Universe 217, Acid Baby, Furor, ThirdDive

Αυτη την Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου στο Underworld Club παιζουν οι
Universe 217, Acid Baby, Furor, ThirdDive

το live ξεκιναει στις 8:30

εισοδος: 7 euros

…οποιος γουσταρει ερχεται να τα σπασουμε!!!

ολοι ευπροσδεκτοι!!!:smiley:

με ψηνεις αλλα δε ξερω. εχω υποχρεωσεις εκεινη τη μερα. τελευταια στιγμη θα φανει.:-k

τους δυο πρωτους τους εχω δει και τα σπανε ασχημα στα λαιβ.

ελα ελα!!!
ελα να δεις και εμας (Furor), εμεις να δεις πως τα σπαμε…

οποιος γουσταρει ας τσεκαρει και το myspace μας , www.myspace.com/furorband, και αν θελει ας εκφρασει και καμια γνωμη…:smiley:

Εγώ ψηφίζω δαγκωτό για Thirddive και για Universe217. Τους furor δεν τους έχω ακούσει οπότε εις αύριον τα σπουδαία.

Αν και με μία μέρα καθυστέρηση ορίστε μια άποψη για το live στο underworld…
Οι ThirdDive γνήσια τέκνα των ZZtop/LynyrdSkynyrd?Ac-Dc (με λίγο πιο heavy ήχο) νομίζω προσέφεραν πολλά χαμόγελα σε όσους γουστάρουν αυτόν τον ήχο.
Οι Furor σε φάση The Haunted/Soulfly και λίγο hardcore( στα πιο groovata breaks) αλλα και nu σε στιγμές έπαιξαν με τσαμπουκά και είχαν και το pit από κάτω και γενικά καλή εμφάνιση αν και προσωπικά κάπου τους έχασα.
Οι Acid Baby με νέο σχήμα( πρώτη φορά τους βλέπω εγώ τουλάχιστον έτσι) με μία κιθάρα και καινούργιο τραγουδιστή, στην αρχή μου έδωσαν ελπίδες για καλύτερα πράγματα αλλά στην πορεία με κούρασαν(μέταλ μπίρα παμε???). Παρ’όλα αυτά ο νέος τραγουδιστής τους έχει καλή φωνή.
Καλύτερη μπάντα της βραδιάς οι Universe 217 , κλασικά με απίστευτη φωνητική ερμηνεία και πολύ καθηλωτική εμφάνιση όλο το γκρουπ. Εύγε στα παιδιά, πάνε όλο και καλύτερα στην doom ατμόσφαιρα που έχουν επιλέξει να κινούνται.
Γενικά γούσταρα που είδα κόσμο να έρχεται στο Underworld για ένα τέτοιο live και μακάρι να συνεχίσει έτσι η χρονιά.

ευχαριστουμε ολους οσους ηρθαν στο live!!!

υ.γ. οι universe 217 ηταν εφιαλτικοι (με την καλη εννοια)!!!
ετσι πρεπει…

Μπαντάρα οι U217! Ρε Dani γιατί δε με ανημέρωσες και τους έχασα? Αν και δε νομίζω να ξεπέρασαν τη θεική εμφάνιση στον κινηματογράφο (μου διαφεύγει το όνομά του)