Underworld

Μόλις το δα και μπορώ να πω ότι μ’άρεσε αρκετά! Δεν το περίμενα τόσο να πω την αλήθεια, ειδικά μετά όλες τις υπερπαραγωγές-μούφες που’χουν βγει τον τελευταίο χρόνο! Δεν ήταν μια ερωτική ιστορία όπως είπαν μερικοί… καμία σχέση! Αν κάποιος το δει ως “παραμύθι” στο παρόν, νομίζω πως θα τ’αρέσει πολύ! :wink:

Εσείς (αν το’χετε δει) τι γνώμη έχετε?

I obey Kate Beckinsale. Τι άλλο να πω για αυτή τη γυναίκα?

Όχι έτσι ρε!! :lol: Anyway, γαι το έργο ρώτησα… για την κοπέλα, ουδέν σχόλιο! :wink:

Μου άρεσε και το έργο αρκετά.
Σίγουρα όπως είπες δεν ήταν ερωτική ιστορία αλλά καθαρή περιπέτεια
Πρέπει να μπει και αντίστοιχο poll: βαμπίρ ή λύκοι?

Λύκοι φυσικά! :stuck_out_tongue: Αν και στην αρχή έλεγα: “Ω ρε πουστμ… πάλι τους άξεχτους αγροίκους υποστηρίζω!” :lol: , τελικά αποδείχθηκαν κάπως καλύτεροι (σε συμπεριφορά εννοώ)! :wink:

Κι εγώ με λύκους 100% !!

Ακριβώς επειδή είναι οι άξεστοι αγροίκοι…και οι άλλοι οι κυρίες!!!

Και εγω με ποιους θα ειμαι; Συμφωνω με τους προλαλησαντες.

Φοβερη ταινια. Μου αρεσε παρα πολυ. Απο τις καλυτερες του ειδους της.

Εγω παλι απο την αρχη της ταινιας ημουν με την Kate… :wink: Τι μωρο ειναι αυτο ρε???

Protimw vampire para wolf gt einai pio emfanisima ta vampirakia…H tainia poly kalh k mh xexname oti o Tatopoulos einai o theos twn teratwn <aytos ta ftiaxnei… :stuck_out_tongue: >

η ταινςεια ταν πολυ καλη οντως…

εγω ειμαι με τα βαμπιρ…απο τα 6 εχω μεγαλο ερωτα με τους βρυκολακες…μην χαλασουμε τωρα την παραδοση :smiley:

apo mikrh sta vasana…An ta vampiria moiazoun ston tom cruise eyxaristws na me pioun… :wink:

apo mikrh sta vasana…An ta vampiria moiazoun ston tom cruise eyxaristws na me pioun… :wink:[/quote]

Μια από τις ιδιότητες των βαμπίρ κατά την ιστορία είναι η σαγηνευτική τους εμφάνιση εκτός από την ακόρευστη δίψα τους για αίμα, και έρχομαι τώρα εγώ και αναρωτιέμαι γιατί o Nosferatu ήταν τόσο άσχημος? :?

ΥΓ. Μην ξεχάσω εγώ είμαι με τους λύκους γιατί πήγαν κόντρα στην κυριαρχία των ισχυρών βαμπίρ! :twisted:

apo mikrh sta vasana…An ta vampiria moiazoun ston tom cruise eyxaristws na me pioun… :wink:[/quote]

Μια από τις ιδιότητες των βαμπίρ κατά την ιστορία είναι η σαγηνευτική τους εμφάνιση εκτός από την ακόρευστη δίψα τους για αίμα, και έρχομαι τώρα εγώ και αναρωτιέμαι γιατί o Nosferatu ήταν τόσο άσχημος? :?

ΥΓ. Μην ξεχάσω εγώ είμαι με τους λύκους γιατί πήγαν κόντρα στην κυριαρχία των ισχυρών βαμπίρ! :twisted:[/quote]odws o Nosferatu einai to mono vampire pou me fovizei paaara poly h maapa toy… :cry:

Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά ο ηθοποιός του πρώτου Nosferatu είχε κάποια αρρώστια (σωματική και ψυχολογική) και πολλές φορές εκτός γυρισμάτων πιάστηκε να πίνει αίμα από διάφορα ζώα! :o

Ανατριχιασα 8O :roll:

Ε λίγο είναι να δει τη φάτσα του σα nosferatu;;;;Είναι σα goblin με troll… :stuck_out_tongue:

mhpws einai ligo klwnos toy blade??