Universe217/Lucky Funeral Split 7'' Release Party

αυτα τα ολιγα…
οσοι πιστοι…

Αυτά είναι !!! Αναμένεται τρελό live-άκι ! Το ακουστικό set θα είναι άλλη φάση!

Μιλώντας εκ πείρας, ΜΗΝ διανοηθείτε και το χάσετε γιατί…θα χάσετε!

Το 7’’ βινυλιάκι μου το έχω ήδη λιώσει! Βρωμάει ποιότητα! Από το artwork μέχρι τα κομμάτια. Τσιμπήστε το χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν φτάνει που θα τους δείτε τσαμπέ , τουλάχιστον στηρίξτε 2 από τις καλύτερες ελληνικές μπάντες.

το δισκάκι φαντάζομαι θα μπορούμε να το βρούμε εκεί? Αν όχι πού?

Ruamat.

Ας κάνουμε ένα παιχνιδάκι.
Όποιος βρει τις διαφορές της πρώτης αφίσας με την παρακάτω…δώρο εισιτήριο για την συναυλία… :lol:

καλύτερα τώρα =p

Μια εχει βρεθει ηδη

ειναι κι αλλες; :Ρ

Αστέρια είστε όλοι !

Εκεί θα είμαστε 8)

edit: ποιος το έφτιαξε το αφισάκι???

και γενικά ινφό για τέτοιες βραδιές ( από ποστ του Παύλου monolith)

Λοιπόν, ξεκινάμε από την επόμενη Τετάρτη 3/3 μια σειρά ακουστικών (κυρίως) live
με τοπικά (και όχι μόνο ) συγκροτήματα στο Roi Mat. Η είσοδος θα είναι δωρεάν σε όλα τα live
και φυσικά θα ακολουθεί το Τεταρτιάτικο DJλίκι μας όπως το ξέρετε, πολλάκις με καλεσμένους.
Δεν θα έχουμε κάθε Τετάρτη live για αυτό το βάζω εδώ και όχι στο θρεντ μας
ώστε να το ενημερώνω κάθε φορά.

Ξεκινάμε με τους Universe 217 και τoυς Lucky Funeral οι οποίοι θα εορτάσουν ταυτόχρονα
και την κυκλοφορία του split επταριού τους από την Catch the Soap.

RESPECT!

Αν εννοείς ποιος το έφτιαξε αρχικά, γράφοντας RUAMAT, δεν ξέρω.
Εγώ απλά έκανα ένα αστειάκι βρίσκοντας τη διορθωμένη έκδοση από αλλού… :bleh:

Για να μην ξεχνιόμαστε. Αύριο στο ιστορικόν κέντρον των Αθηνών που κάποτε σύχναζαν μεμονωμένα περιστατικά :stuck_out_tongue:

Πολύ όμορφη βραδιά χτες. Κατα τις 9:45 ξεκίνησαν το ακουστικό τους σετ οι Lucky Funeral με κομμάτια δικά τους αλλά και Alice In Chains και Pearl Jam και τσι. Το μαγαζί ήταν τίγκα, το merchandise άφθονο και η μπύρα κρύα :stuck_out_tongue: Universe 217 που ακολούθησαν στα κλασσικά τους στάνταρ και με καινούργιο drummer. Επίσης δεν θα βαρεθώ να το λέω. Άνθρωποι σαν την Τάνια απλά έχουν χάρισμα.

Αν δεν ήταν και ο BAN να μιλάει ασταμάτητα και να ενοχλεί τους παρευρισκόμενους καλά θα ήταν :!:

!!!

Ε βέβαια όταν κράζουμε τις κοπελίτσες στην συναυλία των mono είναι καλά!!!
Και για του λόγου το αληθές ούτε λέξη δεν γράφεις για τη συναυλία χτες :stuck_out_tongue:

Ε τους λακηδες δεν τους πρόλαβα, και universe ψιλοβαριέμαι πια να πω την αλήθεια μου, τους έχω δει περισσότερες φορές απ’οσες έχω φάει γενικά την τελευταία εβδομάδα, και αφού δεν ήταν ΑΚΟΥΣΤΙΚ όπως έλεγαν δεν βρίσκω λόγο να. Εκτός του ότι ήμασταν σε μπαρ και ολοι μιλουσαν! :frowning:
Πάντως είδες ότι πρόσεξα λεπτομερώς το κορίτσι με την τρομπέτα.

Kαι Danzig (L.F.)…!!

Συγχαρητηρια σε ολους και για την εμφανιση και για το ολο event…Ευχομαι το split να παει γ@μιοντας γιατι το αξιζουν…:):):slight_smile: