Uli Jon Roth

Δυστυχώς δεν μπόρεσα ρε γαμώτο να πάω… Είναι η δεύτερη φορά που το μετανοιώνω που δεν πήγα σε Live μετά τον Hughes… Aπ’ ότι έμαθα ήταν φανταστικά… Κωστή μεγάλη μαγκιά στην ηλικία σου ν’ ακούς μουσική που γράφτηκε πριν 30 χρόνια περίπου…
Uli Jon Roth και μένα μέσα στους 10 αγαπημένους μου, στους οποίους περιλαβάνεται κι άλλος από Scorpions…

Thanks Τέλη!!
Κοίτα, και ποιος δεν έχει μετανιώσει για το ότι δεν πήγε στη Χ ή στη Υ συναυλία; Είναι τόσες που αναγκαστικά θα χάσεις και κάποιες καλές. Ήταν όντως ωραία πάντως.
Άλλος ένας από Scorpions στους 10;;; Και οι δύο μου φαίνονται απλά καλοί εμένα. Ή τέλος πάντων όχι και μέσα στους 10 κορυφαίους! Ωπ…εσύ έγραψες 10 αγαπημένους…Χμ…Ε, ο Schenker (ο Rudolf) είναι ωραίος τυπάς!! Και έχει γράψει και σχεδόν τα πάντα στους Scorpions!!
Όσο για το Hughes…διάβασε άλλη μια το review του Αντώνη και ξανασκέψου αν όντως το έχεις μετανιώσει ή όχι. (Το ότι έχει φωνάρα βέβαια δε το συζητώ!!)

Φυσικά και δεν εννοώ τον Rudolf αλλά τον ΘΕΟ Michael Schenker

Ο Rudolf δεν βγαίνει και σε ελάφι, ή λάθος κάνω ;;; :roll:

Tαρανδο καλυτερα !!!

Α! Ε, πες το έτσι!! Νόμιζα νυν-Scorpions!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Αυτοί πιο κουλοί κι απ’ τους punkiαδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Αυτοί πιο κουλοί κι απ’ τους punkiαδες[/quote] Exeis dikio… Oloi mazi alla kai xehwrista kiolas oi EUROPE tous xeskizoun se texnikh. Kala idiws ayton ton axrhsto ton fusiona ton bassista ton Maciwoda ton exei akoma kai o Tempest(?!) sto basso… lol