United Darkness Fest : Primordial, Deströyer 666, Behexen, Dodsferd 05/06/10 @ ΑN

επειδη βαρεθηκα να διαβαζω ανοησιες

The Ripper:

  1. Έχεις αποδείξεις ότι οι άλλες μπάντες δεν πήραν αμοιβή?
  2. Το ότι οι Primordial έδωσαν την αμοιβή τους πίσω είναι συμφωνία μεταξύ αυτών και της Metal Defiance. Δεν οφείλει να δώσει κάτι. Φυσικά θα ήταν καλό για το προφίλ της στο επόμενο live να έχει discount όποιος φέρει το απόκομμα από αυτή τη συναυλία.

The ΠιππεΡ λέει.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Νικνέημ οφ δε γίαρ φίλε Μέταλ Ντιφάιανς!

Αυτές τις στρακατρούκες νόμιζα πως τις λέγανε 10χρόνα. :-k Όπως και να’χει, επειδή τα έχω και μου ταλαντώνονται, φασολάδα και αύριο ελάτε για παρτάκι στο Wizard! 8)

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=122259244481530&ref=ts

ΜΟΝΟ με θεωρημένα εισιτήρια!

Χωρίς είσοδο καλέ, τι θεωρημένα λες;

Αχ ναι καλέ, μπράβο.

κατσε ρε μαν , αν τα εισιτηρια ηταν θεωρημενα κανονικα (και αρα 5.88 ευρω φορος) , γιατι δινανε κ το χαρτακι του Αν ? Σορρυ αν λεω μλκια γιατι δεν μπορεσα να σκασω στο live κ η πληροφορηση μου ειναι μεσα απο το φορουμ. Απλα επειδη τυχαινει να ξερουμε κ το ρολο του μικρου χαρτακίου οταν αυτο συνοδεύει “εισιτηρια-flyer” μου δημιουργηθηκε μια καποια απορια … τωρα απο κει και περα να δωσεις αμοιβη χιλιαρικο σε μπεχεξεν και ντιστροιερ …ε σορρυ αλλα μην τους φερεις καν

Καλά και αύριο μέρα είναι, θαχεις απάντηση από τις μπάντες και τι ακριβώς ήταν αυτό που πήραν! :wink:

παιδιά, καλό θα ήταν να γράψουν τα παιδιά του Metal Defiance τι ακριβώς παίχτηκε και παίζει…

η εξηγηση του The ΠιππεΡ γιατι εκανε φτερα??

αυτός πρέπει να την έσβησε

ναι το καταλαβα αλλα γιατι…??

συνειδητοποιησε την αποκλιση αυτων που δηλωνει στην εφορια ως τρου underground τυπος και αυτων που εγραψε στο φορουμ ? :wink:

μπορεί να θέλει να κάνει αύριο τους υπολογισμούς με καθαρό μυαλό :wink:

  1. Αύριο θαχεις τις απαντήσεις των σχημάτων.

  2. Και μένα η συμφωνία μου με την Metal Defiance όταν έσκασα 28 ευρώ στην είσοδο, ήταν να δω τους Primordial σε ένα κανονικό live!(Μόνο για αυτούς είχα πάει) Εάν η μπάντα έπαιρνε όλη την αμοιβή, δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αλλά έτσι όπως έχουν τα πράγματα, προφανώς και έχω! Εγώ απορώ που οι υπόλοιποι δεν έχουν (και δεν ειρωνεύομαι)

Κρις … δες το εισιτηριο σαν μια συμφωνια …ενα συμβολαιο σε pocket size trendy φαση …

πληρωνεις για μια υπηρεσια … δεν σου παρεχεται ολοκληρη ή καθόλου ? τοτε παιρνεις αποζημιωση . Δεν βλεπω κατι παραλογο σε αυτα που λεει ο Ριπερ . Ιδιαιτερα οταν το μεγαλο ονομα ηταν οι Primordial, οι οποιοι μαλιστα, προς τιμην τους, ειχαν την ευθιξια και τον επαγγελματισμο να επιστρεψουν την αμοιβη τους πισω. Κοινως αν οι υπολοιπες μπαντες πηραν χιλιαρικο , οι Ιρλανδοι θα τσιμπησαν 2χιλιαρο (αναλογικα παντα) … αρα το κανεις δια 254 και εγινες … 7 ευρω πισω τσιμπας …αντε για τον κοπο του διοργανωτη να κρατησει τα 2 και να επιστρεψει ταλιρακι … πα μαλ κ παλι

Λοιπον,ειμαι ο Αλεξανδρος Νικολακοπουλος,η αλλιως belfegor,οπως και υπογραφω στο forum.Eπειδη ο καθε τυχαρπαστος βγαινει και λεει την καθε παπαρια του εδω μεσα,και επειδη ποσος με ενδιαφερει αν θα χασω το δικιο μου,οπως λενε καποιοι,αυριο θα εχω την αναλιτικη απαντηση μου σε ολους σας,σας αρεσει η οχι.
Εχει καταντησει γελιο το ολο θεμα.
Απο κει και περα,ας προσεξουν καποιοι τι λενε γιατι εγω ο ιδιος στην επομενη συναυλια που θα κανω θα τους καλεσω δημοσια και πανω στην σκηνη αν γουσταρουν,να μου αποδειξουν οτι εβγαλα λεφτα απο αυτη την συναυλια η απο παλιοτερη,πλην των DRACONIAN.
Aπειλες και λασπη να ριχνουν καποιοι τουλαχιστον ονομαστικα.Εγω εχω ολα τα στοιχεια για να αποδειξω αυτο που θα πω αυριο.
Αν σε περιπτωση καποιος μπορεσει δημοσια να αποδειξει οτι εβγαλα λεφτα απο αυτο το live,δημοσια εδω το αναφερω,θα του δωσω ολο το ποσο…αλλιως θα οφειλει να βγει μονος του μπροστα στον κοσμο και να πει η οτι ειναι μαλακας η οτι εχει προσωπικο προβλημα μαζι μου.
Αυτα για την ωρα και προσεχτε καποιοι τι λετε γιατι η υπομονη εχει και τα ορια της.
οσο για τον ταδε ασχετο που λεει ολες αυτες τις μαλακιες,δεν τον ειδα την μερα της συναυλιας να ζητησει προσςπικα απο μενα τα λεφτα του πισω.
Οποτε,οποιος εχει τα αρχιδια,τον περιμενω στο επομενο λαιβ με τα στοιχεια του και τις αποδειξεις.
αλεξανδρος νικολακοπουλος

Ξαναφερε και ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ομως μην τα παρω και στα αρχιδια μου ποσα θα βγαλεις :stuck_out_tongue:

+1 παντως στο ποστ :thumbup:

σε ολα τα συγκροτηματα εξωτερικού καλύπτεις αεροπορικά και διαμονή. Υποχρεωτικά.
Η αμοιβή είναι έξτρα, στις εποχές μου ήταν 3.000 αλλά έπαιζε ανάλογα με το management.
Όταν λοιπόν τρία συγκροτήματα από τρεις διαφορετικές χωρές -Ιρλανδία, Φινλανδία και Αυστραλία- λένε ότι παίζουν χωρίς αμοιβή, πρέπει να είμαστε προσεκτικοί όσον αφορά στο τί εννοούμε…

Έστω ότι εγώ θέλω να φέρω watchtower. Έστω ότι μου λένε ότι θα παίξουν δωρεάν. Πάλι, θα πρέπει να καλύψω αεροπορικά 4 τουλάχιστον ατόμων από το Τέξας μαζί με τη διαμονή τους. Και όντως, δεν θα πληρωθούν.

Παρενθετικό σχόλιο…
(edit) το οποίο έγινε πριν δω το σχόλιο του Αλέξανδρου. Έτσι, γαι την ιστορία το αναφέρω