United Nations - United Nations

εγώ το αγόρασα μάστορα, είναι το νέο αγαπημένο 7αράκι της συλλογής μου.
στο δίσκο τα τραγούδια είναι με ανάποδη σειρά απ’ότι στο download.
ΓΑΜΑΤΟ artwork.
ΤΕΛΕΙΑ τραγούδια.
η μπάντα της χιλιετίας

Α γεια σου ένα τέτοιο post περίμενα :lol:

Δεν το έχω ακούσει ακόμη γαμώτο, πλην του τραγουδιού που’ χε βγει :frowning:

Rip_noob εσύ που το κατέχεις το θέμα, στάνταρ θα’ χεις κάπως έτοιμο ένα λινκ να το κατεβάσουμε ε???

Κάποια στιγμή το’ χα ψάξει αλλά δεε… Θα κάνω και μια προσπάθεια τώρα. Αλλά αν έχεις κάτι ποσταρέ το να βοηθήσουμε το λαό.

Edit: RIP να σαι καλά για την γρήγορη ανταπόκριση σου! Όποιος το θέλει το λινκ, pm me, για να μη ταλαιπωρούμε τον ριπ

ΟMG!!! Τι πράμα είναι αυτό!!! Τι θανατηφόρο 7αράκι??8O

Πραγματικά από χθες το βράδυ δε θυμάμαι πόσες φορές το άκουσα…Σ’ αυτό βέβαια βοήθησε και το μέγεθος του, αλλά θύμαμαι ότι το ίδιο σοκ μου είχε προκαλέσει και το ομώνυμο άλμπουμ τους.

Στα του bombings… Ντάξει οι τύποι έγραψαν κομμάταρες, δείχνοντας ότι βρίσκονται σε τρόμερο επίπεδο έμπνευσης, και θέτοντας τον πήχη ψηλά… Ειλικρινά περιμένω την επόμενη (μεγαλύτερη) δουλειά τους, καθώς και να παίξουν σε κανα groezrock του χρόνου (όπως είχαν κάνει το 2008 ), ωστέ να τους δω live (γιατί Ελλάντα δεν έχει). Eιδικα ακουγόντας τα κομμάτια, και διαβάζοντας παράλληλα τους στίχους καυλώνεις πραγματικά.

Ο You Bright & Risen Angels” Tι κόμματος:cry:

Αναμένονται ακόμα αρκετές ακροάσεις, για πιο εμπεριστατωμένη άποψη…

μπουμπ

Εξελίσσεται σε μεγάλη λατρεία και αυτό.

Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω Lp Θέλω LpΘέλω Lp Θέλω Lp

και live:!:

μπαμ μπαμ μπουμ μπουμ