ULVER in ATHENS!

Τιποτα επισημο παιδες ? Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα !

Όταν είχα πρωτοακούσει το …Blake (ναι βαριέμαι να το γράφω ολόκληρο τι θες ρε ψηφιακούς τσαμπουκάδες τώρα) είχα σχεδόν χάσει τον έλεγχο της κύστης μου!! Τώρα ulver, ULVER LIVE!!! Όλοι ξέρουμε τι θα μου συμβεί στο live… θα πάρω μπίρα και θα αράξω μάλλον πίσω αλλά μπορεί να μην πάρω μπίρα αν είναι ακριβή ανάλογα αν και ο ήχος είναι σκατά και μπορεί και να μην πάω βασικά.

τελικά είναι σίγουρο? θα έρθουν?

Στη ζωη αυτη, μονο ενα πραγμα ειναι σιγουρο… :stuck_out_tongue:

Ti???:p:p:p:p:p

νταξ δεν ειναι μονο ενα…

φαι, χεσιμο, υπνος, σεξ και θανατος… ενιοτε καποιο μπορει να λειπει αλλα σε γενικες γραμμες ειναι ψιλοστανταρ πραματα…

οκ! ευχαριστώ για τις πληροφορίες:p:p:p για ulver έχουμε κανα νέο?

μπα τα γνωστα, συμφωνα με Daniel O Sullivan, live μελος στις προσφατες εμφανισεις των ουλβα, οκτωβρη ελλαδα…θα δειξει…

thnx:wink::smiley: :papas::papas::papas:

What’s the meaning of this voyage?

έχω πεθάνει ήδη με το που το ακούσω live

:):):):):slight_smile:

Τι λέτε τώρα? :!: :!: :!:

μάλλον έκλεισε :?:

Δεν γνωρίζω τίποτα, απλά χαμογέλασα ευχόμενος πως όλα θα πάνε καλά.

Χρου βρε, μην ειστε τοσο απιστοι Θωμαδες. Θα τους δουμε λεμε.

Πες μου, ειλικρινά το πιστεύεις αν δεν τους δεις να πατούν το σανίδι του γαργαριν;

Ε ναι. Λεφτα. Ολοι θελουν λεφτα, ακομα και οι Ulver.

μακαρι να ειναι αληθεια!!!

Γκαγκαριν??? ουτε κατα διανοια!!!
δεν μαζευουν τοσο κοσμο οι Ulver ουτε με σφαιρες.
Σαφως και χρειαζονται μεγαλη σκηνη για να στησουν ολα αυτα που περιλαμβανει το σοου αλλα οποιος σκοπευει να κανει αυτο το λαιβ σε τετοιο χωρο θα προκειται περι αυτοκτονιας (της τσεπης του παντα).

Μπα, παιζει τρελο hype μωρε. Θα πανε ολοι οι νεοψαγμενοι. Εξαρταται κι απ το εισιτηριο βεβαια, με νορμαλ τιμη τα πιανουν τα λεφτα τους, κατι που (μεταξυ μας) δε νομιζω να συμβει. Κακο του κεφαλιου τους βεβαια, καθως εχουν αρχισει να περναν οι εποχες που θα παει ο αλλος να τα σκασει, no matter what.

Με normal τιμη, το κοινο των DHG θα ειχαν απο κατω. Μιλωντας παντα σε νουμερα.