε ,δεν ξέρετε πως τα φέρνει η ζωή και ειδικά ο στρατός,
εγώ φαντάρος ήμουν και είδα Guns 'n Roses και Roger Waters (έπαιζα στοίχημα οτι μία θα την χάσω σίγουρα)

Τον έχω δει! Λογικά δε θα πάω κ πάλι αλλά προσοχή: όσοι ΔΕΝ τον έχετε δει ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΤΕ κ δεν πάτε! Ο άνθρωπος δεν παίζεται… Ό,τι κ να παίξει δεν παίζεται. Πολύ απλά… :wink:

Κι εγώ τον έχω δει τον Ούλι (πριν κάποια χρόνια στο Κλαμπ22, γαμώ τις βραδιές), αλλά το ψήνω να τον ξαναδώ. Είναι χωρίς δεύτερη κουβέντα ο καλύτερος κιθαρίστας που έχω δει live (αυτός και ο Buck Dharma των B.O.C.), και συν τοις άλλοις θα έχω την ευκαιρία να δω live τους Leaving Tomorrow που είναι γκρούπαρος. Το εισιτήριο χωρίς να είναι φτηνό δεν είναι και εξωφρενικό, όλα κομπλέ.

Τον έχω δει 2 φορές και αν γίνει κανένα θαύμα και έρθει και Σαλόνικα σίγουρα θα πάω! Είναι απλά απίστευτος!!!

+10000 ειδικα σε αυτο περι Leaving tomorrow

Να ρωτήσω, στα live του παίζει instrumental κομμάτια ή κανονικά με φωνή?

Both :wink:

Κοίτα όταν τον είχα δει εγώ το '06 (…νομίζω) στο Κλαμπ22 ήταν κανονικά με φωνή. Είχανε πει μάλιστα και κλασσικά Scorpions. Ο τραγουδιάρης (δε θυμάμαι ποιός ήταν) δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά την πάλεψε, και την παλέψαμε κι εμείς με τη φωνή του.

Γενικά τώρα δεν ξέρω αν δίνει και instrumental shows. Δεν το κόβω πολύ πιθανό όμως.

έντιτ
Ουπς, ό,τι να ναι κατάλαβα όμως ε. =Ρ

Μαγεια ηταν στα live που εδωσε το Φθινοπωρο του 2008 που επαιξε 3ωρα και με μουσικαρες και φωναρες μαζι του.

τον εχω δει 1 φορα και ήταν πραγματικά απολαυστικός…
ψήνομαι…:wink:

ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΡΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γ@ΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ
ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΡΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γ@ΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩ!

Πάλι αυτός;
ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ;

Όχι ρε π…η μου, πάλι αυτός;

[SIZE=“5”]ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ…[/SIZE]

Ε ναι γαμώ…

Καλα, εκει θα ειμαι :slight_smile: Αλλα εχω και ερωτησεις:

  • Ημι-ακουστικο = μονος του; Ή με μπαντα; Διοτι δεν ξερω τι παιζει στον Ζυγό, αλλα δε θα μου κανει εντυπωση αν γινει σολο φαση.
  • Ειδα οτι οι πορτες ανοιγουν στις 21.00. Με ενα σαπορτ που προηγειται, ποση ωρα μπορει να παιζει η ηρεμη δυναμη; Οχι ποσο θα θελαμε, αλλα ποσο προγραμματιζεται :wink: Παιζουν και 30 γιουρα στη μεση.

Ειπα οτι θα ειμαι εκει; Οχι ε; Καλα, εκει θα ειμαι :slight_smile:

Και τι μας ζαλίζεις ρε φίλος; Ε; Αλλά δε θα σε πετύχω εκεί;;;