United Darkness Fest : Primordial, Deströyer 666, Behexen, Dodsferd 05/06/10 @ ΑN

τα εισιτηρια παντως οπως και στους draconian ηταν το κλασσικο χαρτακι του ΑΝ… :wink:

Bασικα ηταν 2,το χαρτακι κι ενα κανονικο με αριθμηση.

όταν λες κανονικό; αυτό το θεωρημένο που δίνεις και ένα μέρος στο κράτος; Γιατί εμένα μου φάνηκαν για δυο χαρτάκια…

Ηταν ενα που ηταν σα μικρογραφια του poster,χαρτονενιο με αριθμο πανω που στο διναν μαζι με το χαρτακι.

Alan s.a.g.a.p.o.

κανενα προβλημα αγαπητε…ομως οπως εσυ γραφεις σε δημοσιο και ανοικτο forum οτι σου κατεβει μπορω και εγω να εκφρασω την αποψη μου για τους υπολοιπους…απο εκει και περα ετσι για την ιστορια αν δει καποιος στα αρχικα post θα δει οτι ημουν απο τους λιγους που φωναζα για το υψηλο εισητηριο!!

dis

[SPOILER]

γιατι εδω μιλαμε με αποδειξεις… κυριολεκτικά.![/SPOILER]

τρωω ρε μαλακα

το οτι γυαλίζει δεν του δίνει παραπάνω αξία. Χαρτάκι παραμένει! ΔΕΝ είναι εισιτήριο…

Είσαι εντελώς άκυρος και εν τέλει λίγος για να δημιουργείς εντυπώσεις εις βάρος μου :wink:

Για την τιμή μπορείς να φωνάξεις ΤΩΡΑ, ποιος ακριβώς ο λόγος που δεν το κάνεις;

Απο το υλικο που ειναι φτιαγμενα τα εισιτηρια που σου αρεσουν ειναι,με αριθμο(εστω και γραμμενο στο χερι)και εικονιτσα,τι παραπανω ηθελες?Γυαλιστερη σφραγιδουλα αλα Ντιντι και διακεκομμενες γραμμες?

:lol::lol::lol::lol:

ετσι και ξαναμπει ο αλαν εδω μεσα δεν θα καταλαβει χριστο…:stuck_out_tongue:

Τα πραγματικά εισιτήρια είναι θεωρημένα! (δεν υπάρχουν πραγματικά ή όχι αλλά το λέω έτσι (μπακάλικα) μπας και τελικά καταλάβεις τι εννοώ τόσην ώρα)

Φιλικά ε, μην παρεξηγηθούμε κιόλα…

Το δευτερο χαρτακι ειναι Θεωρημενο νομιζω, ειναι το ιδιο που σου κοβουν αμα εχει εισοδο το κλαμπ.

δυστυχως η ευτυχως (οτι θελει βαζει ο καθενας) η ανωνυμια που προσφερει το forum δεν μας δινει τη δυνατοτητα να δουμε ποιος πραγματικα ειναι λιγος …αλλα ενα ειναι σιγουρο …οτι μιλας με την ταπεινοτητα ενος πραγματικου δημοκρατη!!
οσο για το εισιτηριο δεν φωναζω γιατι απλα για την αποδοση της αγαπημενης μου μπαντας δεν φταει ο διοργανωτης αλλα οι ιδιοι…οποτε εκεινοι ειναι που πρεπει να βρουν ενα τροπο να επανορθωσουν (που τελικα οπως ειπε ο alan βρηκαν)…

Άνθρωπε μου, καταλαβαίνεις ότι τα λεφτά που δεν πήρε η μπάντα πρέπει να επιστραφούν στον κόσμο; ή μήπως αυτά αναλογούν στην Metal Defiance; Αν όντως το νομίζεις αυτό (γιατί όπως φαίνεται ο,τι θέλεις νομίζεις ) εξήγησε το μας κιόλας να καταλάβουμε το σκεπτικό σου…

Προφανως λεει οτι λυπαται και δεν ζηταει λεφτα γιατι νιωθει οτι ζημιωνεται η Μεταλ Ντιφαιανς λογω της μαλακιας που εγινε… Τουλαχιστον στο εξωτερικο ετσι παει λογικα…

Εντάξει, μπορεί όσοι έχετε εισιτήρια, όταν ξανάρθουν νά’χουν έκπτωση ή κάτι τέτοιο:):!:
Ο Άλαν πάντως μας έδειξε πόσο σπουδαίος είναι δεν τον αγαπάμε τσάμπα, απλά σαν ροκ-σταρ που δεν είναι, και φυσικά τώρα στεναχωριέμε διπλά που δεν ήμουν προχθές:):!:

Εαν (Υποθετικα μιλαω) αυτο “ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ,ΕΧΕΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΙΑ…” αντιστοιχει στην απορια του χρηστη the ripper, φιλικα θα συμβουλευα την metal defiance την επομενη φορα να δηλωσει οτι εχει να δηλωσει δημοσια και να αφησει τις χαριτολογιες για μετα. ΕΑΝ βεβαια ισχυει κατι τετοιο.