Unbecome

Καλησπέρα σε όλους…
Είμαι ενας τύπος περιεργος που έκανε αυτό και εκείνο και επιρεάστηκε περισσότερο από κατι αλλο στην ζωή του.
Σοβαρά τώρα, δεν έχουν σημασία οι λεπτομέριες. Μολις αποφάσισα να κανω reg. αν και γνώριζα την ύπαρξη του site! Το όνομα μου ειναι Λουκάς αλλα έχω συνιθίσει online να με λένε luke
Ακούω αυτό το γεμάτο ένταση και συνaiσθήματα μουσικό είδος απο τα [] μου αλλα δεν περιορίζομαι, καθε άλλο… :stuck_out_tongue:
Σε περίπτωση που το thread φένεται περιεργο, είπαμε, ειμαι περιεργος τύπος αλλα γουστάρω τρελλά να μοιράζομαι τις απόψεις μου με άλλους, ειμαι φιλικός και πιστευω οτι πετυχα ομοίους μου :slight_smile:
So… nice to meet ya all :wink: :wink:

πσ.my favorite color is purple

Welcome Home!
|
|
|
|
|
|/

ps: join the club

its not true! nooooooooooooooo…

omg να είχα 1 ευρώ καθε φορά που το ακούω αυτο… :smiley:
(θα ελεγα και ένα οικογενιακού περιεχομένου αστείο τωρα αλλα δεν κανει εδώ ε? :stuck_out_tongue: )

ακούς tool? όμορφα. καλώς όρισες λοιπόν και καλά posts

Βασικά πες τα αστεία σου. Έχω και γω βλαμμένο χουμορ.

thank you very much!
χεχε δεν φαντάζεσαι ποσο… Σε σημείο να γίνομαι σπαστικός κ γραφικός:-s αλλα τι να κανουμε, ενα παθος εχεις στη ζωη!:smiley:

Εισαι και θα είσαι ο πρωθυπουργος ! Ακους Death MeTal ΜΗΠΩς ? κΑΛΩς οΡΙσες και κΑΛα ΠοσΤΣ

Welcome! Metallica ακους??? Σε πηραμε απο τα μουτρα:p

Καλωσήρθες:)

με πρόλαβε η Marianna!:stuck_out_tongue:
Αν ακους τους άρχοντες, σου ευχομαι και καλά ποστ.:stuck_out_tongue:

Ακουω Death MeTOOL kai MeTOOLika που ρώτισε η Μαρριανα με 1 ρ και 2 ν -.- Και dimi_tallica. Ακούω τα πάντα αλλα πραγματικά αγαπω 4-5 μπάντες χωρις τις οποιες δεν θα ζούσα!!

Την μια τιν καταλάβατε ηδη. Pink Floyd A perfect cricle Porcupine Tree Kyuss…

Αγαπώ και metallica γιατι ηταν μπορστά από την εποχή τους και όλες οι μπάντες που το καταφέρνουν αυτό αξίζουν τον αιώνιο σεβασμό μας… αυτα :stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ για την υποδοχή!!!>>!.1…100.1000.11…

Τέλος
θα ήθελα
να πω πως χθες
Οποτε εκανα join
Ηταν η παγκόσμια μέρα οργασμού
Και οτι νιώθω πολύ καλα για αυτο!

σύμπτωση ή η μοίρα?

Δεν ξέρω παντως δεν το γιορτασα χθές δυστυχώς το γιορτασα σημερα! Ισως γιαυτο! ^^

Respect u r welcome.Και μονο για το avatar του lateralus εισαι αρχηγος.Προσεχε τους τρουμεταλλους μονο.